ezber bozan yatak odaları

ezber bozan yatak odaları

Bugün pek çok farklı alanda olduğu gibi, mimaride, dekorasyonda, peyzajda, tasarımda ve aklınıza gelebilecek daha pek çok sektörde dünyanın önemli ülkeleriyle rekabet edebilir bir noktaya gelmiş durumdayız. İşte Türkiye'den ezber bozan yatak odaları..

Gayrimenkul sektörüne ezber bozan bakış açıları lazım!

EVA Gayrimenkul Değerleme Genel Müdürü Turgut Yazıcı, "Satışlar durma noktasına geldi. Hatta satış değil, eskiden sattıklarının iadeleri ile mücadele eden bir markalı konut sektörü oluştu. Hal böyle olunca bildiğimiz üretim şeklini devam ettirmek mümkün değil" dedi... 

Gayrimenkul sektöründe 2019 ezber bozacak!

2018'in gayrimenkulde "kazanç yılı"olduğunu ifade eden AKÇA Gayrimenkul Yönetim Kurulu Başkanı Murat Akça, 2019'un ise "ezber bozan" bir yıl olacağını  söyledi...

Hamit Demir'e kent markası ödülü!

Gayrimenkul ve inşaat sektörüne 34 yıl önce kazandırdığı Demir İnşaat markasını, sektörde ezber bozan projelerle özdeşleştiren Demir Grup Yönetim Kurulu Başkanı Hamit Demir’e kent markası ödülü...

İstihale basın toplantısı 13 Mart'ta!

Türkiye ekonomisinin lokomotifi gayrimenkul sektöründe ezber bozan hizmetler sunmaya başlayan İSTİHALE, gayrimenkul satışlarına farklı bir bakış açısı getirmek için hazırlanıyor.

Demir Country’de “Al Kağıdı Kalemi Eline, Ödeme Planını Kendin Belirle” kampanyası!

Demir Country’de bugüne kadar hiç yapılmamış, ezber bozan bir kampanyaya imza atıyor. Kampanya “Al Kağıdı Kalemi Eline, Ödeme Planını Kendin Belirle” sloganı ile tanıtılıyor..

İşte Türkiye'den ezber bozan yatak odaları!

Bugün pek çok farklı alanda olduğu gibi, mimaride, dekorasyonda, peyzajda, tasarımda ve aklınıza gelebilecek daha pek çok sektörde dünyanın önemli ülkeleriyle rekabet edebilir bir noktaya gelmiş durumdayız. İşte Türkiye'den ezber bozan yatak odaları..

Önder Halisdemir: Ezber bozan stratejilere odaklanmamız lazım!

Bir süredir yoğun çalışma temposuna ara veren Önder Halisdemir ile yetiştiği aile ortamından en gurur duyduğu projelerine çalışmadığı süre içinde günlerini nasıl değerlendirdiğini ve yakın dönem planlarını anlattı.

Nil Tiritoğlu inşaat malzemeleri sektöründe ezber bozdu!

Mimar Nil Tiritoğlu; 2010 yılından bu yana inşaat malzemeleri sektörünün yenilikçi, ezber bozan yüzü oldu. Tiritoğlu sahip olduğu girişimci ruh ile sektörel algıları baştan aşağıya değiştirdi.

Türkiye'de az gelişen bölgelerde kentsel merkezler oluşturulacak!

Başbakan Binali Yıldırım, 4 Temmuz’da toplumun her kesimini ilgilendiren, piyasalarda doping etkisi yaratacak bir paket açıklayacaklarını söyledi. Yıldırım, “Ezber bozan kararlar üzerinde çalışıyoruz. Devrim niteliğinde bir paket olacak” dedi

YDA Holding projelerindeki yatak kapasitelerini iki katına çıkarmayı hedefliyor!

5 bin yatak kapasitesini iki katına çıkarmayı hedeflediklerini belirten YDA Yönetim Kurulu Başkanı Hüseyin Arslan, "Bir altyapı holdingi kuracağız ve halka arz edeceğiz" dedi.

Sinpaş GYO yayımladığı kitaplara yenisini ekledi!

Pazarlama dünyasının duayeni olarak tanınan Güney Avustralya Üniversitesi Profesörü Byron Sharp tarafından kaleme alınan ‘Markalar Nasıl Büyür?’ kitabı, yöneticilere ezber bozan yeni stratejiler geliştirmeleri için öneriler sunuyor.

2018'de 130 bin hastane yatak kapasitesine ulaşılacak!

Vatan ve Milliyet gazetelerini ziyaret eden Sağlık Bakanı Mehmet Müezzinoğlu, 2018 yılı içerisinde 130 bin hastane yatak kapasitesine ulaşılacağını söyledi ve “Türkiye dönüşümü yakaladı” diye ekledi.

21 soruda Hill Kartal Almalar-İskurt-Nergo projesi!

Hill Kartal projesi Almalar-İskurt-Nergo İş Ortaklığı’nın ilk projesi olarak yükseliyor. Anadolu Yakası Kartal'da hayata geçirilen proje ‘Ezber bozan kampanya’ sloganıyla satışa sunuluyor.

ezber bozan yatak odaları Haberi

ezber bozan yatak odaları

Dekorasyon ve mimari dergilerinde yalnızca Avrupa ülkelerinde veya Amerika’da bulunan örneklerin yer aldığı, reklamlarda, ilanlarda Türkiye dışından binaların, tasarımların kullanıldığı günler artık çok gerilerde kaldı. Bugün pek çok farklı alanda olduğu gibi, mimaride, dekorasyonda, peyzajda, tasarımda ve aklınıza gelebilecek daha pek çok sektörde dünyanın önemli ülkeleriyle rekabet edebilir bir noktaya gelmiş durumdayız. Artık çarpıcı bir mimari eserle karşılaştığımızda, muazzam bir dekorasyon örneği gördüğümüzde mutlaka Amerika’da ya da Avrupa’nın bir yerinde olmalı diye düşünmüyoruz. Çünkü bu türden iddialı örnekler pekâlâ ülkemizden de çıkabiliyor. Bu yazımızda sizler için hepsi de Türkiye’de bulunan ve farklı tarzlarıyla, farklı nitelikleriyle hepsi de son derece başarılı tasarımlara sahip yatak odalarını bir araya getirdik. Kendi eviniz için de ilham kaynağı olabilecek bu farklı tarzlardaki yatak odalarının...