01 / 07 / 2022

Eston Şehir Mahallem fiyat listesi

Eston Şehir Mahallem fiyat listesi

Eston’un son projesi “Eston Şehir Mahallem”in üçte biri satıldı. 315 birimden oluşan ve 28 ayrı plan alternatifi bulunan projede villaların ise tamamı satıldı.

Eston Şehir Mahallem satılık ev fiyatları!

Bahçeşehir'de 315 adet bağımsız birimden meydana gelen Eston Şehir Mahallem satılık ev fiyatları 450 bin TL'den başlangıç gösteriyor.

Eston Şehir Mahallem Evleri fiyatları!

Eston Şehir Mahallem Evleri fiyatları metrekare bazında hesaplanıyor. Polatyol Yapı tarafından inşa edilen projede teslimlerin 2017 yılı Haziran ayı içerisinde gerçekleşmesi planlanıyor.

Bahçeşehir Eston Şehir Mahallem satış ofisi!

41 bloktan meydana gelen proje İstanbul Avrupa yakasında Bahçeşehir 'de inşa ediliyor. Bahçeşehir Eston Şehir Mahallem satış ofisi telefon numarası 444 86 16 olarak belirlendi.

Eston Şehir Mahallem satış ofisi!

İstanbul Avrupa yakasında Bahçeşehir 'de inşa edilen proje 41 bloktan meydana geliyor. Eston Şehir Mahallem satış ofisi telefon numarası 444 86 16 olarak belirlendi.

Eston Şehir Mahallem: Bahçeşehir'de Yeni Yaşam Projesi!

Eston Şehir Mahallem projesinde ortalama metrekare birim fiyatı 4 bin 300 liradan başlıyor. Eston Şehir Mahallem projesi Bahçeşehir'de 315 adet bağımsız üniteden meydana geliyor...

Bahçeşehir Eston Şehir Mahallem teslim tarihi!

Bahçeşehir Eston Şehir Mahallem teslim tarihi Haziran 2017 yılı olarak belirlendi. Eston Şehir Mahallem Bahçeşehir 1.kısımda ev fiyatları 478 bin TL'den başlangıç gösteriliyor...

Eston Şehir Mahallem fiyat listesi!

Eston Şehir Mahallem fiyat listesi dairelerin konum ve büyüklüklerine göre değişiyor. Bahçeşehir 1. kısım'da hayata geçirilen projede teslimlerin 2017 yılı Haziran ayında gerçekleşmesi planlanıyor.

Eston Şehir Mahallem iletişim!

Eston Şehir Mahallem iletişim bilgileri haberimizde yer alıyor. Polatyol Yapı imzasını taşıyan projede hemen teslim son daireler bulunuyor. 

Eston Şehir Mahallem ödeme kampanyası!

Eston Şehir Mahallem ödeme kampanyası detayları haberimizde yer alıyor. Hemen teslim son dairelerin yer aldığı projede 1+1, 2+1, 3+1, 4+1, 5+1 daire tiplerine yer verildi.

Eston Şehir Koru iletişim!

Eston Şehir Koru projesi, Eston Şehir Mahallem projesinin yeni etabı olarak yükselecek. Proje için ön talep süreci başladı...

Polatyol Yapı Eston Şehir Koru projesi!

Polatyol Yapı Eston Şehir Koru projesinde ön talep toplanıyor. Eston Şehir Koru projesi Eston Şehir Mahallem'in yeni etabı olarak hayata geçiriliyor. 

Eston Şehir Koru ön talep topluyor! Yeni proje!

Eston Şehir Mahallem'in yeni etabı olarak hayata geçirilecek olan Eston Şehir Koru ön talep topluyor. Proje 44 dönüm alan üzerinde yükselecek.

Eston Şehir Mahallem’de son 10 daire için yüzde 20 indirim!

Bahçeşehir'de yükselen Eston Şehir Mahallem’de sadece 10 daire satışta. Yüzde 20 indirimle satılacak dairelerin anahtar teslimi Eylül'de gerçekleşecek.

Eston Şehir Mahallem’de açık hava sinema keyfi!

Bahçeşehir’in en güzel projesi Eston Şehir Mahallem, yazlık sinema nostaljisi yaşamak isteyenleri bu cumartesi tanıtım ofisinin bahçesinde “Olanlar Oldu” filminin gösterimine çağırıyor.

Eston Şehir Mahallem'de Ramazan Bayramı'na özel yüzde 25 indirim!

Bahçeşehir’in en güzel projesi Eston Şehir Mahallem yoğun talep üzerine bayrama özel kampanya hazırladı. Bayram boyunca projede kalan son 25 daire için %25 indirim fırsatı sunulacak.

Eston Şehir Mahallem'e yeni etap geliyor!

Polat Yol Yapı’nın Yönetim Kurulu Üyesi Celaleddin Polat, "Eston İnşaat Yatırım A.Ş’yi biz TMSF’den aldık. Eston Mahallem projesinde yeni etaba başlıyoruz. Lansmanı eylül ayında yapacağız "dedi.

Eston Şehir Mahallem anneleri çok mutlu etti!

Bahçeşehir’in en güzel projesi Eston Şehir Mahallem anneleri çok mutlu etti. Eston Şehir Mahallem Tanıtım Ofisi bahçesi Anneler Günü’nde düzenlenen etkinliklerle şenlik alanına dönüştü. 23 aile sadece Anneler Günü’ne özel yüzde 25 “Senede 1 Gün” fırsatıyla ev sahibi oldu.

Eston Şehir Mahallem’de Anneler Günü’ne özel yüzde 25 indirim!

Bahçeşehir’in en güzel projesi Eston Şehir Mahallem annelere çok özel bir sürpriz hazırladı. Sadece 14 Mayıs Pazar Anneler Günü etkinliğinde yüzde 25 indirim fırsatı sunulacak.

Eston Şehir Mahallem etkiliğinde Disneyland hediyesi!

Bahçeşehir’de hayata geçirilen Eston Şehir Mahallem'de hafta sonu etkinlikleri sürüyor. 7 Mayıs Pazar eğlencesine katılan davetlilere Paris Disneyland tatili hediye edilecek.

Eston Şehir Mahallem 1 Mayıs'ı kutladı!

1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü Eston Şehir Mahallem’de farklı bir şekilde kutlandı. Projeyi geliştiren Polatyol yönetimi, tüm çalışanlarının bayramını kutlamak için özel bir film hazırlattı.

Eston Şehir Mahallem fiyat listesi Haberi

Eston Şehir Mahallem fiyat listesi

Bahçeşehir’de yükselen proje, az katlı konseptiyle dünyanın lider mimarlık ofislerinden Swanke Hayden Connell tarafından çizildi. Projede, özgün mimariye sahip apartman daireleri, sıra evler ve villalarla 1+1’den 5+1’e kadar farklı tarzlarda ve planlarda ev tipleri...