emlakçılık sorunları

emlakçılık sorunları

İstanbul Ticaret Odası Emlak Müşavirleri Meslek Komitesi, sektörel sorunlarını ve ‘Taşınmaz Ticareti Hakkında Yönetmelik’ ile ilgili yapılması gerekenleri düzenledikleri çalıştayda konuştu.

Osman Güder: Battalgazi'nin imar sorunları var!

2020 yılının Battalgazi adına yatırım yılı olacağından bahseden Malatya Battalgazi Belediye Başkanı Osman Güder, ''Battalgazi'nin ciddi imar sorunları vardı' diye konuştu.

Konut Sektörünün Sorunları ve Çözüm Önerileri Semineri 25 Aralık'a ertelendi!

GYODER Akademi'nin Konut Sektörünün Sorunları ve Çözüm Önerileri Semineri 11 Aralık'tan 25 Aralık'a ertelendi...

Konut Sektörünün Sorunları ve Çözüm Önerileri Semineri 11 Aralık'ta!

GYODER Akademi'nin Konut Sektörünün Sorunları ve Çözüm Önerileri Semineri 11 Aralık 2019 Çarşamba günü yapılacak...

Expert Emlakçılık Gayrimenkul İnşaat Otomotiv Danışmanlık Hizmetleri Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Expert Emlakçılık Gayrimenkul İnşaat Otomotiv Danışmanlık Hizmetleri Ticaret Limited Şirketi bugün Sultangazi’de 100 bin TL sermaye bedeli ile Serkan Çankaya ve Umut Mete tarafından kuruldu. 

Öner Emlakçılık Turizm Sigorta Ticaret İthalat İhracat Limited Şirketi kuruldu!

Öner Emlakçılık Turizm Sigorta Ticaret İthalat İhracat Limited Şirketi bugün Esenyurt'ta 400 bin TL sermaye bedeli ile Ümit Özgül tarafından kuruldu.

Mahir Emlakçılık Organizasyon ve Otomotiv Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Mahir Emlakçılık Organizasyon ve Otomotiv Ticaret Limited Şirketi bugün Şişli'de 50 bin TL sermaye bedeli ile Hasan Hüseyin Tahtalı tarafından kuruldu.

Osmangazi Barajı çevresinde tahliye edilen köylülerin sorunları TBMM'de!

Osmangazi Barajı yapım çalışmaları kapsamında yerleşim yerleri boşaltılan çevre köy sakinlerinin sorunları meclis gündemine taşındı. CHP'li Tanal, konuyla ilgili soru önergesi hazırladı...

Marvel Gıda İnşaat Emlakçılık Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Marvel Gıda İnşaat Emlakçılık Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi bugün Kağıthane'de 50 bin TL sermaye bedeli ile Nafiz Alper Ceylan tarafından kuruldu...

Kırcami'nin imar sorunları için bilirkişi keşfi yapıldı!

Antalya’nın Kırcami bölgesinde 30 yıldır süren imar sorunları için Şehir Plancıları Odası’nın açtığı plan iptal davasında bilirkişi keşfi yapıldı.

Müteahhitler emlakçılık yapamayacak!

Taşınmaz Ticareti Hakkında Yönetmelik kapsamında emlak faaliyetleri artık Yetki Belgesi alan işletmeler tarafından yapılabilecek. Yetki belgesi alamayan müteahhitler emlakçılık yapamayacak.

Horizons Eğitim Danışmanlık Turizm Emlakçılık Ticaret Limited Şirketi İstanbul Şubesi açıldı!

Horizons Eğitim Danışmanlık Turizm Emlakçılık Ticaret Limited Şirketi İstanbul Şubesi bugün Başakşehir'de 200 bin TL sermaye bedeli ile açıldı.

3. Kocaeli Kent Sempozyumunda kent sorunları tartışılacak!

TMMOB Kocaeli İl Koordinasyon Kurulu, düzenlenecek 3. Kocaeli Kent Sempozyumu’na hazırlanıyor. 3. Kocaeli Kent Sempozyumunda kent sorunları tartışılacak.

Reis Asistan Emlakçılık Ve Gayrimenkul Danışmanlığı Limited Şirketi kuruldu!

Reis Asistan Emlakçılık Ve Gayrimenkul Danışmanlığı Limited Şirketi bugün Beşiktaş'ta 50 bin TL sermaye bedeli ile Hakan Reis tarafından kuruldu.

emlakçılık sorunları Haberi

emlakçılık sorunları

İstanbul Ticaret Odası Emlak Müşavirleri Meslek Komitesi, sektörel sorunlarını ve ‘Taşınmaz Ticareti Hakkında Yönetmelik’ ile ilgili yapılması gerekenleri, gerçekleştirdikleri çalıştayda konuştu. İTO Haber'den Osman Kuvvet'in haberine göre; İTO’nun Cemile Sultan Tesisleri’nde sektörden birçok ismin katılımıyla düzenlenen çalıştayın açılışında İTO Yönetim Kurulu Üyesi Yakup Köç konuştu.

100 BİNDEN FAZLA ÜYE

Köç, Emlak Müşavirleri Meslek Komitesi’nin 10 binden fazla üyesi, gayrimenkul ve inşaat sektörünün 90 bini aşkın üyesi ile ekonominin en büyük aktörlerinden biri olduğunu açıkladı. Çalıştayın sektör ve vatandaş açısından önemli kazanımlar sağlayacağını belirten Köç, “Bu çalıştaydan çıkan sonuçların hem TOBB’a hem de bakanlığa iletilmesi konusunda takipçisi olacağız” şeklinde konuştu. Çalıştayda İTO Emlak Müşavirleri Meslek Komitesi Başkanı ve Meclis Üyesi İbrahim Bozan ile İstanbul Ticaret Üniversitesi Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Abdül Halim Zaim...