26 / 06 / 2022

erciş prefabrik dükkanlar

erciş prefabrik dükkanlar

Erciş’in daha modern yaşanabilir bir şehir haline gelmesi için çalışmalar hızlanırken, son olarak esnafların mağdur olmaması için Atatürk Parkı'na yaptırılan 250 prefabrik dükkân, bu çalışmaların son göstergesi oldu...

Koyuncuoğlu Pasajı'nın esnafına prefabrik dükkan yapılacak!

Söke Belediye Başkanı Süleyman Toyran, mahkeme kararı nedeniyle yıkımı zorunlu hale geldiği öne sürülen Koyuncuoğlu Pasajı esnafları için alternatif yer olarak inşa edilecek prefabrik dükkanların katkı payı bedellerini 10 bin TL olarak açıkladı.

Meydan Dükkanları Emlak Konut fiyatları!

Meydan Dükkanları Emlak Konut fiyatları 240 bin TL'den başlangıç gösteriyor. Makro Akyapı Ortak Girişimi imzası ile yükselen proje Emlak Konut GYO güvencesiyle hayata geçiriliyor.

Kent Meydanı Dükkanları Başakşehir iletişim!

Kent Meydanı Dükkanları Başakşehir iletişim için 444 61 71 numaralı telefonu arayabilirsiniz. Açık artırma ihalesi için ön başvuru yapılan proje 3. Çevreyolu Bağlantı aksı üzerinde bulunuyor.

Meydan Dükkanları başvuruları ne zaman bitecek?

Mağaza ve dükkanların yer aldığı Meydan Dükkanları projesi 15 Mart'ta gerçekleşecek olan açık artırma için ön talep toplamaya devam ediyor. Peki Meydan Dükkanları başvuruları ne zaman bitecek?

Başakşehir Kent Meydanı dükkanları 240 bin TL'den satılıyor!

Türkiye’nin 2023 vizyonunda yer alan ilk planlı kent meydanı Başakşehir’de hayata geçiyor. Fırsat eşitliğini sağlamak için açık artırmayla satışa sunulacak dükkanlar için son başvuru tarihi 13 Mart olarak açıklandı.

Kent Meydanı Dükkanları satılık!

Kent Meydanı Dükkanları satılık daire fiyatları 240 bin TL'den başlangıç gösteriyor. Teslimleri 2017 yılı içerisinde yapılacak olan proje İstanbul Avrupa Yakası Başakşehir'de hayata geçiriliyor.

Emlak Konut Meydan Dükkanları iletişim!

Emlak Konut Meydan Dükkanları iletişim için 444 61 71 numaralı telefonu arayabilirsiniz. Makro Akyapı Ortak Girişimi imzası ile yükselen proje dükkan ve mağazalardan meydana geliyor.

Meydan Dükkanları Başakşehir fiyatları!

Meydan Dükkanları Başakşehir fiyatları 240 bin TL'den başlıyor. 15 Mart'ta gerçekleşecek olan açık artırma için ön başvuru yapılan proje Emlak Konut GYO güvencesiyle hayata geçiriliyor.

Meydan Dükkanları'nda 240 bin TL'ye! Son başvuru 13 Mart!

TOKİ - Emlak Konut himaye ve güvencesiyle Makro & Akyapı İnşaat tarafından inşa edilecek Meydan Dükkanları KDV Dahil 240.000 TL’den başlayan muhammen bedellerle 15 Mart 2015 Saat:10.30’da satışa sunuluyor.

Meydan Dükkanları'nın 15 Mart'ta açık artırması gerçekleştirilecek!

Başakşehir Merkez'deki Türkiye' nin ilk planlı kent meydanında inşa edilen Meydan Dükkanları, Taksim Meydanı' nın iki katı büyüklüğe sahip Başakşehir' in yeni merkezinde inşa ediliyor.

Meydan Dükkanları reklam filmi!

Makro - Akyapı ortaklığında Emlak Konut GYO güvencesiyle proje inşa edilen Başakşehir Meydan Dükkanları projesinin Ocak 2017' de teslim edilmesi tahmin ediliyor. İşte Meydan Dükkanları fiyat listesi...

Emlak Konut Meydan Dükkanları'nda son başvuru tarihi 13 Mart! 240 bin TL'ye!

Fiyatların 240 bin TL'den başlangıç gösterdiği Emlak Konut Meydan Dükkanları'nda 3 farklı ödeme seçeneği sunuluyor. Proje kapsamında son başvuru tarihi ise 13 Mart olarak belirlendi.

Emlak Konut Meydan Dükkanları satılık!

İstanbul Başakşehir'de yer alan Emlak Konut Meydan Dükkanları satılık dükkan ve mağazalardan meydana geliyor. Ön talep toplamaya devam eden projenin 2017 yılı içerisinde teslim edilmesi planlanıyor.

erciş prefabrik dükkanlar Haberi

erciş prefabrik dükkanlar


Van'da 23 Ekim 2011′de meydana gelen depremden sonra ilçenin kalkınması için başlatılan 'Kentsel Dönüşüm Projesi' hız kesmeden devam ediyor.


Erciş Belediyesi tarafından yürütülen proje, titizlikle yürütülerek esnafların zarar görmemesi ve Erciş’in daha modern yaşanabilir bir şehir haline gelmesi için çalışmalar hızlanırken, son olarak esnafların mağdur olmaması için Atatürk Parkı'na yaptırılan 250 prefabrik dükkân, bu çalışmaların son göstergesi oldu. Kısa sürede yıkıma başlanması Erciş’in modern ve yaşanabilir bir kent haline gelmesi için çalışan Erciş Belediye Başkanı Zülfükar Arapoğlu, çalışmaları bizzat kendisi takip ederek yürütüyor. 


Kentsel Dönüşüm Projesi'ni Erciş’in aynası ve gülen yüzü olarak değerlendiren Arapoğlu, "Bizler de Erciş'imiz için daha modern yaşanabilir bir kent olması için elimizden geleni yapıyoruz. Şehirlerarası Otobüs Terminali’nin temeliyle başlayan proje, Erciş Belediyesi hizmet binası ve 2 bin...