etimesgut benzin istasyonu

etimesgut benzin istasyonu

Etimesgut Belediye Başkanlığı iki arsayı satışa çıkardı? Arsalar nerede? kaçar metrekare? Fiyatı ne kadar? İhaleler ne zaman?

Çekmeköy'de çocuk parkı yerine benzin istasyonu mu inşa edilecek?

Çekmeköy Belediyesi’nin çocuk parkını benzin istasyonuna çeviren imar planı değişikliği teklifi İstanbul Büyükşehir Belediye (İBB) Meclisi'nde oy çokluyla kabul edildi. 

Ağaç kesen, benzinlik, otel isteyen Tarkan mı çevreci?

Gazeteci Mevlüt Tezel, "Tarkan da arsasına imar alıp AVM ya da benzin istasyonu yapacak işte! Daha önce de Ömerli'deki villasındaki ağaçları kestirmişti. Zeytin ağaçlarına üzül, hükümeti eleştir, sonra da arsana imar çıkarmak için yıllarca belediyelerin kapısını aşındır! Bu mu çevrecilik" diyor...

Mahalleliden Tarkan'a eleştiri: Benzin istasyonu tehlike oluşturur!

Şarkıcı Tarkan İstanbul Büyükşehir Belediyesi'ndeki imar dosyası ile gündeme gelmişti. Tarkan'ın Bayrampaşa'daki araziye imar izni istemesine mahallelliden tepki geldi...

Adana Karaisalı'da 6.4 milyon TL'ye icradan satılık benzin istasyonu!

Karaisalı İcra Dairesi Müdürlüğü, Adana ili, Karaisalı ilçesi, Selampınar Mahallesi, 354 ada, 5 parselde yer alan benzin istasyonunu 6 milyon 421 bin 661 TL'ye icradan satıyor...

Trabzon Akçaabat'ta 6.4 milyon TL'ye icradan satılık benzin istasyonu!

Akçaabat İcra Dairesi, Trabzon'un Akçaabat ilçesinde bulunan benzin istasyonunu 6 milyon 474 bin TL'ye satıyor. Gayrimenkulün ihalesi 26 Temmuz günü gerçekleşecek.

Eskişehir'de 8.5 milyon TL'ye icradan satılık benzin istasyonu!

Eskişehir İli, Merkez Odunpazarı İlçesi, Sultandere Mahallesi'nde yer alan benzin istasyonu vasıflı gayrimenkul 8 milyon 500 bin TL bedel ile icradan satışa çıkarıldı. 

Silifke'de 5.9 milyon TL'ye icradan satılık benzin istasyonu!

Mersin İli, Silifke İlçesi, Taşucu Mahallesi'nde yer alan benzin istasyonu vasıflı gayrimenkul 5 milyon 980 bin TL bedel ile icradan satışa çıkarıldı. 

Vakıflar 2. Bölge Müdürlüğü'nden 1 yıllığına kiralık benzin istasyonu!

İstanbul Vakıflar 2. Bölge Müdürlüğü Üsküdar Selamiali Mahallesi'nde yer alan benzin istasyonu ve market vasıflı gayrimenkulü 1 yıllığına kiraya veriyor. Kiralama ihalesi 10 Ekim 2018 tarihinde gerçekleştirilecek. 

Mamak'ta 13.7 milyon TL'ye icradan satılık benzin istasyonu!

Ankara İli Mamak İlçesi Gülveren Mahallesi'nde yer alan benzin istasyonu ve müştemilatı vasıflı gayrimenkul 13 milyon 714 bin 360 TL bedel ile icradan satışa çıkarıldı.

İstanbul Vakıflar'dan Üsküdar'da kiralık benzin istasyonu ve market!

İstanbul Vakıflar 2. Bölge Müdürlüğü, Üsküdar Selamiali'de yer alan benzin istasyonu ve market 1 yıllığına kiralıyor. Kiralama ihalesi 15 Ağustos'ta gerçekleşecek...

İzmir Aliağa'da 9 milyon TL'ye icradan satılık benzin istasyonu!

İzmir İli, Aliağa İlçesi, Helvacı Köyü'nde yer alan benzin istasyonu vasıflı gayrimenkul icradan satışa çıkarılıyor. Satışa konu olan gayrimenkul için ilk ihale tarihi 29 Ağustos 2018 olarak belirlendi.

Beylikdüzü'nde 6.5 milyon TL'ye icradan satılık benzin istasyonu!

İstanbul İli, Beylikdüzü İlçesi, Yakuplu Mahallesi'nde yer alan benzin istasyonu 6 milyon 500 bin TL bedel ile icradan satışa çıkarıldı. Satışa konu olan gayrimenkulün ilk ihale tarihi 16 Ağustos 2018 olarak belirlendi.

İstanbul Vakıflar Müdürlüğü'nden 1 yıllığına kiralık benzin istasyonu!

İstanbul Vakıflar 2. Bölge Müdürlüğü tarafından Üsküdar İlçesi Selamiali Mahallesi'ndeki Cumhuriyet Sokak üzerinde yer alan Benzin İstasyonu ve Market kiraya veriliyor...

etimesgut benzin istasyonu Haberi

etimesgut benzin istasyonu


Erler Mahallesi'ndeki 4 bin 847 metrekare alanlı arsa akaryakıt istasyonu imarlı. Tahmini bedeli 5 milyon 250 bin YTL. Elvan Mahallesi'ndeki 43 bin 706 metrekare alanlı arsa ise konut imarlı. Tahmini bedeli 5 milyon 463 bin YTL.


İhaleler 4...