">

en iyi türk mimarları

en iyi türk mimarları

Gonca Paşolar ve Kerem Piker, "2010 Europe 40 Under 40" ödüllerinin sahibi oldu

En İyi 250 Müteahhit 2017 listesine 46 Türk taahhüt şirketi girdi!

Uluslararası Alanda İş Yapan En İyi 250 Müteahhit 2017 listesine 46 Türk taahhüt şirketi girdi. Ülkemiz, geçen sene listeye 40 Türk taahhüt şirketi girebilmişti, bu yıl rakam 6 adet artmış oldu.

Aydınlı Grup, En İyi Kurumsal Çözüm Ödülü'nü aldı!

Aydınlı Grup “Avrupa Perakende Teknoloji Ödülleri” (RETA) töreninde “En İyi Kurumsal Çözüm” alanında ödül aldı. Türk markası olan firma, aynı kategoride ödülü ikinci kez kazanan ilk marka oldu.

İşte dünyanın en iyi 10 stadı!

Eurosport'un başlattığı 'Dünyanın en iyi stadı hangisi?' anketine Türk takımları damgasını vurdu. İlk 10 sıra içerisinde 2 Türk takımının stadı da bulunuyor. İşte en iyi 10 stat...

DKY Kartal, En İyi Pazarlama Kampanyası ödülünü kazandı!

Türk inşaat ve gayrimenkul sektörünü teşvik etmek amacıyla düzenlenen ‘Sign of the City Awards 2015' ödülleri sahiplerini buldu. DKY İnşaat'ın ‘DKY Kartal' projesi ‘En İyi Pazarlama Kampanyası' ödülünü kazandı.

Dünyanın En İyi Yapıları yarışmasında 20 Türk proje finalde!

Dünyanın En İyi Yapıları yarışması finalinde Türkiye'den 20 proje var. Türkiye, I bu sayıyla Avustralya ve İngiltere'nin ardından üçüncü ülke oldu.

Sancaklar Camii 2015'in en iyi tasarımına aday!

2015 yılının en iyi tasarımlarının belirleneceği yarışmanın adayları arasında Türk mimar Emre Arolat’ın tasarladığı Sancaklar Cami de bulunuyor.

Türk yapı sektörünün en iyi malzemesi seçiliyor!

2015’in en iyi yapı malzemesini belirleyecek olan yapı sektörünün en büyük ödülü “ALTIN ÇEKÜL “ YAPI ÜRÜN ÖDÜLÜ ”ne başvurmak için son hafta.

MIPIM’de en iyi ofis projesi ödülünü Tabanlıoğlu kazandı!

Fransa’nın Cannes kentinde düzenlenen MIPIM gayrimenkul fuarından Türk firmaları ödüllerle döndü. Tabanlıoğlu Mimarlık Selçuk Ecza Genel Müdürlük projesiyle ‘En İyi Ofis Yapısı’ dalında ödül kazandı.

En iyi 100’de 4 Türk stadı!

Dünyaca ünlü spor sitesi Bleacher Report, dünya üzerindeki futbol stadyumlarını inceleyerek en iyi 100 stadyumu belirledi. Listeye 4 Türk stadı girdi. İşte Türkiye'deki o statlar...

Dünyanın en iyi 100 stadından 4'ü Türkiye'de!

Dünyaca ünlü spor sitesi Bleacher Report dünya üzerindeki futbol stadyumlarını inceleyerek en iyi 100 stadyumu belirledi. Hazırlanan listede Türkiye’den 4 stadyum bulunurken, Şükrü Saraçoğlu 19’uncu, Türk Telekom Arena ise 21’inci sırada yer aldı..

St. Regis Otel, dünyanın En İyi 20 otel restoranı listesine girdi!

Türk işadamı Emir Uyar, İtalya'nın en önemli yerlerinden olan Venedik'teki San Clemente Adası'nı satın alıp St. Regis otelini açarak İtalyanları şaşkına çevirmişti. St. Regis Otel, dünyanın En İyi 20 otel restoranı listesine girdi.

En iyi ofis Bulvar 216 seçildi!

Özak GYO tarafından Ataşehir'de inşa edilen Bulvar 216, Türk inşaat sektöründe önemli yeri olan "Sign of the City Awards 2014" yarışmasında 'En İyi Ofis' ödülünün sahibi oldu.

Yüksel Seramik, en iyi çıkış yapan marka ödülünü aldı!

Türk seramikçileri arasında "en iyi çıkış yapan marka" ödülünü alan Yüksel Seramik'in Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Mete Mutlu'yla İtalya'da gerçekleşen Cersaie Fuarı sonrasında bir araya geldik...

en iyi türk mimarları

en iyi türk mimarları en iyi türk mimarları

EAA-Emre Arolat Architects ortaklarından Gonca Paşolar ve Kerem Piker, Avrupa´nın 40 yaş altındaki en iyi mimarlarına verilen "2010 Europe 40 Under 40" ödüllerinin sahibi oldu.

Bu sene 17 farklı Avrupa ülkesinden 40 gelecek vaadeden genç mimara verilen "2010 Europe 40 Under 40" ödüllerini Türkiye´den almaya hak kazanan iki ismin de EAA bünyesinde yer alması yarışmadaki en dikkat çekici başarılardan biriydi.

EAA´nın uluslararası ödüllerine eklenen bu son halkalar, yalnız Türk mimarlığı için dünya çapındaki gurur kaynakları olmakla kalmıyor, ofisin başarılarının farklı kuşaklardaki devamlılığını göstermesi nedeniyle de özel bir anlam taşıyor.

"Europe 40 Under 40" ödülleri "The European Centre for Architecture Art Design and Urban Studies" ile "The Chicago Athenaeum: Museum of Architecture and Design" kurumları tarafından, dünya mimarisinin geleceğine ışık...