emlak konut tarihi kampanya

emlak konut tarihi kampanya

Emlak Konut GYO öncülüğünde başlatılan kampanya ile 240 aya kadar vadeli konut satışına başlayan Kiler GYO Referans markalı projeleriyle kampanyaya katıldı.

Emlak Konut'un tarihi kampanyasında yarın son gün!

Emlak Konut Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı'nın FETÖ'nün hain darbe girişiminden sonra başlattığı tarihi kampanya yarın sona erecek.

Emlak Konut'un tarihi kampanyasında son 7 gün!

Emlak Konut GYO'nun konut satışlarını canlandırmak için Ağustos ayında başlattığı tarihi kampanya 31 Aralık tarihinde sona erecek.

Adım İstanbul ve Evvel İstanbul’da kampanya coşkusu sürüyor!

Emlak Konut güvencesiyle İntaya, EYG, İntes hasılat paylaşımı ortaklığı ile Başakşehir’de hayata geçirilen Adım İstanbul ve Evvel İstanbul projelerinde Emlak Konut’un tarihi kampanya coşkusu sürüyor.

Emlak Konut kampanyasıyla alt gelir grubu ev sahibi oldu!

Ağaoğlu Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Ağaoğlu: "Cirolarla satışı karşılaştırdığınız zaman satışın çoğunluğunun 500 bin liranın altındaki konutlarda yoğunlaştığını göreceksiniz" dedi.

Emlak Konut'un tarihi kampanyasına yoğun ilgi!

Emlak Konut GYO Genel Müdürü Kurum: "Tarihi bir kampanya yaptık. Tüm Türkiye genelinde lansman dönemlerinde dahi göremeyeceğimiz yoğun bir ilgi yaşandı." dedi.

Emlak Konut'un tarihi kampanyası 4 ay uzatıldı!

Emlak Konut GYO, konut satışlarını canlandırmak için ağustosta başlattığı 1 aylık tarihi kampanyayı 4 ay daha uzattı . Geçmişe dönük borçların kapatılması için başlatılan yüzde 20 indirim seçeneği ise 30 Eylül’e kadar sürecek.

Emlak Konut indirim kampanyasının süresini uzattı!

Emlak Konut GYO 50 projeyi kapsayan ve yarın bitmesi beklenen yüzde 20 indirim kampanyasının süresini 30 Eylül'e kadar uzattı.

Emlak Konut'un tarihi kampanyasıyla 3 günde 600 konut satıldı!

FETÖ’nün hain darbe girişiminin ekonomiye etkisini püskürten inşaatçıların kampanya atağına rekor talep geldi. 1 aylık kampanyanın ilk 3 gününde 600 konut satıldı.

Emlak Konut'tan 50 projesinde indirimli satış kampanyası!

Konut edinmeyi kolaylaştırmak ve inşaat sektörüne ivme kazandırmak üzere bir biri ardına kampanyalara imza atan Emlak Konut GYO, 'TÜFE'li Satış Kampanyası'nın ardından şimdi de 'İndirimli Satış Kampanyası'nı hayata geçiriyor.

Emlak Konut'tan 2 dev kampanya!

Emlak Konut Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı sektördeki satışları arttırmak için 2 dev kampanya başlattı. 1 Ağustos ile 31 Ağustos tarihleri arasında geçerli olacak kampanyada satışlar çekilişsiz, kurasız yapılacak. İşte kampanyaların tüm detayları..

Emlak Konut'un tarihi kampanyası firmaları hareketlendirdi!

Emlak Konut GYO'nun yüzde 20 peşinat, yüzde 0,70 faiz oranı ve 120 aya kadar vadeyle ev sahibi olma imkanı sunduğu kampanyası, sektörde faaliyet gösteren bazı firmalara da ilham oldu.

Tual Adalar ve Tual Bahçekent Emlak Konut tarihi kampanyasına katıldı!

Emlak Konut'un ‘Ülkemizin yarınlarına güveniyoruz’ kampanyası kapsamında 'Tual Adalar' ve 'Tual Bahçekent’ de bulunuyor

Emlak Konut'tan tarihinde görülmemiş kampanya!

Emlak Konut GYO, yüzde 80'i İstanbul'da olmak üzere Türkiye genelinde yapılmakta olan 30 hasılat paylaşımlı projesinde "tarihinde görülmemiş" bir kampanya başlatacak.

Emlak Konut TÜFE'li Satış Kampanyası hangi projelerde geçerli?

1 Ağustos - 31 Ağustos tarihleri arasında tarihi bir kampanyaya imza atacak olan Emlak Konut bu kapsamında 30 projesinde kampanyalı satış başlatacak. Peki Emlak Konut TÜFE'li Satış Kampanyası hangi projelerde geçerli?

Emlak Konut GYO Niğde Emlak Konutları'ndaki 7 konut ve 1 iş yerini satıyor!

Emlak Konut GYO tarafından, Niğde Emlak Konutları projesinde yer alan 7 konut ve 1 ticari ünite satışa çıkarıldı. E-ihale ile satışa sunulan gayrimenkuller için son teklif verme tarihi 4 Mayıs olarak belirlendi. 

Emlak Konut GYO Florya Evleri'nin ihalesi ertelendi!

Emlak Konut GYO'nun İstanbul Bakırköy Şevketiye Florya Konut ve Ticaret İnşaatları ile Altyapı ve Çevre Düzenleme İnşaatı İşi ihalesi ertelendi. Peki dev projede yeni ihale tarihi ne zaman?

Emlak konut GYO'dan 2 haftada 5.6 milyar TL'lik satış!

Emlak Konut GYO’nun tarihi kampanyasına ilgi her geçen gün artarak devam ediyor. 2 haftada 5.65 milyar değerinde 4 bin 710 konutun satıldığı kampanyaya yeni projeler de dahil edildi. 

Emlak Konut GYO'dan 9 günde 4.2 milyar TL'lik satış!

Emlak Konut’un tarihi kampanyasında 9 günde 4.2 milyar TL'lik konut satışı gerçekleşti. Toplam 3 bin 750 konut satıldı...

Emlak Konut erken ödeme kampanyası bitiş tarihi!

Emlak Konut erken ödeme kampanyası bitiş tarihi haberimizde yer alıyor. Kampanyada toplam 65 adet proje yer alıyor.

Emlak Konut erken ödeme kampanyası 2018 nedir?

Emlak Konut erken ödeme kampanyası 2018 nedir sorusunun yanıtı haberimizde yer alıyor. Kampanyadan yararlanabilmek için son başvuru tarihi 7 Aralık 2018 olarak belirlendi.

Emlak Konut kampanyalı projeler 2018!

Emlak Konut kampanyalı projeler 2018 detayları haberimizde yer alıyor. Emlak Konut erken ödeme kampanyası için son başvuru tarihi 7 Aralık 2018 olarak belirlendi.

Bizim Mahalle Emlak Konut ihale tarihi!

Bizim Mahalle Emlak Konut ihale tarihi bilgilerine haberimizden ulaşabilirsiniz. Toplam 7 bin konuta yer verilecek olan proje altı etap olarak planlanıyor...

Emlak Konut Kuzey Yakası Ticarileri teslim tarihi!

Ofis ve dükkan alanlarından meydana gelen Kuzey Yakası Ticarileri Başakşehir projesi Emlak Konut imzasıyla hayata geçiriliyor. İşte Emlak Konut Kuzey Yakası Ticarileri teslim tarihi...

Emlak Konut İzmir Konak 2.Etap ihalesi 14 Haziran'da!

Emlak Konut GYO'nun İzmir Konak 2.Etap Arsa Satışı Karşılığı Gelir Paylaşımı İşi ihalesinin tarihi 14 Haziran olarak belirlendi.

Gedizler Yapı'dan Emlak Konut tarihi kampanyasına destek!

Gedizler Yapı da Emlak Konut’un ve GYODER’in tarihi kampanyasını destekliyor. İkinci Evre projesinde 20 yıl vadede yüzde 0,79 vade farkı uygulanıyor.

İşte Emlak Konut kampanyasında daire tiplerine göre en düşük fiyatlar!

Emlak Konut GYO, 30 projede 15 bin bağımsız bölümde geçerli ve 'tarihi' fırsatlar sunan 'Güçlü Türkiye İçin Birlik Vakti' isimli konut satış kampanyasını başlattı.

Emlak Konut 240 ay vade kampanyası hangi projelerde geçerli?

Emlak Konut GYO, 30 projede 15 bin bağımsız bölümde geçerli ve "tarihi" fırsatlar sunan "Güçlü Türkiye İçin Birlik Vakti" olarak başlayacak olan kampanya sektörde heyecan yarattı.

emlak konut tarihi kampanya Haberi

emlak konut tarihi kampanya

15 Temmuz darbe girişimi sonrasında konutta kampanya seferberliğinde yer alan Kiler GYO, şimdi de ikinci seferberlik hareketi için düğmeye bastı. Sektöre ve ekonomik büyümeye katkı sağlamak için güç birliğine giden Kiler GYO, 20 yıl vade ile düşük faizli konut kredisi kampanyasına, Referans markalı 4 projesiyle dahil oluyor. İstanbul’un nitelikli bölgelerinde hayata geçirdiği projeleriyle kaliteli yaşamın referansı olan Kiler GYO, tarihi kampanya ile tüm projelerinde yüzde 5 peşinatla; 60 aya vade farksız, 120 aya yüzde 0.45, 240 aya ise yüzde 0.79 vade farkıyla konut kredisi imkanı sunuyor. 


İkinci kez böylesine dev bir kampanyada yer almaktan mutluluk duyduklarını belirten Kiler GYO Yönetim Kurulu Başkanı Nahit Kiler; ‘’Gayrimenkul sektöründe 15 Temmuz darbe girişimi sonrasında Kiler GYO olarak Referans markalı 4 projemizle dahil olduğumuz...