Emrah Gültekin goodman

Emrah Gültekin goodman

20 ülkede faaliyet gösteren, dünyanın en büyük endüstriyel gayrimenkul geliştirme ve fon yönetimi şirketlerinden birisi olan Goodman, yepyeni bir iş modeliyle Türkiye pazarına giriyor.

Mg Grup Yapı İnşaat Turizm Limited Şirketi kuruldu!

Mg Grup Yapı İnşaat Turizm Limited Şirketi bugün Beylikdüzü'nde 2 milyon TL sermaye bedeli ile Muhammed Ali Gültekin tarafından kuruldu.

Kk Rf Gayrimenkul Yatırımcılık İnşaat Taahhüt Turizm Anonim Şirketi kuruldu!

Kk Rf Gayrimenkul Yatırımcılık İnşaat Taahhüt Turizm Anonim Şirketi Beyoğlu’nda 23 milyon 8 bin 126 TL sermaye bedeli ile Emrah Güney ve  Kadri Çıtmacı tarafından kuruldu.

Umt Global İnşaat Otomotiv Sanayi Ve Ticaret Anonim Şirketi kuruldu!

Umt Global İnşaat Otomotiv Sanayi Ve Ticaret Anonim Şirketi Kartal'da 1 milyon TL sermaye bedeli ile Levent Gültekin tarafından kuruldu.

Agrodulda Turizm Tarım Yatırımları Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Agrodulda Turizm Tarım Yatırımları Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi Kadıköy’de  12 bin TL sermaye bedeli ile Aybars Vahapoğlu, Barış Gültekin ve Önder Aydemir tarafından kuruldu.

Wonderland Gayrimenkul Mimarlık Yapı Emlak Danışmanlık Anonim Şirketi kuruldu!

Wonderland Gayrimenkul Mimarlık Yapı Emlak Danışmanlık Anonim Şirketi Gaziosmanpaşa’da  500 bin TL sermaye bedeli ile Emrah Gökhan Cengiz tarafından kuruldu.

Öz Güçlü Vinç Hizmetleri Yapı Malzemeleri İnşaat Metal Nakliye Sanayi Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Öz Güçlü Vinç Hizmetleri Yapı Malzemeleri İnşaat Metal Nakliye Sanayi Ticaret Limited Şirketi Tuzla’da  600  bin TL sermaye bedeli  ile Gültekin Örün tarafından kuruldu.

Sg Müşavirlik Mühendislik Geoteknik Ve Çevre Hizmetleri Anonim Şirketi kuruldu!

Sg Müşavirlik Mühendislik Geoteknik Ve Çevre Hizmetleri Anonim Şirketi Kağıthane'de 50 bin TL sermaye bedeli ile Sami Gültekin tarafından kuruldu.

Sg Müşavirlik Mühendislik Geoteknik Ve Çevre Hizmetleri Anonim Şirketi kuruldu!

Sg Müşavirlik Mühendislik Geoteknik Ve Çevre Hizmetleri Anonim Şirketi bugün Kağıthane'de 50 bin TL sermaye bedeli ile Sami Gültekin tarafından kuruldu.

Silkroad Gayrimenkul Danışmanlık Limited Şirketi kuruldu!

Silkroad Gayrimenkul Danışmanlık Limited Şirketi Beylikdüzü'nde 50 bin TL sermaye bedeli ile Kübra Gültekin, Seyed Hosseın Rezaeefenjanı ve Tuncer Cirit ortaklığında kuruldu.

Akın Holding'in acı günü! Salih Gültekin vefat etti!

Akın Holding Yönetici Asistanı Esin Gültekin'in babası Salih Gültekin vefat etti. Akın Holding taziye ilanı yayınladı. 

Decho Desıgn Mimarlık Anonim Şirketi kuruldu!

Decho Desıgn Mimarlık Anonim Şirketi bugün Başakşehir'de 50 bin TL sermaye bedeli ile Berra Gültekin tarafından kuruldu.

Maritime Mühendislik İnşaat Taahhüt Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Maritime Mühendislik İnşaat Taahhüt Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi Üsküdar'da 300 bin TL  sermaye bedeli ile Cem Gültekin tarafından kuruldu.

3emg Gayrimenkul Ticaret Anonim Şirketi kuruldu!

3emg Gayrimenkul Ticaret Anonim Şirketi bugün Beşiktaş'ta 50 bin TL sermaye bedeli ile Emel Gültekin tarafından kuruldu.

Emrah Gültekin goodman Haberi

Emrah Gültekin goodman


Türkiye her geçen gün artan ekonomik cazibesiyle uluslararası yatırımcıların yeni ilgi odağı olmaya devam ediyor.


20 ülkede faaliyet gösteren, dünyanın en büyük endüstriyel gayrimenkul geliştirme ve fon yönetimi şirketlerinden birisi olan Goodman, yepyeni bir iş modeliyle Türkiye pazarına giriyor.


Goodman; dünya çapındaki projelerini, iş modellerini, Türkiye pazarına bakış açılarını ve ülkemizde gerçekleştirecekleri yatırımları 4 Aralık'ta açıklayacak.


Goodman Avrupa Lojistik Grup Başkanı Danny Peeters ve Goodman Türkiye Genel Müdürü Emrah Gültekin'in de katılacağı toplantıda şirketin Türkiye planları anlatılacak. 


Endüstriyel gayrimenkul geliştirme ve fon yönetimi şirketi Goodman, alışılmış iş yapma kalıplarının ötesinde, "satın al-geliştir-yönet" anlayışı ile şirket parklarından ofis...