erzincan Çukurkuyu toki başvurusu

erzincan Çukurkuyu toki başvurusu

TOKİ Erzincan Çukurkuyu son başvuru tarihi 30 Eylül 2016 Cuma günü olarak belirlendi. Proje 8 adet konut satışa çıkarıldı.

Erzincan'da çatıdan düşen inşaat işçisi yaşamını yitirdi!

Erzincan Taksim TOKİ'de 4 katlı bir apartmanın çatısını tamir ederken dengesini kaybederek düşen işçi Sebahattin Mutlu yaşamını yitirdi.

Erzincan'da TOKİ konutları için acele kamulaştırma kararı verildi!

Türkiye Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan imzasıyla Resmi Gazete'de yayımlanan Cumhurbaşkanı kararlarına göre sosyal konut için acele kamulaştırma kararı verildi...

TOKİ'den Erzincan'a 196 konut!

TOKİ tarafından Erzincan’ın Çukurkuyu mahallesinde inşa edilecek 196 konut için ihale düzenlendi.

TOKİ Erzincan Çukurkuyu projesinin ihalesi yapıldı!

Yeni konut yatırımlarına hız kesmeden devam eden Toplu Konut İdaresi Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ) Erzincan Çukurkuyu projesinin ihalesini gerçekleştirdi.

TOKİ'den Erzincan'a 196 yeni konut!

2023 yılına kadar 1 milyon 200 bin konut inşa etmeyi hedefleyen Toplu Konut İdaresi Başkanlığı Erzincan Çukurkuyu projesi için düğmeye bastı.

TOKİ Erzincan Çukurkuyu Bulutlu 2. Etap ihalesi 6 Kasım'da!

TOKİ Erzincan ili, Çukurkuyu ilçesi, Bulutlu mahallesi 2 .etap 196 adet konut, 1 adet sosyal tesis, 1 adet ticaret merkezi ve 1 adet büfe inşaatı işi ihalesi 6 Kasım'da...

Erzincan Yalnızbağ TOKİ başvuruları bugün başlıyor!

Erzincan Yalnızbağ TOKİ'de yer alan 95 adet konut için başvurular bugün itibariyle başlıyor. Projedeki konutların fiyatları 117 bin 598 TL ile 145 bin 431 TL arasında farklılık gösteriyor.

Erzincan Yalnızbağ TOKİ başvuruları 5 Eylül'de başlıyor!

Erzincan Yalnızbağ TOKİ projesinde yer alan 95 adet konut için başvurular 5 Eylül'de başlıyor.

Erzincan Yalnızbağ TOKİ başvuru tarihleri!

Toplu Konut İdaresi Başkanlığınca, Erzincan Yalnızbağ Toplu Konut Uygulaması kapsamındaki 116 adet için son başvuru tarihi bugün olarak belirlendi.

Erzincan Üzümlü TOKİ 363 konut ihalesi bugün!

TOKİ Erzincan İli Üzümlü İlçesi, Altınbaşak Beldesi, 363 Adet Tarımköy Konutu, T4-A Ticaret Binası İnşaatları İle Altyapı ve Çevre Düzenlemesi İşi yapım işi ihalesi bugün gerçekleştirilecek

Erzincan Yoğurtlu TOKİ başvurusu!

TOKİ'nin Erzincan Yoğurtlu Toplu Konut Uygulaması kapsamındaki 106 konut kura ile satılacak. Peki, Erzincan Yoğurtlu TOKİ başvurusu ne zaman?

Erzincan Emekli Kent Konutları için çalışmalar başladı!

TOKİ tarafından Erzincan'a 3 bin konut inşa edilecek. Erzincan'da TOKİ konutları için çalışmalara başlandı.

Erzincan Yoğurtlu TOKİ sözleşme tarihleri!

“Erzincan Yoğurtlu Toplu Konut Projesi kapsamında yer alan konutlar için son sözleşme imzalama tarihi bugün olarak belirlendi.

erzincan Çukurkuyu toki başvurusu Haberi

erzincan Çukurkuyu toki başvurusu

TOKİ Erzincan Çukurkuyu Evleri'nde 8 adet konut; kurasız başvuru önceliğine göre konut alma ve seçme olanağı ile açık satışa sunuluyor. 


Başvuru işlemlerinin T.C Ziraat Bankası A.Ş aracılığıyla yürütüleceği projede daire seçenekleri 2 oda 1 salon ve 3 oda 1 salon şeklinde dizayn edildi.


Satış işlemlerinin sadece Erzincan Merkez Şubesi aracılığı ile yürütüleceği projede ödeme planı kapsamında 120 aydan 180 aya kadar vade sağlanıyor.


TOKİ Erzincan Çukurkuyu son başvuru tarihi!

Aylık taksit ödemelerin 379 liradan başladığı projede başvurular 8 Ağustos'ta başladı ve son başvuru günü 30 Eylül 2016 Cuma günü olarak belirlendi.Satış duyurusu için