16 / 08 / 2022

erkanlı holding iletişim

erkanlı holding iletişim

Erkanlı Holding'in Türkiye genelinde inşa ettiği modern öğrenci evi kampüsleriyle dikkat çeken UNIVA, stratejik iletişim ve halkla ilişkiler çalışmaları için Canyaş İletişim’i tercih etti...

UNIVA'nın PR ajansı Canyaş İletişim oldu!

Erkanlı Holding'in Türkiye genelinde inşa ettiği modern öğrenci evi kampüsleriyle dikkat çeken UNIVA, stratejik iletişim ve halkla ilişkiler çalışmaları için Canyaş İletişim’i tercih etti...

Türkerler Holding'in PR ajansı Salt İletişim Grup oldu!

Türkerler Holding kurumsal ve bağlı markaları Mahall Bomonti İzmir, Mahall Ankara ve Çiftçi Towers projelerinin tüm stratejik iletişim faaliyetlerini Salt İletişim Grup yürütecek.

Trio Sky İzmir iletişim!

Toplam 114 daireden meydana gelen Trio Sky Bornova projesi Trio Sky İzmir projesi Mevaport A.Ş. ve Fimar Holding işbirliği ile hayata geçiriliyor. Trio Sky İzmir iletişim için telefon numarası 0232 339 25 55-56 olarak belirtiliyor.

Axis İstanbul Eyüp iletişim bilgileri!

Sur Yapı ve Hayat Holding ortaklığıyla inşa edilen Axis İstanbul AVM'de kafe ve restoranlar, teraslar, çocuklar için oyun alanları, 10 salonlu sinema salonu mevcut. İşte Axis İstanbul Eyüp iletişim bilgileri...

Kartal Anatolium Marmara iletişim!

Kartal Anatolium Marmara iletişim ve adres bilgisi haberimizde yer alıyor. Maya İnşaat-Yılsan Holding projesi Anatolium Marmara, ofis-home ofis kulesi ve AVM alanından oluşuyor...

Dati Ataköy İstanbul Turizm Merkezi iletişim!

Daire tiplerinin 1+1'den 4+1'e kadar farklılık gösterdiği projenin yatırım bedeli 1 milyar 460 milyon TL olarak belirlendi. Dati Holding İstanbul Turizm Merkezi iletişim bilgilerine göre telefon numarası 0212 559 95 60 olarak belirlendi.

Keleşoğlu Holding'in PR ajansı Bersay İletişim oldu!

İnşaat sektöründe faaliyet gösteren Keleşoğlu Holding, stratejik iletişim danışmanlığı süreçlerindeki tüm çalışmalarını Bersay İletişim Danışmanlığı ile yürütmeye başladı.

İstwest Bahçelievler Konutları iletişim!

İstanbul'da inşa edilen İstwest Bahçelievler Konutları iletişim bilgileri kapsamında telefon numarası 0212 552 09 09 olarak belirlendi. Fer Yapı ve Boyner Holding imzası taşıyan projede daire büyüklükleri 37 metrekareden başlıyor.

Cendere Flatofis Kağıthane iletişim!

Cendere Flatofis Kağıthane iletişim için 0212 310 27 00 numaralı telefonu arayabilirsiniz. Sinpaş Holding iştiraklerimdem Servet GYO imzası ile hayata geçirilen proje 47 bin 500 metrekare ofis alanından oluşuyor.

Polat Holding Piyalepaşa İstanbul iletişim!

Polat Holding Piyalepaşa İstanbul iletişim numarası 0212 216 22 30 olarak belirlendi. Kentsel dönüşüm projesi kapsamında inşa edilen projenin Nisan ayı içerisinde satışa çıkması planlanıyor.

Beylikdüzü Westside satış ofisi iletişim!

Daire fiyatları 190 bin TL'den başlangıç gösteren Beylikdüzü Westside satış ofisi iletişim için 0212 871 41 02 numaralı telefonu arayabilirsiniz. Proje Şahinler Holding ve Mutlu İnşaat imzası ile yükseliyor.

Kaşmir Center Ankara iletişim!

Gülsan Holding, Köroğlu, MNT İnşaat imzası taşıyan Kaşmir Center Evleri 450 tane konut ve 80 tane ticari birimden oluşuyor. Kaşmir Center Ankara iletişim bilgileri haberimizde yer alıyor.

İhlas Yapı Bizim Evler 6 iletişim!

İhlas Yapı Bizim Evler 6 iletişim bilgileri haberimizde yer alıyor. İhlas Holding İnşaat Grubu imzası ile hayata geçirilen projede daire teslimlerinin Haziran 2016 tarihinde gerçekleşmesi planlanıyor.

erkanlı holding iletişim Haberi

erkanlı holding iletişim

Erkanlı Holding’in gayrimenkul sektörüne kazandırdığı fark yaratan projelerinden birisi olan ve Türkiye genelinde inşa ettiği modern öğrenci evi kampüsleriyle dikkat çeken UNIVA, stratejik iletişim ve halkla ilişkiler çalışmaları için Canyaş İletişim’i tercih etti.

Canyaş İletişim, Eylül ayı itibariyle UNIVA markasına halkla ilişkiler hizmeti ve iletişim desteği...