erdemir

erdemir

İtalya'nın sanayi devleri arasında yer alan ve Avrupa Birliği sınırları içerisindeki en büyük üretim kapasitesine sahip Ilva Çelik Fabrikası'nın satış ihalesinde teklif veren iki şirketten biri Erdemir oldu.

Erdemir mülkiyetindeki 205 adet gayrimenkul satılıyor!

Erdemir Demir ve Çelik Fabrikaları T.A.Ş'nin mülkiyetindeki 205 adet gayrimenkul 3 kasım 2015 günü saat 12:00'da teklif isteme mektubunda yazılı esaslar dahilinde satılacak.

Erdemir yatırımlarını yurtdışına yapacak!

Ereğli Demir ve Çelik Fabrikaları ( ERDEMİR ) Yönetim Kurulu Başkanı Ali Pandır, yurt içi ve yurt dışında satın alma fırsatlarını değerlendirdiklerini belirtti.

Erdemir'den Y kuşağına çevreci bina!

İsdemir ve Erdemir ile İSO 500 listesinde ilk 10 arasında yer alan Erdemir Grubu, İstanbul - Batı Alaşehir'deki yeni genel merkez binasında faaliyet göstermeye başladı.

Erdemir 500 milyon dolarlık yeni yatırım planlıyor!

Erdemir Yönetim Kurulu Başkanı Ali Pandır, "Bu yıl 500 milyon dolarlık yeni yatırıma başlamayı düşünüyoruz" diyen Pandır, "Avrupa'da fırsatlara bakıyoruz," dedi..

Ali Pandır: Yurtdışındaki otomotiv üreticilerine mal satmayı hedefliyoruz!

Erdemir Yönetim Kurulu Başkanı Ali Pandır, “Yerli sanayideki payımızı yüzde 50’ye yükseltmeyi planlarken, diğer yanda ise yapacağımız yatırımlarla yurtdışındaki otomotiv üreticilerine mal satmayı hedefliyoruz” dedi

ERDEMİR'de toplu sözleşme görüşmeleri yapıldı!

Yusuf Ziya Odabaş, AA muhabirine yaptığı açıklamada, geçen yıl aralık ayında işveren kanadı adına Türkiye Metal Sanayicileri Sendikası'yla başlayan görüşmeler kapsamında, 89 maddeden 16'sında anlaşma sağlanamadığını söyledi.

Erdemir'de toplu iş sözleşmesi görüşmeleri başlıyor!

Ereğli Demir ve Çelik Fabrikaları T.A.Ş'nin üyesi bulunduğu ve Toplu İş Sözleşmesi görüşmelerinde kendisini temsil eden Türkiye Metal Sanayicileri Sendikası Türk Metal Sendikası ile 2 Aralık'ta toplu iş sözleşmesi görüşmelerine başlıyor...

Sedat Orhan: Erdemir ayakta kalmalı!

Ereğli Demir ve Çelik Fabrikaları (Erdemir) Genel Müdürü Sedat Orhan, dünyadaki ekonomik krizin dalga dalga devam ettiğini, Avrupa'da şirketlerin kapandığını, Türkiye'de ise böyle krizler yaşanmadığını söyledi...

ERDEMİR'in 10 bin adet hissesi satıldı!

Kamuyu Aydınlatma Platformu 'na (KAP) gönderilen açıklamada, Ereğli Demir ve Çelik Fabrikaları TAŞ'nin (ERDEMİR) 10 bin adet hisse satış işleminin 16 Ağustos 'ta tamamlandığı belirtildi.

Demir fiyatlarındaki artış, inşaat sektörünü etkiliyor

İnşaat Mühendisleri Odası Başkanı Bozkurt: ''Demirdeki artış, ekonominin lokomitifi olan inşaat sektörünü etkilemekte.''

Oyak Çimento fabrikalarını satmayacak

Oyak Çimento Grubu Başkanı Çağlar, çimento fabrikalarını satmayacağız, dedi

Çelik kralı Erdemir'in yüzde 25'ini sessiz sedasız aldı

Arcelor-Mittal, Erdemir'deki hisse payını yüzde 24.9'a çıkardı.

Bekir Altan: Ücretlerdeki indirim harcamaları kısıtladı

İskenderun Demir Çelik AŞ'de (İSDEMİR) 1 Mayıs'tan itibaren uygulanmaya başlayan işçi ücretlerindeki indirimin, başta bankacılıkta kredi kullanımları olmak üzere esnafın satışlarını da olumsuz etkilediği belirtildi

İsdemir'in yeni haddehanesi 100 bin ton çelik üretecek!

İskenderun Demir ve Çelik A.Ş'nin (İSDEMİR) yeni yassı çelik sıcak haddehanesinin ülke ekonomisinin hizmetine sunulduğu bildirildi

Eksperim Emlak Danışmanlığı Hizmetleri Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Eksperim Emlak Danışmanlığı Hizmetleri Ticaret Limited Şirketi bugün Gaziosmanpaşa'da 100 bin TL sermaye bedeli ile Ebru Erdemir ve Neriman Henden Ekmekçi tarafından kuruldu.

Ereğli Demir ve Çelik Fabrikaları'ndan Milli Dayanışma Kampanyası'na 5,5 milyon TL bağış!

Ereğli Demir ve Çelik Fabrikaları ile Erdemir Maden, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan öncülüğünde başlatılan "Milli Dayanışma Kampanyası"na 8 milyon TL bağış yaptı.

Ege Kentsel Dönüşüm Hizmetleri ve Gayrimenkul Geliştirme Anonim Şirketi kuruldu!

Ege Kentsel Dönüşüm Hizmetleri ve Gayrimenkul Geliştirme Anonim Şirketi Beşiktaş'ta 50 bin TL sermaye bedeli ile Ahmet İlteriş K Erdemir tarafından kuruldu.

Faraday İnşaat Reklam Danışmanlık Elektrik Lojistik Limited Şirketi kuruldu!

Faraday İnşaat Reklam Danışmanlık Elektrik Lojistik Limited Şirketi bugün Sultanbeyli'de 10 bin TL sermaye bedeli ile Mustafa Erdemir tarafından kuruldu. 

Eski CHP Milletvekili Aykan Erdemir'in mal varlığına el konuldu!

İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığınca, Fetullahçı Terör Örgütü'ne (FETÖ) yönelik yürütülen soruşturmalar devam ediyor.

Her Çelik Sanayi Cam Ve Mücevherat Gıda İnşaat Restorasyon Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Her Çelik Sanayi Cam Ve Mücevherat Gıda İnşaat Restorasyon Ticaret Limited Şirketi Muhammet Hakan Erdemir tarafından 30 bin TL sermaye ile bugün kuruldu.

Meg Üst Yapı Taahhüt Gayrimenkul Yatırım İnşaat Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Meg Üst Yapı Taahhüt Gayrimenkul Yatırım İnşaat Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi Safiye Erdemir, Kemal Mahlı ve Yahta Durmuş tarafından 100 bin TL sermaye ile bugün kuruldu.

Gülaras İnşaat Taahhüt Tekstil Petrol Dış Ticaret Sanayi Limited Şirketi kuruldu!

Gülaras İnşaat Taahhüt Tekstil Petrol Dış Ticaret Sanayi Limited Şirketi İlhan Aras, Murat Erdemir ve Erdoğan Gül ortaklığında 100 bin TL sermaye ile bugün kuruldu.

Mevsim Erdemir: Konutta arz ve talep her zaman olacak!

Oryataş Satış ve Pazarlama Koordinatörü Mevsim Erdemir, Emlakkulisi.com Sektör Buluşmaları toplantısında konut sektörünün son 15 yılını değerlendirdi...

Erdemir Grubu'nda İskenderun'a yeni tesis yatırımı!

Üçüncü çeyrekte beklentinin üzerinde kâr eden çelik devi, yeni galvanizleme hattını 2018'in ilk yarısında devreye alacak. Erdemir, İskenderun'da yeni tesis yatırımı da planlıyor.

Kırıkkale Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi'nde sona gelindi!

KIRIKKALE Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi Hastanesi inşaatı tamamlandı. Kırıkkale Üniversitesi Diş Fakültesi Dekanı Erdemir Kırıkkale´ye yakışır bir Diş Fakültesi Hastanesi'nin yapıldığını belirtti.

Erdemir'den İtalya Ilva Çelik Fabrikası için teklif!

İtalya'nın sanayi devleri arasında yer alan ve Avrupa Birliği sınırları içerisindeki en büyük üretim kapasitesine sahip Ilva Çelik Fabrikası'nın satış ihalesinde teklif veren iki şirketten biri Erdemir oldu.

Erdemir İzolasyon İnşaat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Erdemir İzolasyon İnşaat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, Erol Demir tarafından 50 bin TL sermaye ile 14 Mart'ta Avcılar, Üniversite Mahallesi, Uran Caddesi, Vefa Apartmanı'nda kuruldu.

erdemir

erdemir erdemir

İtalya'nın sanayi devleri arasında yer alan ve Avrupa Birliği sınırları içerisindeki en büyük üretim kapasitesine sahip Ilva Çelik Fabrikası'nın satış ihalesinde teklif veren iki şirketten biri Erdemir oldu


Devlet kontrolündeki Avrupa Birliği'nin üretim kapasitesi bakımından en büyük çelik fabrikası olan Ilva satış veya kiralama teklifleri için son günü dün 30 Mayıs'a uzattığını açıkladı.


Konuya yakın dört kaynağa göre, teklif veren yalnızca iki grup kaldı. Bunlar borsada işlem görmeyen İtalyan çelik üreticisi Arvedi ve Türk rakibi Erdemir. Erdemir, Ilva'nın özelleştirme sürecine, daha fazla bilgi edinmek amacıyla başvuruda bulunduğunu şubat ayında açıklamıştı.


OCAK AYINDA 29 ŞİRKET TEKLİ SUNMUŞTU

Ilva'nın ocak ayında başlayan satış sürecinde toplam 29 şirket veya konsorsiyum teklif sunmuştu.


İtalya hükümeti hem 16,000 kişinin işini kurtarmak hem de İtalya'nın güneyindeki Taranto şehrinde yaşanan kirliliği...