12 / 08 / 2022

Emlak Vergisi ödemeleri 2018

Emlak Vergisi ödemeleri 2018

2018 yılı emlak ve çevre temizlik vergisi 2. taksit ödemeleri 30 Kasım'da sona eriyor. Çankaya Belediyesi, vatandaşların faiz yüküyle karşılaşmaması için vergilerini zamanında ödemeleri konusunda uyardı.

Selçuklu Belediyesi'nden emlak vergisi hatırlatması!

Konya’nın merkez Selçuklu İlçe Belediyesi, Emlak ve Çevre Temizlik Vergisi’nin ikinci taksitleri için ödeme süresinin 30 Kasım Cuma günü sona ereceğini bildirdi. 

Emlak vergisi 2. taksit ödemeleri için son 6 gün!

Bu sene ödenecek olan emlak vergisinin 1. taksit ödemeleri geçtiğimiz Mayıs ayında tamamlandı. Vergi mükellefleri şimdi de 2. taksit ödemelerini gerçekleştiriyorlar. Peki Emlak vergisi 2. taksit ödemeleri için son tarih ne zaman?

Muratpaşa Belediyesi'nden emlak vergisi uyarısı!

Muratpaşa Belediyesi, ‘Emlak ve Çevre Temizlik Vergisi’nin 2’nci taksit ödemelerinin 30 Kasım Cuma günü sona erdiğini hatırlattı. 

3 maddede emlak ve çevre temizlik vergisi ödeme işlemleri!

Gayrimenkul sahipleri tarafından ödenmesi gereken emlak ve çevre temizlik vergisinde sona yaklaşıldı. Henüz ödeme yapmamış olan mükelleflerin son 10 günü bulunuyor..

Bozüyük Belediyesi'nden vergi hatırlatması!

Bozüyük Belediyesi, Emlak Vergisi ve 2018 yılına ait Çevre Temizlik Vergisi 2. taksit ödeme süresinin, bu ay bitiminde sona ereceği belirtilerek mükellefleri uyardı. 

Emlak vergisi 2. taksit ödemeleri ay sonunda sona erecek!

Bu yıl ödenecek emlak vergisinin 1. taksit ödemeleri mayıs ayında tamamlanmıştı. Vergi mükellefleri şimdi 2. taksit ödemelerini yapıyorlar. Emlak vergisi 2. taksit ödemeleri ay sonunda sona erecek. 

VakıfBank’tan emlak vergisi ödemelerinde 7/24 hizmet!

VakıfBank, emlak vergisi ödemelerinde ayrıcalıklı müşteri deneyimi sunuyor. VakıfBank’ın tüm dijital kanalları aracılığıyla emlak vergisi ödemeleri 7/24 olarak gerçekleştirilebiliyor. 

Emlak vergisi yapılandırma için son tarih 31 Temmuz!

Yeşilyurt Belediye Başkan Yardımcısı Muammer Zafer, 7143 sayılı Bazı Alacakların Yeniden Yapılandırılmasına İlişkin Kanun kapsamında Yeşilyurt Belediyesine borcu bulunan vatandaşlara uyarıda bulundu. 

Emlak Vergisi ödemeleri için son 4 gün!

Emlak Vergisi’nin ilk taksidi 31 Mayıs’a kadar ödenebilecek. Ev kadınları, emekliler, işsizler, engelliler, gazi ve şehit yakınları vergi ödemeyecekler. 

Gayrimenkul sahipleri dikkat! Emlak vergisi ödemeleri bugün sona eriyor!

Milyonlarca gayrimenkul sahibini yakından ilgilendiren emlak vergisi ödemeleri bugün sona eriyor. Peki emlak vergisi nasıl ve nereden ödenir? İşte detaylar...

Emlak vergisi 1. taksit ödemeleri yarın sona eriyor! Sakın unutmayın!

Emlak vergisi, her yıl, yılda 2 defa olacak şekilde ödeniyor. Emlak vergisi 1. taksit ödemeleri yarın itibariyle sona eriyor. İşte detaylar...

Emlak vergisi ödenmezse ne olur? Emlak vergisi cezası var mıdır?

Gayrimenkul sahiplerinin tamamını ilgilendiren emlak vergisi ödemeleri devam ediyor. Emlak vergileri, yılda iki eşit taksitle ödenebiliyor. İlk taksit ödemeleri mart, nisan ve mayısta, ikincisi ise kasımda tahsil ediliyor. Peki, Emlak vergisi ödenmezse ne olur? Emlak vergisi cezası var mıdır?

Emlak Vergisi ödemeleri başladı mı? Emlak Vergisi son ödeme tarihi nedir?

1319 sayılı Emlak Vergi Kanununa göre Türkiye sınırları içerisinde yer alan binalar, arsalar ve araziler emlak vergisine tabi tutuluyor. Peki, Emlak Vergisi ödemeleri başladı mı? Emlak Vergisi son ödeme tarihi nedir? İşte tüm merak edilenler...

Bir tane evi olan emlak vergisi öder mi?

1 Mart'ta başlayan emlak vergisi ödemeleri devam ederken, vergi ödemelerinden kimlerin muaf olduğu merak ediliyor. Peki, bir tane evi olan emlak vergisi öder mi? Muafiyet için hangi şartlar aranıyor?

Emlak vergisi son ödeme tarihi 2022! Emlak vergisi ne zamana kadar ödenir?

Emlak vergisi ödemeleri 1 Mart'ta başladı. Mükellefler vergi için son tarihin ne zaman olduğunu araştırıyor. Peki, emlak vergisi ne zamana kadar ödenir?

Emlak vergisi 2022 ödeyecekler dikkat! Son tarih belli oldu!

Bugün itibariyle başlayan emlak vergisi ödemeleri vatandaşlar tarafından merakla araştırılıyor. Peki emlak vergisi nasıl ödenir? emlak vergisi son ödeme tarihi ne zaman? Sorularının yanıtına haberimizde yer verdik. İşte emlak vergisi ve detayları...

Emlak vergisi 2022 ödemeleri 10 soruda tüm detaylarıyla!

Türkiye sınırları içinde yer alan gayrimenkuller için emlak vergisinin ödenmesi gerekiyor. Peki emlak vergisi nedir? Ne zaman ödenir? İşte emlak vergisi 2022 ödemeleri 10 soruda tüm detaylarıyla...

Emlak vergisi 2. taksit ödemeleri bugün sona eriyor!

Emlak vergisi 2. taksit ödemeleri bugün sona eriyor. Milyonlarca ev sahibi emlak vergisinin nasıl ödeneceğini araştırıyor...

Emlak vergisi 2. taksit ödemeleri yarın sona eriyor!

Emlak vergisi 2. taksit ödemeleri yarın sona eriyor. Milyonlarca mükellef, emlak vergisinin nasıl ödeneceğini araştırıyor...

Emlak vergisi 2. taksit ödemeleri 2 gün sonra sona eriyor!

Emlak vergisi 2. taksit ödemeleri 2 gün sonra sona eriyor. Milyonlarca mükellef, emlak vergisinin nasıl ödeneceğini araştırıyor...

Emlak vergisi 2. taksit ödemeleri 3 gün sonra sona eriyor!

Emlak vergisi 2. taksit ödemeleri 3 gün sonra sona eriyor. Milyonlarca mükellef, emlak vergisinin nasıl ödeneceğini araştırıyor...

Emlak vergisi 2. taksit ödemeleri 10 gün sonra sona eriyor!

Türkiye'de milyonlarca gayrimenkul sahibini ilgilendiren emlak vergisi için ikinci taksit ödemeleri 1 Kasım'da başladı. Ödemeler 30 Kasım'da sona erecek.

Emlak Vergisi ödemeleri 2018 Haberi

Emlak Vergisi ödemeleri 2018

Çankaya Belediyesi, Emlak ve Çevre Temizlik Vergisi ödemekle yükümlü mükellefleri uyardı. Belediye, 2018 yılı 2. taksiti son ödeme gününün 30 Kasım 2018 tarihi olduğunu hatırlattı. 

Belediyelere ödenen emlak ve çevre temizlik vergilerini ödemede vatandaşların faizle karşılaşmaması için vergilerin zamanında ödenmesi konusunda uyaran Çankaya Belediyesi, vatandaşlara banka ve belediyenin internet sayfasından online vezne yoluyla da ödeme fırsatı sunuyor.

Çankaya Belediyesi, vergilerini ödeyecek vatandaşlara mesai saatlerinde Belediye’ye ait 8 farklı noktada, internet üzerinden ve bankalar aracılığıyla ödeme imkanı sunuyor. Çankaya Belediye Başkanlığı merkez bina vezneleri, 30 Kasım son ödeme günü de dahil öğle arası ve saat 18.00’e kadar açık olacak.

Çankaya Belediyesine bağlı tahsilat şubelerinin adres ve telefonları ise şu şekilde:

"Merkez: Çankaya Belediyesi Hizmet Binası Ziya Gökalp Cad. No: 11 Kızılay 458 89 00....