erden timur kim

erden timur kim

Nef'in patronu Erden Timur'un çalışanlarına hitaben yaptığı bir konuşma sosyal medyada gündeme geldi. Erden Timur, 45 saniyelik videoda şirketinin çalışanlarına 'memleketinize sahip çıkın' çağrısında bulundu.

Erden Timur: Oyunun kurallarını değiştirmek istiyoruz!

Erden Timur, konut sektöründe teknoloji kullanımını artırmak ve yaşanan teknolojik gelişmeleri projelere dahil ederek sektörde oyunun kurallarını değiştirmek istediklerini söyledi.

Nef çalışanlarını ev sahibi yapıyor!

Çalışan mutluluğu için Aile Fonu kuran Nef, çalışanlarının başarılı çocuklarının hem eğitim masraflarına destek oluyor hem de burs veriyor. Binlerce müşterisini ev sahibi yaparken, kendi çalışanlarını da unutmadı.

Timur Holding bu yıl 3 ofis projesini teslim edecek!

Nef markası altında apartments, flats, residences, houses, dorms, suites ve offices olmak üzere 7 farklı seriyi barındıran Timur Holding, bu yıl içinde 3 ofis projesini teslim edecek.

İstanbul'un 39 ilçesi planlanacak!

İstanbul'un 39 ilçesi planlanacak. Bir mimar ve şehir plancısının başkanlığında toplanan mimarlık öğrencileri, şehir plancıları, felsefe ve ekonomi öğrencileri bir araya gelerek şehrin tüm planını değiştirecek.

Erden Timur: Körfez ve ABD'den proje teklifi yağıyor!

Nef Yönetim Kurulu Başkanı Erden Timur, "Konseptlerimize olan ilgi nedeniyle Avrupa başta olmak üzere Amerika ve Körfez yatırımcısından çok sayıda proje geliştirme teklifi alıyoruz" dedi.

Erden Timur: Türkiye'de kentsel dönüşümün adı rantsal dönüşüm oldu!

Kentsel Dönüşüm Kongresi'nde, inşaat sektörünün kentsel dönüşüm planlan konuşuldu. KENTSEL dönüşüm sürecine bugüne kadar yapılanları eleştiren Erden Timur 'Türkiye'de kentsel dönüşümün adı rantsal dönüşüm oldu' dedi...

Erden Timur: Kentlerin ne istediği önemli!

Gayrimenkul sektörü temsilcilerini bir araya getiren 2. İnşaat ve Konut Konferansı’ nda Nef Yönetim Kurulu Üyesi Erden Timur, konu ile ilgili sürdürülebilir kentlerin nasıl planlanması gerektiğini anlattı.

'Gönlü Zengin 50 İş İnsanı' düzenlenen ödül töreni ile kamuoyuna tanıtıldı!

Türkiye' de ilk defa Capital Dergisi' nin düzenlediği ve bağış kültürüne katkı sağlayan iş insanlarını belirlediği 'Gönlü Zenginler' araştırmasının sonuçları açıklandı. Ana sponsorluğunu Nef yaptı...

Erden Timur kimdir?

Timur Holding ve Timur Gayrimenkul Geliştirme Yapı ve Yatırım A.Ş. Yönetim Kurulu Üyesi ve NEF marka kurucusu olan Erden Timur kimdir? İşte Erde Timur'un eğitim ve iş hayatı...

Erden Timur: Nef'le tasarımı demokratikleştiriyoruz!

Timur Gayrimenkul Yönetim Kurulu üyesi Erden Timur 'Nef'le tasarımı demokratikleştiriyoruz' dedi...

Erden Timur, Galatasaray'ın kurduğu Basketbol A.Ş.'yi yönetecek!

Galatasaray tarafından "Basketbol AŞ" kuruldu ve yönetimi sponsor inşaat firması olan Nef’in Galatasaraylı Yönetim Kurulu Başkanı Erden Timur’a verildi.

İnşaat şirketlerinden pandemiye özel projeler!

Tüm dünyayı etkisi altına alan koronavirüs salgınının ardından inşaat şirketleri de yeni modeller üretmek zorunda kaldı. Nef Yönetim Kurulu Başkanı Erden Timur, konuyla ilgili “İnşaat sektörü sanayi devrimini gerçekleştirmedi” ifadelerini kullandı.

İnşaat maliyetlerindeki artış hız kesmiyor!

İnşaat sektöründe maliyet artışları hız kesmiyor. Nef Yönetim Kurulu Başkanı Erden Timur, inşaat sektöründeki maliyetlerde yüzde 140-150 artış yaşandığına vurgu yaptı ve konut fiyatlarının artacağına dikkat çekti.

Yatırımın yeni adresi: Yazlık evler!

Salgın süresi boyunca Bodrum’a ilginin artması kira fiyatlarını 2 katına çıkardı. Nef Yönetim Kurulu Başkanı Erden Timur, “Kira getirisi artınca amortisman süresi 8 yıla kadar geriledi. Yazlık almak iyi bir yatırım adresi haline geldi” diye konuştu.

Konutta kredi kampanyasına ihtiyaç var!

NEF Yönetim Kurulu Başkanı Erden Timur, inşaat maliyetleri ve konut kredisi oranları hakkında yaptığı açıklamada, “Bu dönemde konutta kredi kampanyasına ihtiyaç olacaktır. Bu sene bu faiz oranlarıyla gidilecekse farklı rakamlar görmemiz çok zor" diye konuştu.

2021'de gayrimenkul sektörü yeniden şekillenecek!

Nef Yönetim Kurulu Başkanı Erden Timur, geçen yıl 1 milyar 52 milyon TL ciro elde ettiklerini, bunun 244 milyon TL'lik kısmını Nef Online üzerinden gerçekleştirdiklerini dile getirerek, 2021 yatırımlarını ve sektör beklentilerini anlattı.

Konut sektörü 2021'nin ikinci yarısında iyileşecek!

Nef Yönetim Kurulu Başkanı Erden Timur, sektöre ilişkin önemli açıklamalarda bulundu. Timur, "2021 yılının özellikle ikinci yarıdan itibaren iyi geçeceği kanaatindeyim. Biz konut üreticileri de taahhüt şirketleri ve ihracatçı şirketlerimiz gibi hikaye yazmak zorundayız" dedi.

Koronavirüs mimariyi nasıl etkiledi?

NEF Yönetim Kurulu Başkanı Erden Timur, koronavirüs salgını nedeniyle mimari anlayışında yaşanan büyük değişimleri anlattı.

Konutta dönüşebilir tasarımlar ön plana çıkacak!

Nef Yönetim Kurulu Başkanı Erden Timur, pandemi sebebiyle tasarımda ortak alanların hızlı dönüşeceğini vurgulayarak, artık ev ortamında ofis de istenildiğini fakat satın alma gücü düşeceği için bunun daha çok inovatif çözümlerle mümkün hale getirileceğini belirtti.

Tekerlekli mobil evlerle, konut sahipleri evlerini yanında taşıyacak!

Nef Yönetim Kurulu Başkanı Erden Timur, “İki yıldır üzerinde çalıştığımız tekerlekli mobil evleri yakında satışa sunacağız. Konut sahipleri evlerini yanlarında taşıyabilecek. İsterlerse kiralayacak” dedi...

Nef yurt dışı açılımına 2020'de hız verecek!

Nef Yönetim Kurulu Başkanı Erden Timur, 2019'da ağırlık verdikleri yurt dışı açılımını 2020 yılında devam edeceklerini anlattı.

Erden Timur yeni şirket kurdu!

Nef İcra Kurulu Başkanı Erden Timur yeni şirket kurdu. TG Kandilli Gayrimenkul Yapı ve Ticaret Anonim Şirketi Şişli'de 50 bin TL sermaye bedeli ile kuruldu.

Konutta durum nasıl?

Nef Yönelim Kurulu Başkanı Erden Timur, başlamaya hazır 6 ruhsatlı projeleri olduğunu ve bunların konjonktürden nasıl etkilendiğini anlattı…

erden timur kim Haberi

erden timur kim

Nef'in patronu Erden Timur'un çalışanlarına hitaben yaptığı bir konuşma sosyal medyada gündeme geldi. Erden Timur, 45 saniyelik videoda şirketinin çalışanlarına 'memleketinize sahip çıkın' çağrısı yaptı. 

Habertürk Business'ta yer alan habere göre NEF'in Yönetim Kurulu Başkanı Erden Timur, Twitter'da paylaşılan videosunda 'döviz yükseliyor diye sevinenler bile var' derken, "Önemli olan böyle durumda memleketine sahip çıkmak, hepinizden ricam sahip çıkın memleketinize" dedi. 

Timur'un videodaki sözleri şöyle: 
"Candaş ol yandaş ol ne olursan ol, ama bu memleket bizim ve memleketimizi bile bile batırmaya çalışıyoruz. Siyasiler hata yapmıştır, ötekiler öyle yapmıştır... Herkes kendisini ilgilendirir. Biz böyle zor zamanlarda sahip çıkmalıyız. Döviz yükseliyor, işte sevinenler bile oluyor. Hatasının bedelini herkes öder arkadaşlar, önemli olan böyle durumda memleketine sahip çıkmak, hepinizden ricam sahip çıkın memleketinize..."