En İyi Ofis projesi

En İyi Ofis projesi

Sign of the City'de ödüle değer görülen projeler hakkında bilgi veren NEF Yönetim Kurulu Üyesi Erden Timur, yarışmanın sektöre değer katan bir yarışma olduğunu ifade etti.

YDA Center'a Avrupa'dan "En İyi Ofis Mimarisi" ödülü!

YDA Group tarafından hayat geçirilen ve Yazgan Mimarlık tarafından tasarlanan YDA Center, Avrupa’nın en önemli gayrimenkul ödüllerinden biri olarak kabul edilen European Property Awards’da “En İyi Ofis Mimarisi” dalında ödül aldı.

Invest Vadikoru'ya Avrupa'dan "En iyi Ofis Mimarisi" ödülü!

İstanbul Ayazağa’da Invest İnşaat güvencesiyle hayata geçirilen Vadikoru’nun ofis blokları dünyanın en saygın ödülleri arasında yer alan International Property Awards 2017-2018’nin Avrupa ayağı olan European Property Awards’da ödüle layık görüldü.

Plaza Romania Ofis projesine En İyi Ofis ödülü!

Fiba Commercial Properties’in AVM ile birleşik nizamda kurgulayarak yenilediği ofis binası projesi ‘Plaza Romania Ofis’, Forbes Romanya tarafından ‘En İyi Ofis’ ödülüne layık görüldü.

İşte İstanbul'un en iyi 20 ofis binası!

İstanbul'un en iyi ofis binaları açıklandı. 20 plaza arasından Maslak Orijin Plaza ve Kozyatağı'nda bulunan AND eşit puanlar aldı. İşte İstanbul'un en iyi ofis binaları...

Ofisraporu.com İstanbul’un en iyi ofis binalarını puanladı!

Ofisraporu.com İstanbul’un en iyi ofis binalarını seçti. Puanlama sistemiyle İstanbul Avrupa Yakası’nın en iyi ofis binası Orijin Plaza-Maslak, İstanbul Anadolu Yakası’nın en iyi ofis binası AND-Kozyatağı olarak belirlendi.

Socar Tower'a en iyi ofis ödülü!

Tekfen İnşaat tarafından yapımı tamamlanan Azerbaycan Devlet Petrol Şirketi’nin Genel Merkezi SOCAR Tower, uluslararası inşaat sektörü dergisi Engineering News Record (ENR) tarafından "Yılın En İyi Uluslararası Ofis Binası Projesi" seçildi.

Re/Max Piramit 2015'te en iyi satış yapan 3. ofis oldu!

2003 yılında Mimar Nurdan Tartanoğlu tarafından kurulan ve satış başarıları ile dünya çapında çok sayıda ödül alan Re/Max Piramit, 2015 yılında Avrupa'nın en iyi satış yapan üçüncü ofisi oldu.

İşte dünyanın en iyi 10 ofis binası!

Dünyanın en iyi ofisleri, Firlandiya, Seattle, Tokyo, Hindistan, Abu Dabi, Güney Kore,Meksika ve İzlanda'da bulunuyor. İşte, dünyanın en iyi 10 ofis binası!

Tabanlıoğlu'nun projesi en iyi ofis projesi ödülü aldı!

TABANLIOĞLU Mimarlık, dünyanın en önemli gayrimenkul buluşmalarından MIPIM 2015'te, İstanbul Üsküdar'da hayata geçen 'Selçuk Ecza' projesi ile 'En İyi Ofis Yapısı' ödülünü aldı..

MIPIM’de en iyi ofis projesi ödülünü Tabanlıoğlu kazandı!

Fransa’nın Cannes kentinde düzenlenen MIPIM gayrimenkul fuarından Türk firmaları ödüllerle döndü. Tabanlıoğlu Mimarlık Selçuk Ecza Genel Müdürlük projesiyle ‘En İyi Ofis Yapısı’ dalında ödül kazandı.

En iyi ofis Bulvar 216 seçildi!

Özak GYO tarafından Ataşehir'de inşa edilen Bulvar 216, Türk inşaat sektöründe önemli yeri olan "Sign of the City Awards 2014" yarışmasında 'En İyi Ofis' ödülünün sahibi oldu.

Spine Tower en iyi ofis binası ödülünü aldı!

Spine Tower'in inşaatında en sağlam beton türü olan C 80 kullanıldı. İstanbul ve Avrupa’nın en sağlam, en iyi ofis binası ödüllerini aldı.Spine Tower'da gün içinde 3000 kişi çalışacak.

Nef Türkiye en iyi ofis kategorisinde birincilik aldı!

2011 yılında Türkiye'nin En İyi Konut ve En İyi Ofis, 2012 yılında ise Türkiye'nin En İyi Ofis Projesi kategorisinde birincilik aldığı için. En kısa satış süreci 18 gün, en uzun satış süreci ise sadece 3 ay 10 gün...

En İyi Ofis projesi

En İyi Ofis projesi En İyi Ofis projesi


Timur, inşaat sektöründe her geçen gün çıtayı daha da yukarılara çıkaran gayrimenkul firmalarının farklı kategorilerde ödüllere layık görülmesine tanık olmanın kendilerini mutlu ettiğini söyledi. Timur, Sign of the City'nin sektöre değer katan bir yarışma olduğunu ifade etti. Ödül almak gurur verici NEF olarak bundan öncede yasanın başladığı Nef Apartments Kemerburgaz 04 projeleri ile 2012 yılında Türkiye'nin En İyi Konut; teslimlerini tamamladıkları Nef Offices Levent 03 projesi ile 2011 yılında En İyi Ofis projesi ve teslimlerini bu ay yapmayı bekledikleri Nef Offices Dörtlevent 09 projeleri ile de 2012 yılının En İyi Ofis projesine layık görüldüklerini söyleyen Erden Timur, "Ödül almak gurur verici" dedi.


İlk kez uygulanan sistem

Yarışmada ödüle değer görülen projeleri hakkında da bilgi veren Erden Timur, "Dünyada ilk kez uygulanan foldhome,...