05 / 07 / 2022

esenyurt gülpark yaşam evleri fiyat

esenyurt gülpark yaşam evleri fiyat

Gül Yapı Esenyurt’ta 35 bin metrekare alanda yeni bir projeye başladı. 200 milyon liralık ‘Gül Park Yaşam’ projesinde 6 blokta 564 konut ve 64 mağaza yer alacak...

Eviva Yaşam Merkezi mağdurları tapularına kavuştu!

İstanbul Esenyurt'ta 'Eviva Yaşam Merkezi' adıyla konut satın alan ve mağdur olan vatandaşlar tapularına kavuştu. Hayatpark Gayrimenkul A.Ş, söz konusu projeyi satın alarak 10 yıllık mağduriyeti ortadan kaldırdı. 

Üsküdar Din Görevlileri Yaşam Merkezi'nin temeli atıldı!

Üsküdar Belediyesi tarafından hayata geçirilecek olan Din Görevlileri Yaşam Merkezi'nin temeli atıldı.

ADİVA Yapı güvenilir yaşam alanları inşa etmeyi hedefliyor!

ADİVA Yapı ve Gayrimenkul Kurucu Ortağı Gani Girici kentsel dönüşüm kapsamında yeni yaşam alanları inşa etmeyi amaçladıklarını söyledi.

Sur Çelik Kapı, huzurlu ve güvenli yaşam sunuyor!

Sur Çelik Kapı, son teknolojiyle tasarladığı Forked modelini kullanıcılarının beğenisine sunuyor. Yeni Forked modelinde, her dönemin vazgeçilmezi ahşap rengini değerlendiren Sur Çelik Kapı, huzurlu ve güvenli yaşamın kapılarını en estetik şekilde açıyor.

Rezidanslar güvenli yaşam alanı ihtiyacını gideriyor!

Yıldız Teknik Üniversitesi Mimarlık Fakültesi'nden Doç. Dr. Tolga Akbulut rezidansların merkezden kopmak istemeyenlerin konfor ve güvenli yaşam alanı ihtiyacını giderdiğini belirtiyor.

Öz Güzel Yaşam Yapı Grup Anonim Şirketi kuruldu!

Öz Güzel Yaşam Yapı Grup Anonim Şirketi, Abdullah Tümsek Yönetim Kurulu Başkanlığı ve Mustafa Tuncer ile Eyyup Berber Yönetim Kurulu Üyeliklerinde 100 bin TL sermaye ile 15 Nisan'da Üsküdar'da kuruldu.

Gülpark Yaşam Esenyurt ev fiyatları!

Gülpark Yaşam Esenyurt ev fiyatları 145 bin liradan başlayarak değişiyor. Gül Yapı'nın inşa ettiği Gülpark Yaşam Evleri Esenyurt'ta dairelerin teslimleri hemen yapılıyor...

İZKA İnşaat MIPIM'da Yaşam Ataşehir Projesi'ni tanıtacak!

İZKA İnşaat 15-18 Mart tarihleri arasında Fransa'nın Cannes şehrinde düzenlenecek dünyanın en büyük gayrimenkul fuarı MIPIM'de boy gösterecek. Yaşam Ataşehir Projesi, yatırımcıların beğenisine sunulacak.

Samsun İlkadım'a Yaşam Parkuru müjdesi!

Samsun İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok, Derebahçe Mahallesi Mert Irmağı kenarındaki 1800 metrelik güzergahta "yaşam parkuru" oluşturacaklarını söyledi. Alanda yöresel ürün satış merkezleri de yapılacak.

Arsal Arısal: Kentsel dönüşüm yaşam değerlerini yok ediyor!

Dünya Mimarlık Günü'nde konuşan Mimarlar Odası Kocaeli Şube Başkanı Arsal Arısal, kentsel dönüşüme tepki gösterdi, "Yaşam değerlerini yok ediyorlar" dedi.

Esenyurt Gül Park Yaşam ulaşım!

Esenyurt Gül Park Yaşam ulaşım bilgilerine göre proje; Esenyurt, Güzelyurt Mahallesi, Orhan Gazi Caddesi'nde hayata geçiriliyor. Banka kredisiyle ödeme yapılabilen projede satışlar devam ediyor.

Gül Park Yaşam Esenyurt satış fiyatları!

Gül Park Yaşam Esenyurt satış fiyatları 240 bin TL'den başlıyor. Teslimlerin 2015 yılı Aralık ayında gerçekleşmesi planlanan proje İstanbul Avrupa Yakası Esenyurt'ta inşa ediliyor.

Gülpark Yaşam nerede?

Gülpark Yaşam projesi Gül Yapı tarafından İstanbul Avrupa Yakası ‘nda hayata geçiliyor. Proje 35 bin metrekare arsa alanı üzerinde inşa ediliyor. Peki Gülpark Yaşam nerede?

esenyurt gülpark yaşam evleri fiyat Haberi

esenyurt gülpark yaşam evleri fiyat


GÜL Yapı Esenyurt’ta 35 bin metrekare alanda yeni bir projeye başladı.


200 milyon liralık ‘Gül Park Yaşam’ projesinde 6 blokta 564 konut ve 64 mağaza yer alacak. Şirket iki etap halinde inşa ettiği projede ilk bölümü yatırımcılar ve bekarlar, ikinci etabı ise aileler için tasarladı. Stüdyo daireden 3+1 daireye kadar 24 farklı daire seçeneği yer alan projede lansman öncesi yüzde 15 satış yapıldı. Projelerinin E5’e 150 metre mesafede yer aldığını söyleyen Gül Yapı Yönetim Kurulu Üyesi Mehmet Gül, yatırımcıya en az yüzde 50 prim vaat ettiklerini ifade etti.


ZEYTİNBURNU’NA 2 MİLYAR LİRA

Beylikdüzü, İkitelli ve Kavaklı bölgelerinde devam eden konut projeleri olduğunu söyleyen Gül, Zeytinburnu’da Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği arsası üzerindeki 2 milyar liralık projeleri için Ocak ayında ruhsat başvurusu yapacaklarını...