EPA Emlak Pazarlama

EPA Emlak Pazarlama

30 yıllık tecrübeyle kurulan EPA Emlak Pazarlama A.Ş. İzmir’deki ilk ofisini törenle açtı. EPA Başkanı Taylan da, kentin en güzel noktalarından birinde konumlanan ofiste birbirinden tecrübeli insanların bir araya geldiğini kaydetti.

Sabancıco Emlak Pazarlama Ticaret Anonim Şirketi kuruldu!

Sabancıco Emlak Pazarlama Ticaret Anonim Şirketi bugün Çekmeköy'de 200 bin TL sermaye bedeli ile Arash Khardoush tarafından kuruldu.

Aqar House Emlak Pazarlama Ve Danışmanlık Limited Şirketi kuruldu!

Aqar House Emlak Pazarlama Ve Danışmanlık Limited Şirketi bugün Esenyurt'ta 200 bin TL sermaye bedeli ile Fahmy Ahmed F.M ve Youssef M.M.E. ortaklığında kuruldu.

Alwasit Emlak Pazarlama İç Ve Dış Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Alwasit Emlak Pazarlama İç Ve Dış Ticaret Limited Şirketi bugün Esenyurt'ta 500 bin TL sermaye bedeli ile Aişe Hamruş tarafından kuruldu.

Hürriyet Emlak'ta kullanıcı sayısı 3 katına çıktı!

Faiz indirim kampanyasının açıklandığı haziran ayının ilk günlerinden itibaren 'satılık talebinde geçtiğimiz 5 yılın en yüksek seviyesini gördüklerini belirten Hürriyet Emlak Pazarlama Direktörü Yusuf Mert Yılmaz, konut aramalardaki hareketliliğin kullanıcı sayılarının 3 katına çıkardığını söyledi.

Altınsaray Emlak Pazarlama Limited Şirketi kuruldu!

Altınsaray Emlak Pazarlama Limited Şirketi Fatih'te 1 milyon TL sermaye bedeli ile Hadi Bayassi tarafından kuruldu.

TURYAP, Büyükyalı temsilciliğini hizmete açtı!

Türkiye'nin lider emlak pazarlama markalarından TURYAP, Zeytinburnu Büyükyalı temsilciliğini hizmete açtı.

North Star Emlak Pazarlama Ticaret İthalat İhracat Limited Şirketi kuruldu!

North Star Emlak Pazarlama Ticaret İthalat İhracat Limited Şirketi Fatih'te 110 bin TL sermaye bedeli ile Faisal Saleh J Naytah tarafından kuruldu.

Emlakçılık yetki belgesiyle emlak dolandırıcılığına son!

Emlak Profesyonelleri Derneği (The Turkish Property Professionals-TTPP) Başkanı Dr. Yakup Uslu, emlakçılık yetki belgesi düzenlemesi ile emlak dolandırıcılığının minimuma ineceğini, artık sadece işi emlak pazarlama olan şirketlerin emlak komisyonculuğu yapabileceklerini belirtti...

TNT Emlak Pazarlama ve İnşaat Limited Şirketi kuruldu!

TNT Emlak Pazarlama ve İnşaat Limited Şirketi bugün Bakırköy'de 50 bin TL sermaye bedeli ile Ant Burak Ergün ve Talat Oğuz İnce tarafından kuruldu. 

Gayrimenkul sektörüne EPA’dan ücretsiz eğitim!

EPA Emlak Pazarlama A.Ş. sektöre deneyimli ve kaliteli danışmanlar yetiştirmek amacı ile ücretsiz eğitim hizmetlerini sürdürüyor. EPA Ege Bölge Temsilcisi Dilek Katal, gayrimenkul sektöründe iyi eğitimli kişilerin bir araya gelmesini hedeflediklerini söyledi..

Yusuf Mert Yılmaz: Yatırım yapmaya ve ürün geliştirmeye devam edeceğiz!

Emlak sektörünü tek bir çatı altında birleştiren Hürriyet Emlak, yatırımlarını sürdürüyor. Hürriyet Emlak Pazarlama Direktörü Yusuf Mert Yılmaz, "Yatırım yapmaya ve ürün geliştirmeye devam edeceğiz" diyor...

Beyttürk, satış başarısını Reagroups ile Anadolu Yakası’na taşıdı!

Beyttürk, "REAGROUPS" Emlak Pazarlama markası ile uzun yıllardan beri süregelen yabancıya satış tecrübesini İstanbul Anadolu yakasına taşıdı…

Turyap Şehr-i Bağcılar'daki 1201 daire ve 22 ticari alanı satıyor!

Bağcılar Belediyesi ve Belediye İştiraki Başak A.Ş tarafından hayata geçirilen Şehr-i Bağcılar projesi Türkiye’nin emlak pazarlama şirketi olan Turyap tarafından satılıyor. Projede 60 aya varan vade fırsatı sunuluyor.

EPA Emlak Pazarlama Haberi

EPA Emlak Pazarlama

Milliyet Gazetesi'nde yer alan habere göre;  30 yıllık tecrübeyle kurulan EPA Emlak Pazarlama A.Ş. İzmir’deki ilk ofisini törenle açtı.

Aynı zamanda Ege Bölge Müdürlüğü olarak hizmet verecek olan İzmir Hatay Cadde Temsilciliği’nin açılışına; İzmir Emlak Komisyoncuları Odası (İZEKO) Başkanı Mesut Güleroğlu, Türkiye Tüm Emlak Müşavirleri Federasyonu (TEMFED) Başkanı ve EPA Yönetim Kurulu Başkanı Hacı Ali Taylan, Ege Bölge Müdürü Dilek Katal ile çok sayıda davetli katıldı. İZEKO Başkanı Güleroğlu, “Epa gibi şirketlerin Türkiye geneline yayılmasını umut ediyoruz. Ülkemiz için iyi bir örnek” dedi. 


‘Taze kan aranıyor’

EPA Başkanı Taylan da, kentin en güzel noktalarından birinde konumlanan ofiste birbirinden tecrübeli insanların bir araya geldiğini kaydetti. Dilek Katal ise “İşletme olarak sektöre taze kan arıyor ve istekli gençleri sektörümüze kazandırmak istiyoruz” ifadelerini...