evora istanbul satış fiyatları

evora istanbul satış fiyatları

Evora İstanbul Rezidans'ta 1+0'dan 4+1'e kadar farklı daire tipleri bulunuyor. İstanbul Tuzla'da inşa edilen proje 300 dönüm arsa alanı üzerinde yükseliyor. Peki Teknik Yapı Evora İstanbul teslimleri ne zaman?

Teknik Yapı Evora İstanbul satılık ev!

Teknik Yapı Evora İstanbul satılık ev fiyatları konut tiplerine bağlı olarak değişiyor. Toplam 4 bin 979 tane daire ve 100 tane dükkandan meydana gelen projede satışlar devam ediyor.

Evora İstanbul Konutları ödeme planı!

Evora İstanbul Konutları ödeme planı kapsamında 60 ay vade fırsatı sunuluyor. Daire teslimleri hemen yapılan proje 300 dönümlük arsa alanı üzerinde hayata geçiriliyor.

Evora İstanbul Teknik Yapı fiyatları!

Evora İstanbul Teknik Yapı fiyatları konutların metrekarelerine bağlı olarak değişiyor. İstanbul Anadolu Yakası Tuzla'da inşa edilen projede peşin alımlarda yüzde 12 indirim yapılıyor.

Tuzla Evora İstanbul satış ofisi iletişim!

Tuzla Evora İstanbul satış ofisi iletişim numarası 0216 392 41 00 olarak belirlendi. Daire ve dükkanlardan meydana gelen projede 60 aya varan vade fırsatı ile ödeme yapılabiliyor.

Tuzla Evora İstanbul Evleri nerede?

Teknik Yapı imzası ile hayata geçirilen Evora İstanbul'da 1+0'dan 4+1'e kadar farklı daire seçenekleri yer alıyor. Projede 60 aya varan vade imkanı ile ödeme yapılıyor. Peki Tuzla Evora İstanbul Evleri nerede?

Evora İstanbul Tuzla satış ofisi!

Evora İstanbul Tuzla satış ofisi ile 0216 392 41 00 numaralı telefondan irtibata geçebilirsiniz. 44 blok halinde inşa edilen proje 4 bin 979 adet daire ve 100 adet dükkandan meydana geliyor.

Emlak Konut Tuzla Evora İstanbul Evleri'nde uygun ödeme koşulları!

Emlak konut Tuzla Evora İstanbul evleri İstanbul’a yeni bir soluk, alıcılarına ise yepyeni bir yaşam alanı sunuyor. Emlak Konut Tuzla Evora İstanbul Evleri'nde uygun ödeme koşulları...

Emlak Konut Evora İstanbul projesi!

Teknik Yapı imzası ile yükselen Evora İstanbul'da 4 bin 679 adet konut ve 65 adet dükkan bulunuyor. Teslimleri hemen yapılan projede son 300 konut ve 35 dükkan açık satışa sunuluyor.

Emlak Konut Evora İstanbul ödeme planı!

Satış süreci devam eden Emlak Konut Evora İstanbul ödeme planı kapsamında yüzde 12 indirim yapılıyor. Projede 1+0'dan 4+1'e kadar farklı daire seçenekleri yer alıyor.

Evora İstanbul Emlak Konut!

Evora İstanbul Emlak Konut projesinde 1+0'dan 4+1'e kadar farklı daire seçeneklerine yer veriliyor. 44 blok halinde yükselen projede 50 ay vade farksız taksit imkanı ile ödeme yapılabiliyor.

Evora İstanbul'un primleri yüzde 100 oranında arttı!

Teknik Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Nazmi Durbakayım, Evora İstanbul projesinin prim artışlarının yüzde 100 oranında olması ve daire sahiplerinin kazancını da ikiye katlaması hakkında konuştu.

Evora İstanbul'da konutların metrekare fiyatları ikiye katlandı!

Evora İstanbul projesinin ilk başladığı dönemde 1.600 lira olan ortalama metrekare fiyatları bugün 3 bin 400 lira'ya kadar yükseldi. Daire alanlarının bugün yüzde 100'e yakın kazançlı çıktığı açıklandı.

Teknik Yapı Evora İstanbul satılık!

Teknik Yapı Evora İstanbul satılık daire bilgilerine haberimizin içerisinden ulaşabilirsiniz. Satış süreci devam eden Evora İstanbul projesi toplam 4 bin 303 adet konuttan meydana geliyor

Evora İstanbul'da 900 bin TL'den başlayan fiyatlarla!

Evora İstanbul projesinde daireler 1 oda 1 salon,2 oda 1 salon,3 oda 1 salon ve 4 oda 1 salon şeklinde tasarlandı. Evora İstanbul projesinde daire fiyatları 900 bin TL'den başlangıç gösteriyor.

Evora İzmir satış ofisi!

Evora İzmir satış ofisi iletişim bilgileri haberimizde yer alıyor. 1,090 adet daire, 37 ticari birim ve 121 odalı otelden meydana gelen proje Teknik Yapı ve Halk Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı tarafından inşa ediliyor. 

Alsancak Evora İzmir satış ofisi!

Alsancak Evora İzmir satış ofisi iletişim bilgileri haberimizde yer alıyor. 1.090 bağımsız bölümden meydana gelen projede konutların yanı sıra ticari fonksiyonlar bulunuyor.

Evora Denizli satılık dükkan!

Denizli Merkezefendi'de inşa edilen Evora Denizli projesi 1.500 konut ve ticari ünitelerden oluşuyor. Evora Denizli satılık dükkan fiyatları 495 bin 762 TL'den başlayarak değişiyor.

Evora Denizli satılık daire fiyatları 2017!

Haziran 2018'de teslim edilmesi planlanan Evora Denizli Evleri, 230 bin 500 TL'den başlayan fiyatlarla satışa sunuluyor. İşte Evora Denizli satılık daire fiyatları 2017...

Başakşehir Üçüncü istanbul satılık daire!

Konut ve ticaret alanlarından meydana gelen Başakşehir Üçüncü istanbul satılık daire satışları 15 Kasım'da başlayacak. Proje 2019 yılında tamamlanacak.

Teknik Yapı Evora Denizli satışa çıktı!

Denizli Merkezefendi'de 115 dönüm arazi üzerinde yükselen Teknik Yapı Evora Denizli satışa çıktı. Projede lansmana özel yüzde 12 indirim uygulanıyor.

Merkezefendi Evora Denizli satış ofisi!

Merkezefendi Evora Denizli satış ofisi irtibat telefonu 444 10 08 olarak belirtiliyor. 600 milyon TL yatırım bedeliyle hayata geçirilecek projede 1.500 adet bağımsız ünite bulunuyor.

Tuzla Evora İstanbul satılık daire fiyatları!

Toplam 300 dönüm arsa alanı üzerinde yükselen Evora İstanbul projesi 4 bin 979 daireden oluyor. Tuzla Evora İstanbul satılık daire fiyatları 167 bin TL'den başlangıç gösteriyor.

Evora İstanbul Tuzla satılık ev!

Evora İstanbul Tuzla satılık ev fiyatları 167 bin TL'den başlıyor. Teknik Yapı imzası ile hayata geçirilen projede yüzde 0,39 faizle 60 aya varan vade imkanı sunuluyor.

Evora İstanbul Tuzla satılık daire fiyatları!

Peşin alımlarda yüzde 12 indirim imkanı uygulanan Teknik Yapı Evleri 1+0'dan 4+1'e kadar farklı daire seçeneklerinden oluşuyor. Evora İstanbul Tuzla satılık daire fiyatları haberimizin içinde yer alıyor.

Teknik Yapı Evora İstanbul Tuzla satılık!

Teknik Yapı Evora İstanbul Tuzla satılık daire alanları 41 ile 168 metrekare arasında değişiyor. Projede 36 ay vade farksız taksit imkanı ile konut sahibi olunabiliyor.

Evora İstanbul Rezidans satış ofisi iletişim!

Evora İstanbul Rezidans satış ofisi iletişim için 0216 392 41 00 numaralı telefonu arayabilirsiniz. Teslimlerin hemen yapıldığı projede yüzde 0,39 faiz oranıyla 60 ay vade imkanı sağlanıyor.

Tuzla Evora İstanbul satılık konut!

Tuzla Evora İstanbul satılık konut fiyatları 166 bin 600 TL'den başlıyor. Daire teslimleri hemen yapılan projede tamamı peşin ödemelerde yüzde 12'ye varan indirim fırsatı sunuluyor.

evora istanbul satış fiyatları Haberi

evora istanbul satış fiyatları

"Teknik Yapı Evora İstanbul teslimleri ne zaman?" sorusunu yanıtlamadan önce kısaca projenin özelliklerinden bahsedelim. Peşinde yüzde 12 indirim imkanı sağlayan projede 4 bin 979 konut ve 100 dükkan yer alıyor. 


Evora İstanbul Tuzla'da fiyatlar 166 bin 600 TL'den başlangıç gösteriyor. Projede yüzde 10 peşinatta, kalan yüzde 15'lik bedel 12 ay sonra ödeniyor. 


Evora İstanbul Konutları eğitim kurumları, açık ve kapalı otopark, basketbol ve voleybol sahaları, yürüyüş alanları, oyun parkları, çocuk parkları, mağazalar, özel açık havuzlar, kafeler, eğitim kurumları gibi sosyal olanaklara sahip. 


Dairelerin 1+0, 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 olarak tasarlandığı Evora İstanbul Evleri 300 dönüm arsa alanı üzerine yayılıyor. Proje İstanbul Anadolu Yakası Tuzla'da inşa ediliyor. 


Teknik Yapı Evora İstanbul teslimleri ne zaman?

Evora İstanbul Rezidans'ta konutlar hemen teslim ediliyor. Projede 36 ay...