Erdoğan Tok

Erdoğan Tok

Kökçüoğlu ve Hastane mahallerinde yıllardır beklenen dönüşüm için herşeyin tamamlandığını ifade eden İlkadım Belediye Başkanı Tok, İlkadım’da mega dönüşüm için önemli bir adım attıklarını söyledi.

Erdoğan Tok, Samsun İlkadım'daki projelerini anlattı!

SAMSUN'un İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok, "Bazı vatandaşlar projelerin sadece resimlerde kaldığını konuşuyor, ama İlkadım'da projeler son sürat yükseliyor" dedi.

Samsun İlkadım gençlik merkezi inşaatında çalışmalar sürüyor!

Samsun'un İlkadım ilçesinde yapımı devam eden Türkiye'nin en büyük gençlik merkezinde çalışan işçilerle bir araya gelen İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok, 'Dev gibi eserler bırakmak için karıncalar gibi çalışmak lazım.

İlkadım'da ‘Prestijli Cadde ve Sokaklar Projesi’ sürüyor!

Samsun İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok, Kuyumcular Caddesi’ndeki çalışmaları kontrol etti. Başkan Tok, eski ticaret ve alışveriş merkezlerin canlı tutulması yönünde çalışmalar yaptıklarını ifade etti.

Samsun Derebahçe Sosyal Tesisleri'nde sona gelindi!

Derebahçe Mahallesi’nde hızla yükselen Derebahçe Sosyal Tesisleri görenleri hayrete düşürüyor. Erdoğan Tok, “Temel atma töreninde halkımıza erken bitirme sözü verdik. Sözümüzü yine tutuyoruz” dedi. Tesis bitiş süresinden önce teslim edilecek.

Erdoğan Tok: İlkadım’da 2 ayda 2 dev projenin temelini attık!

İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok, 2015 yılının projelerin temel atma yılı olduğunu belirterek, “İlkadım’da 2 ayda 2 dev projenin temelini attık” dedi.

Samsun İlkadım’da metruk binalar yıkılıyor!

İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok, ilçe genelinde tehlike saçan metruk yapıları yıkarak, çarpık yapılaşmayı ve görüntü kirliliğini ortadan kaldırdıklarını söyledi. İlçede 65 metruk yapı yıkıldı.

Derebahçe Kültür Yaşam Merkezi'nin temeli atıldı!

İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok, Derebahçe Kültür Yaşam Merkezi'nin temel atma töreninden önce inşaat alanında incelemelerde bulundu.

Samsun İlkadım'da dönüşüm halkın rızası üzerine gerçekleşecek!

Samsun İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok, "Halkımızın rızası doğrultusunda yerinde dönüşüm çalışmalarına başlayacağız" dedi.

Erdoğan Tok: İlkadım'da kentsel dönüşüme başlayacağız!

İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok, "Kentsel dönüşümü yerinde dönüşüm olarak gerçekleştirmek. Hastane ve Kökçüoğlu Mahallelerinde bu dönüşümü gerçekleştirme oranımız oldukça yüksek." diye konuştu.

Samsun İlkadım'a büyük kongre ve kültür sarayı yapılacak!

Samsun kent merkezinde büyük bir kültür merkezine ihtiyaç duyulduğunu söyleyen Başkan Tok, AKM'nin salon kapasitesinin 3 katı büyüklüğünde büyük bir kültür sarayı inşa edeceklerini söyledi..

Erdoğan Tok: Sayılı gençlik merkezlerinden birisi İlkadım'da inşa edilecek!

Başkan Erdoğan Tok, Her adımda İlkadım sloganıyla Gençlik Merkezi, Hanımlar Kültür ve Yaşam Merkezi, Olimpik Yüzme Havuzu, Yem Belediye Hizmet binası gibi projeleri hızlı bir şekilde hayata geçirmeyi planladıklarını söyledi.

Samsun İlkadım'a 5 yılda 255 milyon liralık yatırım!

Yeni dönemde hayata geçirmeyi planladığı projeleri anlatan Cumhur İttifakı AK Parti Adayı İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok, belediye olarak 5 yılda 255 milyon yatırım yaptıkları hizmetleri anlattı.

2019, Samsun İlkadım'da mega projelerin yılı olacak!

İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok yaptığı açıklamada 2019 yılının mega projelerin açılış yılı olacağını söyledi.

Samsun kentsel dönüşümde örnek belediye oldu!

AK Parti Samsun Büyükşehir Belediye Başkan adayı Mustafa Demir  ve İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok, vatandaşlarını sorunlarını dinleyip, proje ve yatırımları anlattı. 

Samsun İlkadım'da geleceğe damga vuracak eserler inşa ediliyor!

AK Parti Samsun Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mustafa Demir ve İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok, Ulugazi Mahallesi TOKİ Konutları sakinleri ile buluştu. Başkan Tok "Yaklaşık 4,5 yılda İlkadım’ın gelecek yüzyılına damga vuracak eserlere imza attık." dedi...

Erdoğan Tok: Kentsel dönüşümün önünü açtık!

Kökçüoğlu ve Unkapanı Mahallelerine yapılan ziyarette mahalle sakinleri ile sohbet eden Başkan Erdoğan Tok, bölge halkının lehine ve yararına emsal kararlarla kentsel dönüşümün önünü açtıklarını söyledi. 

Kentsel dönüşümde büyük değişimler yaşanıyor!

İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok, İlkadım Belediyesi tarafından her yıl Ramazan ayında olduğu gibi bu yıl da gerçekleştirilen Gönül Sohbetleri’nin sonuncusuna katılım gösterdi ve önemli açıklamalarda bulundu. 

Samsun Ulugazi TOKİ'ye müjdesi!

İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok, Samsun’un en büyük toplu konutlarından birisi olan Ulugazi TOKİ konutları sakinlerinin ihtiyacı olan cami talebini yerine getiriyor.

Türkiye’nin en büyük gençlik merkezi Samsun İlkadım'a kazandırıldı!

Samsun İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok, ilçede yapılan ve yapılacak spor yatırımları ile ilgili açıklamalarda bulundu.

Samsun İlkadım mega projeler ile yenileniyor!

İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok, girişimci belediyecilik anlayışıyla yatırımları ilçesine çekiyor. İlkadım ilçesinin geçmişten bugüne bakıldığında tarihinin en büyük projeleri arasında yer alıyor...

Samsun İlkadım'da metruk binalara sıkı takip!

Samsun İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok, metruk binalarda incelemelerde bulundu. Tok, binalarda tedbirlerin artıralacağını söyledi.

İlkadım Belediye Hizmet Binası yükseliyor!

Yeni belediye hizmet binası inşaatını gezen İlkadım Belediyesi Başkanı Erdoğan Tok, binanın 19 Mayıs 2018’e yetiştirileceğini söyledi.

İlkadım'da büyük projeler hayata geçiriliyor!

İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok, İlkadım ilçesinin büyük projelerle hızla modern bir kent haline geldiğini açıkladı.

Samsun İlkadım Belediyesi Yeni Hizmet Binası'nın temeli atıldı!

Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç, İlkadım Belediyesinin yeni hizmet binası ve kompleks içindeki caminin temel atma törenine katıldı. İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok, Bakan Kılıç'a temeli atılan hizmet binası hakkında bilgi verdi.

Erdoğan Tok

Erdoğan Tok Erdoğan Tok

İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok, Kökçüoğlu ve Hastane mahallerinde yıllardır beklenen dönüşüm için herşeyin tamamlandığını söyledi.


İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok İlkadım’da mega dönüşüm için önemli bir adım attıklarını ifade ederek “Kökçüoğlu ve Hastane mahallerinde yıllardır beklenen dönüşüm için tüm planlama ve imar uygulamaları tamamlandı. Vatandaşlar artık gecekondudan kurtulup yeni konutlar yapabilecek.  Denizi ve şehri en iyi noktadan gören Hastane ve Kökçüoğlu Mahallesi'nin 'Yerinde Dönüşüm'le herkes tarafından tercih edilen bir merkez olacak. Bu değişim ve dönüşüm İlkadım için milat olacak.” dedi. 


Tok, "Yeni Belediye Hizmet Binamızın Temel Atma Törenini görkemli bir şekilde yaptık. Aynı gün Türkiye'nin en büyük Gençlik Merkezinin tanıtımını gerçekleştirdik. Karadeniz'in en büyük Camii ve Külliyesi hızla yükseliyor. Unkapanı Kültür Merkezi yenilenerek modern bir merkez haline geliyor. Kentsel dönüşümde...