Almanya'nın beşinci büyük enerji şirketi EWE, Türk enerji firmalarına yatırım yapmak istiyor...">

EWE

EWE

Almanya'nın beşinci büyük enerji şirketi EWE, Türk enerji firmalarına yatırım yapmak istiyor...

Uluslararası enerji şirketleri yüksek maaşla mühendisleri bağlıyor

Türkiye'de faaliyetlerini artıran uluslararası enerji şirketleri yüksek maaşla mühendisleri bağlıyor

Osman Kipoğlu'ndan enerji tasarrufu için kolay uygulanabilir ipuçları!

EWE Turkey Holding’e bağlı enerji verimliliği danışmanlığı şirketi Enervis, Enerji Verimliliği Haftası’nda Türkiye’nin enerjide dışa bağımlılığını azaltmak için verimlilik çözümlerinin hayata geçirilmesinin önemine dikkat çekti.

Bursagaz 2015'i mükemmellik yılı ilan etti!

Bursagaz, 2015 yılı projelerini çalışanları ile paylaştı. EWE AG'nin Türkiye'deki en büyük yatırımı olan Bursagaz, başarıyla geçen bir yılı daha değerlendirmek ve 2015 yılında yapılacak çalışmaları paylaşmak maksadıyla Crowne Plaza'da toplantı düzenledi.

EWE Turkey Holding yeni yıla yeni ofisinde giriyor!

Türkiye doğal gaz piyasasının en büyük yatırımcılarından biri olan ve yakın zamanda elektrik tedariği ve enerji verimliliği konularındaki çalışmalarıyla faaliyetlerini çeşitlendiren EWE, yeni yıla yeni adresinde girmeye hazırlanıyor....

İznik doğalgaza kavuşuyor!

İznik Doğalgaz Projesi’ ni gerçekleştirecek olan EWE AG’nin en büyük Türkiye yatırımı olan Bursagaz, İznik Belediye Başkanı Kadri Eryılmaz ve Meclis üyelerini proje hakkında bilgilendirdi...

Alman EWE Türkiye'de yeni alımlar peşinde

Almanya'nın beşinci büyük enerji şirketi EWE, Türk enerji firmalarına yatırım yapmak istiyor...

EWE

EWE EWE

Almanya'nın beşinci büyük enerji şirketi olan ve Bursagaz ile Kayserigaz'ın ana ortağı olan EWE, yeni ana hissedarı EnBW'nin sağladığı yeni kaynakları kullanarak rüzgar santrallerine ve Türk enerji firmalarına yatırım yapmak istiyor. EWE CEO'su Werner Brinker "İkmal alanımıza sınırı olan şirketlerden alım yapmak istiyoruz" dedi. Brinker, Türkiye'nin EWE'nin uluslararası genişleme planlarının odak noktası olduğunu söyledi.EWE'nin yüzde 26'sını alan EnWB, Borusan Holding'in iştiraki Borusan Enerji'nin yarısını nisanda kamuya açıklanmayan bir tutarla satın almıştı.
Star

Konuyla ilgili basında yer alan diğer haberler

Alman enerji devi,...