emlak zirvesi bursa

emlak zirvesi bursa

Türkiye’nin birbirinden önemli isimlerini buluşturacak olan 2.Emlak ve Gayrimenkul Zirvesi Bursa'da gerçekleşecek. 

Emlak Katılım Bursa'da ikinci şubesini hizmete açtı!

Bursa'da ikinci şubesini hizmete açan Emlak Katılım, Türkiye genelinde 30 şubeye ulaştı...

Bursa'da 15.3 milyon TL'ye satılık 7 gayrimenkul!

Bursa Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğü Milli Emlak Dairesi Başkanlığı Uludağ ve Ertuğrulgazi Emlak Müdürlükleri Bursa'da yer alan 7 adet gayrimenkulü satışa çıkardı.

Bursa Milli Emlak'tan 10.9 milyon TL'ye 2 arsa!

Milli Emlak Genel Müdürlüğü, Bursa'nın Osmangazi ilçesi Demirtaş Dumlupınar mahallesi'nde bulunan 2 arsayı 29 Eylül 2020 günü saat 13:30 ile 14:00'da düzenlenecek.

Bursa Milli Emlak'tan 10.9 milyon TL'ye 2 arsa!

Bursa Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğü Milli Emlak Dairesi Başkanlığı Uludağ Emlak Müdürlüğü, Osmangazi ilçesinde bulunan 2 arsayı satışa çıkardı. Söz konusu gayrimenkullerin satış bedeli 10 milyon 936 bin 500 TL olarak belirlendi. 

Bursa'da emlak stokları tükeniyor!

Bursa Sorumlu Emlak Danışmanları Derneği (BURSED) Başkanı Rıdvan Hasırcı, Bursa’da emlak stoklarının neredeyse tükendiğini belirtti.

Bursa Osmangazi'de 9.8 milyon TL'ye satılık 2 adet arsa!

Bursa Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğü Milli Emlak Dairesi Başkanlığı Uludağ Emlak Müdürlüğü, Bursa Osmangazi'de yer alan 2 adet arsayı 9 milyon 869 bin TL bedelle satışa çıkardı. 

İstanbul’un markalı konut projeleri Irak'a çıkarma yapacak!

İstanbul'un önemli gayrimenkul projeleri, Kuzey Irak'ın güvenlik açısından en emniyetli bölgesi olarak kabul edilen Erbil'de düzenlenecek Paradise İstanbul Emlak Zirvesi'nde tanıtılacak…

Bursa Milli Emlak'tan 9.7 milyon TL'ye arsa karşılığı inşaat ihalesi!

Bursa Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğü Milli Emlak Dairesi Başkanlığı 9 milyon 703 bin 694,60 TL'lik rayiç bedelle arsa karşılığında inşaat ihalesi düzenleyecek. İhale, 24 Temmuz 2019 tarihinde gerçekleşecek.

Bursa'da emlak piyasası değer kaybetmiyor!

Bursa’da arsaların azalması, maliyetlerin artması, kentsel dönüşüm ve göç nedeniyle fiyatların yukarı çıkmasından dolayı emlak piyasası yükselişini kaybetmedi. 

2.Emlak ve Gayrimenkul Zirvesi 9 Aralık'ta Bursa'da!

Türkiye’nin birbirinden önemli isimlerini buluşturacak olan 2.Emlak ve Gayrimenkul Zirvesi Bursa'da gerçekleşecek. 

Fonlar yeşil binalara yatırım yapıyor!

Yüzyılın en büyük sorunu çevre kirliliği ve bu sorunun çözümü ise enerji tasarrufu olarak görülüyor. Yeşilin Babası olarak bilinen Jerry Yudelson CNR Emlak Zirvesi’ne katıldı ve zirvede yeşili ve çevreyi anlattı.

GYO ve GYF'ler yatırımcıya tanıtılmalı!

CNR Emlak Zirvesi'nde GYO'lar ve GYF'lerin yatırımcıya tanıtılması için çalışma yapılması çağrısı yapıldı. 

Hasan Tahsin Usta: Dönüşümle önümüzdeki 100 yılı planlıyoruz!

Gaziosmanpaşa Belediyesi'nin 7 dev kentsel dönüşüm projesi, 2. Emlak Zirvesi´nde tanıtıldı. Uluslararası zirvede Gaziosmanpaşa Belediye Başkanı Hasan Tahsin Usta, kentsel dönüşümün öncü ilçesindeki çalışmalarla ilgili bilgi verdi.

emlak zirvesi bursa

emlak zirvesi bursa emlak zirvesi bursa


Milliyet Gazetesi'nin haberine göre; Emlak ve Gayrimenkul sektörünü yakından ilgilendiren bir çok önemli konunun ele alınacağı “2.Emlak ve Gayrimenkul Zirvesi” 9 Aralık 2017 Cumartesi günü saat 12.30’da Sheraton Bursa’da düzenlenecek olan zirve ile yapılacak.

“Gayrimenkulde Kadın Liderler, Türkiye Pazarında Franchise Markaların Rolü, Gayrimenkulde Bölgesel Beklentiler, Yeni Emlak Yasası ve 2023 Yolunda Paranın Yönü ve Yeni Dünya Düzeni” olmak üzere toplam 5 oturum olarak gerçekleşecek zirvenin ana konuşmacısı ise Türkiye’nin önde gelen ekonomist ve yazarlarından İstanbul Aydın Üniversitesi Öğretim Üyesi Doç.Dr. Ramazan Kağan Kurtoğlu olacak.

Zirve ile gayrimenkul sektöründeki kadın iş gücü ve katma değerinin mercek altına alınacak. Gayrimenkul Zirvesi'ndeki bu yıl ki ana tema "Gayrimenkulde Kadın Liderler" olarak belirlediklerini dile getiren Organizasyon Komitesi Başkanı Utku Çalışkan, sektördeki yenilikçi fikirlerin artması...