erzincan Cansuyu Projesi ikinci etabı

erzincan Cansuyu Projesi ikinci etabı

Cansuyu Projesi ikinci etabı olan “Katı Atık Tesisi” ve "Atık Su Arıtma Tesisinin Rehabilitasyonu ve Genişletilmesi" çalışmaları kapsamında yürütülen 19 kilometrelik kanalizasyon hattının yenilenmesi için ihtiyaç duyulan bölgelerde çalışmalar sürüyor.

Erzincan-Trabzon Demiryolu Hattı Projesi'nin akıbeti mecliste!

Erzincan-Kelkit-Gümüşhane-Torul-Maçka-Trabzon Demiryolu Hattı Projesi'nin akıbeti meclis gündemine taşındı. CHP'li Kaya, konuyla ilgili soru önergesi hazırladı...

Ahmet Kaya'dan Erzincan-Trabzon Demiryolu Hattı tepkisi!

CHP Trabzon Milletvekili Ahmet Kaya, Erzincan-Trabzon Demiryolu Hattı projesi ile ilgili önemli açıklamalarda bulundu.

Erzincan Kızılay ve Hocabey'de kentsel dönüşüme ilk kazma vuruldu!

Erzincan Belediyesi, Kızılay ve Hocabey mahallelerinde, kentsel dönüşüm projesi kapsamında ilk kazmayı vurdu ve yıkıma başladı.

TOKİ Erzincan Tercan projesi 21 Nisan'da ihaleye çıkıyor!

Erzincan İli Tercan İlçesi Camiişerif Mahallesi 2 Etap 351 Adet Konut ve 5 Dükkânlı Ticaret Merkezi İnşaatları İle Altyapı ve Çevre Düzenlemesi İşi ihalesi 21 Nisan 2020 tarihinde saat 15:00'de yapılacak.

TOKİ'den Erzincan Refahiye'ye 220 yeni konut!

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Toplu Konut İdaresi Başkanlığı Erzincan Refahiye projesi için düğmeye bastı.

Erzincan Kızılay-Hocabey kentsel dönüşüm projesi hayata geçiyor!

1939 Erzincan depreminden sonra yapılan ve ömrünü tamamlayan Kızılay ve Hocabey mahallelerinde kentsel dönüşüm projesi hayata geçiyor. Belediye Başkanı Bekir Aksun, Kızılay ve Hocabey mahallelerinde uygulanacak olan kentsel dönüşümde 988 konut inşa edileceğini söyledi...

TOKİ'den Erzincan'a 196 yeni konut!

2023 yılına kadar 1 milyon 200 bin konut inşa etmeyi hedefleyen Toplu Konut İdaresi Başkanlığı Erzincan Çukurkuyu projesi için düğmeye bastı.

Erzincan TOKİ başvuruları başladı!

Toplu Konut İdaresi Başkanlığı'nın Erzincan Yoğurtlu Mahallesi projesi için başvuru dönemi bugün itibariyle başladı.

TOKİ Erzincan başvuruları 15 Nisan'da başlıyor!

Toplu Konut İdaresi Başkanlığı'nın Erzincan Yoğurtlu Mahallesi projesi için başvurular 15 Nisan'da başlıyor.

TOKİ'den Erzincan'da 2 kampanya!

50 bin sosyal konut projesi için düğmeye basan Toplu Konut İdaresi Başkanlığı Erzincan'da 295 yeni konut inşa edecek. TOKİ'nin Erzincan'da hayata geçireceği yeni konutlar Kemaliye ve Tercan'da yer alıyor.

TOKİ Erzincan Tercan 2. Etap 2019 projesi 25 soruda tüm detaylarıyla!

TOKİ Erzincan Tercan 2. Etap 2019 projesi nerede? TOKİ Erzincan Tercan 2. Etap 2019 projesinde kaç konut var? TOKİ Erzincan Tercan 2. Etap 2019 projesinde konut fiyatları ne kadar? İşte TOKİ Erzincan Tercan 2. Etap 2019 projesi soruda tüm detaylarıyla..

TOKİ Erzincan Kemaliye 3. Etap 2019 projesi 16 soruda tüm detaylarıyla!

TOKİ Erzincan Kemaliye 3. Etap 2019 projesi nerede? TOKİ Erzincan Kemaliye 3. Etap 2019 projesinde kaç konut var? TOKİ Erzincan Kemaliye 3. Etap 2019 projesinde konutlar fiyatları ne kadar? İşte TOKİ Erzincan Kemaliye 3. Etap 2019 projesi 26 soruda tüm detaylarıyla...

Trabzon'a Erzincan'dan demiryolu projesi!

Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Mehmet Cahit Turhan, Trabzon için hayata geçireceği 16 projesini açıkladı. Turhan, "Trabzon'a Erzincan'dan demiryolu projesi çalışmalarımız devam ediyor." dedi.

erzincan Cansuyu Projesi ikinci etabı Haberi

erzincan Cansuyu Projesi ikinci etabı

Cansuyu Projesi ikinci etabı olan “Katı Atık Tesisi” ve "Atık Su Arıtma Tesisinin Rehabilitasyonu ve Genişletilmesi" çalışmaları kapsamında yürütülen 19 kilometrelik kanalizasyon hattının yenilenmesi için ihtiyaç duyulan bölgelerde çalışmalar devam ediyor.Bahçelievler mahallesinde yürütülen çalışmaların akabinde Atatürk, Mimar Sinan, Kazım Karabekir, Ergenekon, Aslanlı, Karaağaç mahalleleri ile 13 Şubat caddesinin güney çıkışından arıtma tesisine kadar olan kesimde kanalizasyon çalışması devam edecek. Çalışmaların tamamlanmasının ardından bu bölgelerde ertelenen asfalt ve kaldırım çalışmaları gerçekleştirilecek.Konu hakkında Erzincan Belediyesi tarafından yapılan açıklamada "Gelecek nesillere daha sağlıklı ve daha temiz bir çevre bırakma gayreti içerisindeyiz. Bu anlamda çevresel yatırımlara çok önem veriyoruz. Cansuyu projesi 2. Etap çalışmaları kapsamında şehir genelinde 20 km kanalizasyon çalışması yürütüyoruz. Bahar ve kış aylarında alt yapı eksikliği nedeniyle problemli olan bu...