30 / 06 / 2022

eylül 2014te kaç konut satıldı

eylül 2014te kaç konut satıldı

AA muhabirinin Türkiye İstatistik Kurumu (TÜİK) konut satış istatistiklerinden derlediği bilgilere göre, eylül ayında 115 bin 786 adet konut satışı gerçekleştirildi. Konut satışları geçen yılın aynı ayına göre yüzde 13,2 arttı...

Kiraya yüzde kaç zam yapılır 2017 Eylül?

Türkiye İstatistik Kurumu, 2017 Eylül ayında sözleşmesi yenilenen kiracılara yapılacak zam oranını açıkladı. Peki, kiraya yüzde kaç zam yapılacak? İşte kira artış oranları..

2B ve tarım arazileri için son gün 7 Eylül!

Maliye Bakanı Naci Ağbal, 2B ve Hazine'ye ait tarım arazileri için başvuru ve ödeme süresinin 7 Eylül’de biteceğini belirterek, “Bu zamana kadar başvuru yapmayan vatandaşlarımız 7 Eylül’e kadar yaparlarsa hak sahibi olacak, ödemelerini kaçıranlar da ödeme yaparlarsa arazilerini alabilecek'' dedi.

2016 Eylül'de kaç konut satıldı?

Konut satış istatistikleri her ay Türkiye İstatistik Kurumu (TÜİK) tarafından açıklanıyor. Bugün TÜİK 2016 Eylül konut satış istatistik verilerini açıkladı. Peki, 2016 Eylül'de kaç konut satıldı?

Konut Satış İstatistikleri Eylül 2016!

Türkiye İstatistik Kurumu (TÜİK), geçtiğimiz Eylül ayında kaç konut satıldığını, hangi illerden ne kadar satış gerçekleştiğini açıkladı. İşte konut Satış İstatistikleri Eylül 2016..

2015 Eylül ayında yabancılara kaç konut satıldı?

Konut satış istatistikleri kapsamında yabancılara yapılan konut satışları ile ilgili bilgilere de yer veriliyor. Peki, 2015 Eylül ayında yabancılara kaç konut satıldı? Ülke uyruklarına göre en çok konut satışı hangi ülke vatandaşlarına yapıldı?

2015 Eylül ayında kaç konut satıldı?

Konut Satış İstatistikleri her ay Türkiye İstatistik Kurumu tarafından açıklanıyor. Ağustos 2015 verilerine göre, Türkiye’de 2015 Ağustos ayında 112 bin 463 konut satılmıştı. Peki, 2015 Eylül ayında kaç konut satıldı?

Konut satış istatistikleri Eylül 2015!

Konut Satış İstatistikleri Ağustos 2015 verilerine göre, Türkiye’de 2015 Ağustos ayında 112 bin 463 konut satılmıştı. Peki, Türkiye'de 2015 Eylül ayında kaç adet konut satışı yapıldı? Konut satış rakamı ile en yüksek paya hangi il sahip oldu?

Eylül ayında ev sahibi kiraya en fazla yüzde kaç zam yapabilir?

Evini kiraya veren ev sahipleri, kira süresinin bir sene daha uzatılması durumunda, kiraya zam yapma hakkına sahip oluyor. Peki, 2015 yılı Eylül ayında ev sahibi kiraya en fazla yüzde kaç zam yapabilir?

Eylül ayı kira zammı yüzde kaç?

Kira bedelinde; taşınmazın değerlenmesi halinde ya da kira döneminin yenilenmedi halinde zam yapılabiliyor. Kira bedeline yapılacak zam hesaplamaları mesken ve işyerleri için farklı şekilde hesaplanıyor. Peki, Eylül ayı kira zammı yüzde kaç?

DKY On projesinin lansmanı Eylül'de!

DKY İnşaat Kağıthane’de hayata geçireceği ‘On’ adını verdiği yeni konut projesine talep toplamaya başladı. Projenin lansmanı eylül ayında gerçekleşecek.

DKY On Kağıthane projesi 2 Eylül'de satışa çıkacak!

DKY İnşaat, Yeni Konsepti DKY On için ön talep toplamaya başladı. Proje 206 daire, 35 ofis ve 3 mağazadan oluşacak. Proje 2 Eylül’de yapılacak lansman sonrası resmi satışa çıkacak.

Ege Yapı Kağıthane projesi Eylül'de satışta! Ön talep toplanıyor!

Ege Yapı Kağıthane projesi Eylül ayında satışa çıkacak. Ön talebin toplandığı projede stüdyo, 1 oda 1 salon, 2 oda 1 salon, 3 oda 1 salon ve 4 oda 1 salon daireler yer alıyor.

DKY Kağıthane'nin lansmanı 2 Eylül'de!

İstanbul Avrupa Yakası Kağıthane'de DKY İnşaat kalitesi ile hayata geçirilecek olan DKY Kağıthane projesinde lansman etkinliği 2 Eylül tarihinde yapılacak.

eylül 2014te kaç konut satıldı Haberi

eylül 2014te kaç konut satıldı

Konut satışları eylül ayında 115 bin 786 adet ile aylık bazda tüm zamanların en yüksek seviyesinde gerçekleşti.


AA muhabirinin Türkiye İstatistik Kurumu (TÜİK) konut satış istatistiklerinden derlediği bilgilere göre, eylül ayında 115 bin 786 adet konut satışı gerçekleştirildi. Konut satışları eylül ayında geçen yılın aynı ayına göre yüzde 13,2 arttı. Böylelikle eylül ayında bugüne kadar aylık bazda en yüksek satış gerçekleştirildi. Bu yılın dokuz aylık döneminde ise 831 bin 287 konut satıldı. Geçen yılın tamamında 1 milyon 157 bin 190 adet konut satışı gerçekleştirilmişti.


Yabancılara konut satışları dokuz aylık dönemde 2013 yılı satışlarını geçti


Eylül ayında yabancılara gerçekleştirilen konut satışları da bin 857 adet ile en yüksek seviyede gerçekleşti. Yabancılara gerçekleştirilen konut satışları geçen yılın aynı ayına göre yüzde 81 arttı. Geçen...