esenyurt gayrimenkul

esenyurt gayrimenkul

Cumhuriyet Gazetesi köşe yazarı olan Ceren Kumbasar bugünkü yazısında, okuyucusunun sorduğu '' Esenyurt'a yatırım yapalım mı?'' sorusunu yanıtladı. İşte o haber...

Esenyurt gayrimenkulde yatırım fırsatı sunan bölge!

Cumhuriyet Gazetesi köşe yazarı olan Ceren Kumbasar bugünkü yazısında okuyucusunun sorduğu ''Esenyurt'ta gayrimenkul yatırımı kazandırır mı?'' sorusunu yanıtladı. İşte o yazı...

İstanbul'da yabancıların en çok mülk aldığı ilçe Esenyurt oldu!

Yabancıların ilk altı aylık verilere Türkiye'de en çok hangi illerde ve İstanbul'un hangi ilçelerinde gayrimenkul aldığı belli oldu. İl bazında Antalya öne çıkarken, İstanbul'da yabancıların en çok tercih ettiği ilçe Esenyurt oldu.

Güray Gayrimenkul'den Esenyurt'a yeni otel!

Güray Gayrimenkul Geliştirme İnşaat A.Ş, Esenyurt Koza Mahallesi'nde hayata geçireceği otel yatırımı için düğmeye bastı.

Vizyonevim Gayrimenkul Sanayi Ticaret Anonim Şirketi Esenyurt Şubesi açıldı!

Vizyonevim Gayrimenkul Otomotiv İletişim Pazarlama Sanayi Ticaret Anonim Şirketi Esenyurt Şubesi bugün 10 milyon TL sermaye bedeli ile kuruldu.

Global Gk Gayrimenkul Anonim Şirketi Global Gk Esenyurt Şubesi açıldı!

Global Gk Gayrimenkul Anonim Şirketi Global Gk Esenyurt Şubesi bugün 100 bin TL sermaye bedeli ile açıldı. 

Esenyurt'ta 30.1 milyon TL'ye icradan satılık 2 gayrimenkul!

İstanbul ili Esenyurt ilçesi, Kıraç Köyü'nde yer alan depo ve atölye vasıflı 2 adet gayrimenkul toplamda 30 milyon 155 bin 970 TL bedel ile icradan satışa çıkarıldı.

Özyurtlar Bahaş Gayrimenkul Esenyurt projesinde neler var?

İstanbul Esenyurt Çınar Mahallesi'nde inşa edilen Özyurtlar Bahaş Gayrimenkul Esenyurt projesinde çalışmalar 2017 yılının ilk yarısında başlayacak. Peki Özyurtlar Bahaş Gayrimenkul Esenyurt projesinde neler var?

Özyurtlar Bahaş Gayrimenkul Esenyurt için ön talep zamanı!

Özyurtlar Bahaş Gayrimenkul Esenyurt için ön talep toplanıyor. Özyurtlar Bahaş Esenyurt projesinde 1+0, 1+1, 2+1, 3+1, 4+1 daireler bulunuyor...

Gül Gül Gayrimenkul Danışmanlık Turizm Sanayi Ve Ticaret Anonim Şirketi Esenyurt Şubesi açıldı!

Gül Gül Gayrimenkul Danışmanlık Turizm Sanayi Ve Ticaret Anonim Şirketi Esenyurt Şubesi bugün 50 bin TL sermaye bedeli ile açıldı.

Online Gayrimenkul ve Yönetim Hizmetleri Anonim Şirketi Esenyurt Şubesi açıldı!

Online Gayrimenkul ve Yönetim Hizmetleri Anonim Şirketi Esenyurt Şubesi, Kamil Engin Yeşil Müdürlüğü'nde ve Bekir Levent Yeşil Şube Müdürlüğü'nde 50 bin TL sermaye ile 13 Mayıs'ta Esenyurt'ta açıldı.

Esenyurt gayrimenkul yatırımcısının radarında!

Avrupa yakasında 'markalı ev' denildiğinde ilk akla gelen bölgelerin başında Esenyurt geliyor. Uzmanlar, çoğunlukla nitelikli evlerin yer aldığı bölgenin önümüzdeki 5 yıllık süreçte cazibesini artıracağı konusunda hem fikir.

M A Group İnşaat Gayrimenkul İç ve Dış Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

M A Group İnşaat Gayrimenkul İç ve Dış Ticaret Limited Şirketi, Amer Dıab ve Marouf Dıab ortaklığıyla 25 bin TL sermaye ile 30 Aralık'ta Esenyurt, Sultaniye Mahallesi, Doğan Araslı Bulvarı Han Plus'da kuruldu.

Mors Gayrimenkul Yapı İnşaat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Mors Gayrimenkul Yapı İnşaat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, Metin Haklı tarafından 300 bin TL sermaye ile 23 Aralık'ta Esenyurt, Sultaniye Mahallesi, 350.Sokak, Şelale Plaza'da kuruldu.

Turkey Gate Gayrimenkul Turizm İnşaat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Turkey Gate Gayrimenkul Turizm İnşaat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, Anas Alabed, Mouaz Alabed ortaklığıyla 10 bin TL sermaye ile 23 Aralık'ta Esenyurt, Gökevler Mahallesi, 2312 Sokak'ta kuruldu.

Sır Kapı Gayrimenkul Danışmanlığı ve Yapı Hizmetleri Dış Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Sır Kapı Gayrimenkul Danışmanlığı ve Yapı Hizmetleri Dış Ticaret Limited Şirketi, Murat Koç tarafından 10 bin TL sermaye ile 22 Aralık'ta Esenyurt, Sultaniye Mahallesi, Doğan Araslı Bulvarı'nda kuruldu.

esenyurt gayrimenkul

esenyurt gayrimenkul esenyurt gayrimenkul

Ceren Hanım, Birkaç aydır Basın Ekspres yolu üzerindeki projelerden birine karar vermeye çalışıyoruz. X projesi bitmiş, hemen kiraya verilebiliyor ve 2+1 dairesi A lira. Y projesi projesinin bitmesine tahmini 6 ay daha var ama A-90 lira. Bir de bu iki projeden de daha özellikli Z projesi var ama hem A+120 lira hem de daha inşaat aşamasında teslimatı 2 yıl sonra. Bize hangisini tavsiye edersiniz? 


Bu Basın Ekspres yolu son yılların gözde konumlarından biri. Ancak ne yazık ki konut üretimi bölgede kontrolsüz yapıldı. Özellikle orta üst kategorideki projelerde bir yığılma var. Bu rakamlar liste satış bedelleri mi gerçekleşen son fiyatlar mı? Zira artık ikisi birbirinden farklı fiyatlar. İkincisi kiraya hazır olan projede kira çarpanı nedir? Diğer benzer metrekaredeki eyler kiraya verilebilmiş...