emlak yatırım

emlak yatırım

1993 yılında İstanbul'da hava kirliliği, düzensiz yerleşim ve gürültü nedeniyle şehirden kaçışlar hızlanmış. Büyükçekmece, Kemerburgaz, Çatalca gibi bölgelerde yapılan 'uydu kent'ler büyük ilgi görmeye ve prim yapmaya başlamış.

Bir Maltalılar eksikti onlar da geldi

Son yıllarda prim potansiyeli ile yabancı yatırımcılarının ilgi odağı olan Türkiye ve İstanbul'da bir tek Maltalı yatırımcılar eksik kalmıştı. Onlar da geldi.

Tepe Emlak Yatırım kiralama yatırımlarında hız kesmiyor!

Tepe Emlak Yatırım, son 1 yıl içinde İş GYO adına Ege Perla’nın yönetimi, İş Portföy Yatırım adına Manzara Adalar ve ayrıca İDO İstanbul Deniz Otobüsleri terminal ve gemilerindeki ticari alanlarının kiralanmasını da hizmet ağına ekledi.

Ekintaş Emlak Yatırım Ve Ticaret Anonim Şirketi kuruldu!

Ekintaş Emlak Yatırım Ve Ticaret Anonim Şirketi Kadıköy’de  1 milyon TL sermaye bedeli  ile Can Aydınoğlu tarafından kuruldu.

Asay Emlak Yatırım Anonim Şirketi kuruldu!

Asay Emlak Yatırım  Anonim Şirketi Bağcılar’da 100 bin TL sermaye bedeli  ile Adem Ay ve Sibel Ay tarafından kuruldu.

Samsun Emlak Yatırım Ve Turizm Anonim Şirketi kuruldu!

Samsun Emlak Yatırım Ve Turizm Anonim Şirketi Beşiktaş'ta 112 milyon 525 bin 669,27 TL sermaye bedeli ile Recep Tavrıverdi, İbrahim Tanrıverdi ve Merve Tanrıverdi ortaklığında kuruldu.

Blue Key Emlak Yatırım İnşaat Danışmanlık Otomotiv İthalat İhracat Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Blue Key Emlak Yatırım İnşaat Danışmanlık Otomotiv İthalat İhracat Ticaret Limited Şirketi bugün Bahçelievler'de 100 bin TL sermaye bedeli ile Osman Yıldırım tarafından kuruldu.

Tepe Emlak Yatırım'ın Kiralama ve Pazarlama Direktörü Hale Dalgalı oldu!

Tepe Emlak Yatırım'ın Kiralama ve Pazarlama Direktörü Hale Dalgalı oldu.

Rusya'da ticari emlak yatırımına talep azalıyor!

Rusya’da ticari emlak yatırımları son beş yılın en düşük seviyesine düştü. Buna göre, 2021’in ilk çeyreğinde arazi ve ticari emlak satışlarının toplam hacmi, önceki yıla göre 1 milyar ruble azaldı.

Tepe Emlak Yatırım, İDO’nun ticari alanlarını kiralayacak!

25 senelik tecrübesiyle gayrimenkul sektörünün köklü kuruluşları arasında yer alan Tepe Emlak Yatırım A.Ş., İstanbul Deniz Otobüsleri’nin (İDO) terminal ve gemilerindeki ticari alanların kiralama hizmetlerini üstlendi.

Turyak Emlak Yatırım Anonim Şirketi kuruldu!

Turyak Emlak Yatırım Anonim Şirketi bugün Bakırköy'de 50 bin TL sermaye bedeli ile turgay Yakın tarafından kuruldu.

Notem İnşaat Emlak Yatırım Danışmanlığı Turizm Ve Ticaret Pazarlama Limited Şirketi'nin merkez nakli yapıldı!

Notem İnşaat Emlak Yatırım Danışmanlığı Turizm Ve Ticaret Pazarlama Limited Şirketi'nin merkez naklı gerçekleştirildi. Notem İnşaat Emlak Yatırım Danışmanlığı Turizm Ve Ticaret Pazarlama Limited Şirketi'nin merkezi Avcılar'da yapıldı.

Doktorlar emlak yatırımında niçin başarısız olurlar? 

Doktorlar emlak yatırımında niçin başarısız olurlar? İşte Türkiye'nin 1 numaralı emlak ve konut editörü Tebernüş Kireçci'nin konuyla ilgili o yazısı...

Platform Emlak Yatırım Anonim Şirketi kuruldu!

Platform Emlak Yatırım Anonim Şirketi Beşiktaş'ta 50 bin TL sermaye bedeli ile Yağız Saral tarafından kuruldu.

Truva Yatırım Emlak Danışmanlık Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Truva Yatırım Emlak Danışmanlık Ticaret Limited Şirketi bugün Sarıyer'de 500 bin TL sermaye bedeli ile Mehmet Karaarslan tarafından kuruldu.

emlak yatırım Haberi

emlak yatırımMega uydu kentler


Hava kirliliği, düzensiz yerleşim ve gürültü nedeniyle şehirden kaçışlar hızlanırken, mega projeler çerçevesinde gelişen ''Uydu Kentler'' süper prim yapıyor. Şehirliler artık, ormanlık bölgeleri seçiyor, stresten uzak, huzur dolu ortam arıyor. Yüzme havuzları, spor tesisleri, hastane, cami, okul, kreş ve benzeri özendirici alt ve üst yapısıyla uydu kent projeleri büyük ilgi görüyor.


Kani ATMACA/İSTANBUL


    HAVA kirliliği, düzensiz yerleşim ve gürültü nedeniyle şehirden kaçışlar hızlandı. Mega projeler çerçevesinde gelişen 'Uydu Kent'ler büyük ilgi görmeye ve prim yapmaya başladı. Uydu kentlerin doğduğu ormanlık bölgeleri seçen şehirliler, artık stresten uzak, huzur dolu bir ortamda yaşamak istiyorlar. 

    Yüzme havuzları, spor...