erdoğan bayraktan konut projesi

erdoğan bayraktan konut projesi

Bayraktar İnşaat imzasını taşıyan Adres koru Evleri, Sancaktepe'de inşa ediliyor. Daire fiyatlarının 370 bin TL'den başlayan projede lansman öncesi indirimli özel fiyatlar sunuluyor.

Cumhurbaşkanı Erdoğan: Dönüştürmemiz gereken 6,7 milyon konut var!

TOKİ ile başlatılan konut atılımının özel sektörün de gayretleriyle önemli bir dönüşümün gerçekleşmesini sağladığını dile getiren Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, "Hala dönüştürmemiz gereken 6,7 milyon konut bulunuyor." diye konuştu.

Cumhurbaşkanı Erdoğan: İlk 9 ayda 1,2 milyon konut satıldı!

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, "Yılın ilk 9 aylık döneminde ise konut satışlarımız 1,2 milyon adete ulaştı" dedi ve "Konut satışlarımız 3. çeyrekte 2. çeyreğe göre iki katına çıkarak yaklaşık 537 bin oldu" açıklamasında bulundu.

Cumhurbaşkanı Erdoğan: Malatya'da 5 bin 24 konut inşa etmek için çalışmalara başladık!

Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan yaptığı açıklamada, "Malatya'da 1555 tanesi ahırlı köy evi olmak üzere toplam 5 bin 24 konut inşa etmek için çalışmalara başladık" dedi.

Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan konut satışı açıklaması!

Türkiye Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan yaptığı açıklamada, "Otomobil üretiminden konut satışına, kurulan şirket sayısından kapasite kullanım oranlarına kadar her alanda ümit verici gelişmelerle karşı karşıyayız." dedi.

Cumhurbaşkanı Erdoğan: Son 18 yılda 23 bin 575 konut projesini hayata geçirdik!

Konya Şehir Hastanesi Açılış Töreni'nde konuşan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, "Şehrimizde son 18 yılda 23 bin 575 konut projesini hayata geçirdik" dedi.

Erdoğan Toprak'tan konut satışları açıklaması!

Konut satışlarının büyük kısmı ikinci elde yaşandı. Dar gelirlilerin kampanyadan faydalanamadığını dile getiren Erdoğan Toprak, “190 binlik satışın yarısı hormonlu” diye konuştu...

Cumhurbaşkanı Erdoğan: Konut satışları patladı!

Faizlerdeki düşüşün piyasaları canlandırdığını söyleyen Cumhurbaşkanı Erdoğan, "Faizlerdeki düşüş, otomobilden konuta, tüm piyasalarda belirgin bir canlandırmayı da beraberinde getirdi. Bakın şu anda özellikle konut satışlarında ciddi bir patlama var'' dedi.

Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan İdlib'de yaptıracağı 50 konut için AFAD'a bağış!

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, İdlib'e inşa ettireceği 50 konut için AFAD'a  250 bin lira bağış yaptı.

Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan İdlib'e 50 konut sözü!

Cumhurbaşkanı Erdoğan, İdlib'e yapılacak konutlarla ilgili, "İlk hedefte 50 konut da biz söz vermiş olalım. Bu 50 konutumuz ile biz de oraya inşallah katkıda bulunalım" diye konuşarak, konut sözü verdi...

Cumhurbaşkanı Erdoğan: İdlib'deki konut sayısını 50 bine çıkartabiliriz!

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan yaptığı açıklamada, özellikle de kuzeyde briket konutlar inşa ediyoruz. Kızılay'ımız ve bunun yanında sivil toplum kuruluşlarımız yoğun bir şekilde çalışıyor. Hedefimiz burada ilk etapta 20 bin konut planlamıştık" dedi.

Cumhurbaşkanı Erdoğan: Arnavutluk'ta 500 konut yapacağız!

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, "Arnavutluk'ta 500 ayrı konut yapmak üzere de Çevre Şehircilik Bakanımıza talimatı verdim" diye konuştu.

Cumhurbaşkanı Erdoğan: İskenderun'da bin 305 konut projesi yaptık!

Cumhurbaşkanı Erdoğan, İskenderun'da bugüne kadar bin 305 konut projesini hayata geçirdiklerine söyleyen "2B Yasası" ile 2 bin 190 hak sahibinin tapularını teslim ettiklerini belirtti. 

Ferdi Erdoğan: Konut stokunun sebebi biz değiliz!

Türkiye İMSAD Yönetim Kurulu Başkanı Ferdi Erdoğan, "Konut stoku kentsel dönüşümün çıktısı değil, kupon arazilerin gayrimenkul değerlenmesinin çıktısı. Evet onların da yapılması gerekiyor ama bunu yaparken arz talebi kontrol etmeleri gerekiyor" dedi...

erdoğan bayraktan konut projesi

erdoğan bayraktan konut projesi erdoğan bayraktan konut projesi

İnşaat sektörünün köklü ve güvenilir markası Bayraktar İnşaat tarafından hayata geçirilen 'Adres Koru Evleri'nde satışlar başladı. 43 yıllık tecrübe ve bilgi birikimiyle Sancaktepe'de inşa edilen ve bölgenin sosyo-ekonomik şartlarına göre tasarlanan proje 22 bin metrekarelik arsa üzerinde, 312 konut ve 37 ticari üniteden oluşuyor


43 yılı aşkın tecrübesiyle bugüne kadar konut, rezidans, ofis ve ticari alan olmak üzere 54 farklı projeyi başarıyla hayata geçiren Bayraktar İnşaat’ın; en son projesi ‘Adres Koru Evleri’ satışa sunuldu. İstanbul Anadolu Yakası'nın gelişme potansiyeli yüksek bölgesi Sancaktepe'de, Samandıra-Kartal bağlantı yolu üzerinde inşa edilen ‘Adres Koru Evleri’ İstanbul’u nefes dolu bir yaşamla selamlıyor. 


Metrekare fiyatlarının 3 bin 670 TL’den başladığı ‘Adres Koru Evleri’nde fiyatlar 2+1 brüt 112 m2 ve 3+1 brüt 146 metrekareden oluşuyor, konut fiyatları ise...