endeksa eğitimleri 2020

endeksa eğitimleri 2020

Tüm dünyayı etkisi altına alan koronavirüs salgınının yayılmasını önlemek için ve alınan önlemlere destek olmak için çalışmalarına evden devam etme kararı alan Endeksa, eğitimlerini de online olarak sürdürecek...

2020'nin ilk çeyreğinde 233 bin 606 ikinci el konut satıldı!

TÜGEM ve teknoloji odaklı gayrimenkul değerleme platformu Endeksa işbirliği ile hazırlanan 2020 yılı ilk çeyreğini kapsayan "2. El Konut Piyasası Raporu" yayınlandı. Rapora göre, 2020'nin ilk çeyreğinde 233 bin 606 ikinci el konut satıldı...

Konut satışları 2020'de artacak!

Yılmaz İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Hakan Yılmaz, zaman zaman gayrimenkul sektöründe durgunluk yaşansa da vatandaşların konut ihtiyacının önemli ölçüde sürdüğünü ifade ederek, "Bu yüzden sektörün geleceğinden çok umutluyum. Özellikle 2020'de konut satışları hep yukarı yönlü olacak." dedi.  

Hilton, 2020'de 100 otele ulaşacak!

Hilton üst Sınıf Otellerden Sorumlu Türkiye Bölge Müdürü Armin Zerunyan, 2020'de Türkiye'de faaliyet yürüttükleri otel sayısının 100'e ulaşacağına dikkat çekti.

Gümüşhane Stadı'nın inşaatına 2020'de başlanacak!

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Gümüşhane Dernek Federasyonu (GÜDEF) tarafından düzenlenen organizasyonda Gümüşhane Stadı'nın inşaatına 2020'de başlanacağını duyurdu.

Rize Artvin Havalimanı 2020'de tamamlanacak! 

Deniz üzerine dolgu yöntemiyle inşa edilen Türkiye'nin ikinci havalimanı olacak Rize-Artvin Havalimanı'nın en önemli kısmı niteliğindeki taş dolgu mendireğin yüzde 56'sı tamamlandı. Proje 2020'de tamamlanabilir. 

Sümela Manastırı'nın restorasyonu 2020'de tamamlanacak!

Sümela Manastırı, 4 yıldır süren restorasyon ve kaya ıslahı çalışmalarının ardından ziyarete açıldı. Manastırdaki bütün çalışmalar 2020'de tamamlanacak.

Antalya Şehitler Müzesi 18 Mart 2020'de açılıyor!

Antalya'da eski Dokuma Fabrikası bölgesinde kurulan Antalya Şehitler Müzesi'nde çalışmalar hızla devam ediyor. İnşaatına 29 Mayıs'ta başlanan müze 18 Mart 2020'de açılacak.

Doğu Anadolu Gözlemevi 2020'de açılıyor!

Konaklı Kayak Merkezi'nin 3 bin 170 rakımlı Karakaya Tepesi'nde yer alan Doğu Anadolu Gözlemevi 2020'de açılıyor. Gözlemevi toplam 200 milyon TL'ye inşa ediliyor.

Murat Kurum: Yusufeli konutlarının ilk etabını 2020'de bitireceğiz!

Bakan Çevre ve Şehircilik Bakanı Kurum, Artvin'in Yusufeli ilçesinin yeni yerleşim yerine taşınma süreciyle ilgili, "Kimse mağdur olmayacak. Biz 334 tane konut inşasına başladık. İlk etabı 2020 Ocak ayında bitirmeyi hedefliyoruz." dedi.

Radisson Collection 2020'de açılacak!

Ant Yapı tarafından "Bodrum'da bir cennet liman" sloganıyla Aspat'ta geliştirilen Anthaven projesi Ortadoğu'nun en iddialı projesi olmaya hazırlanıyor. Ant Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Okay, 2020 yılında açılacak olan projenin Bodrum'un değerini artıracağını söylüyor.

Galataport 2020'nin Mart ayında açılacak!

Galataport Projesi'nin yapıldığı alanda incelemelerde bulunan Kültür ve Turizm Bakanı Mehmet Nuri Ersoy, projenin Türkiye'nin en büyük cruise alanlarından biri olacağını ve 2020'nin mart ayında açılacağını belirtti.

Kuzey Marmara Otoyolu'nun tamamı 2020'de açılacak!

Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Mehmet Cahit Turhan, ''Başlatmış olduğumuz otoyol seferberliği çerçevesinde, otoyol uzunluğunu 2 bin 842 kilometreye çıkardık. Kuzey Marmara Otoyolu'nun tamamını 2020 yılında hizmete açmış olacağız." dedi.

Nanu Bedtime  2020’de Londra ve Berlin'de de mağaza açacak!

Temelleri 2013'te online olarak atılan ve yolculuğunu perakende mağazalarıyla sürdüren Nanu Bedtime, yurtiçinde shop in shop'larla büyüyor. Şirket, yurtdışı açılımına ise eylül ayında Viyana'dan başlayacak. Marka, 2020'de Londra ve Berlin'de de mağazalar açacak.

endeksa eğitimleri 2020

endeksa eğitimleri 2020 endeksa eğitimleri 2020

Endeksacom, evden devam edilecek çalışma sisteminde geçirilen bu zor zamanların moral bozarak, panik yaparak değil, gelişerek ve öğrenerek geçirilebilmesi için eğitimlerini online sistem üzerinden sürdürecek.

26 MART'TA EKRAN BAŞINA

Sektörün önde gelen isimlerinden Barış Kılıçarslan ile “Değişen Dünya’da Gayrimenkul Satışı ve İkna Yolları” Online Eğitim Serisi'nin ilk bölümü 26 Mart saat 15:00'te canlı olarak yapılacak. Gayrimenkul danışmanlarına ücretsiz sunulan eğitimde Barış Kılıçarslan, katılımcılarla gayrimenkul satışında iknaya götürecek ipuçlarını değerlendirecek.

26 Mart saat 15:00’te gerçekleşecek online eğitime katılmak için önceden kayıt yaptırmak gerekiyor. 

SEKTÖRDEN GERİ KALMAYACAK, YENİ BİLGİLER ÖĞRENECEKSİNİZ

Gayrimenkul profesyonellerine katkı sağlamak hedefiyle online eğitimler düzenleme kararı veren teknoloji odaklı gayrimenkul değerleme platformu Endeksa, bu zor süreçte müşterilerinin, sektörün teknoloji odaklı gelişimine katkı sağlamayı...