fabrika yatırımı

fabrika yatırımı

Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Fatih Dönmez, Bilecik Belediyesi ek hizmet binasının açılışında konuştu. Dönmez, maden sahalarının fabrika kurulması şartıyla ihaleye çıkarılacağını söyledi.

Tesis taşıyana fabrika desteği!

Cazibe Merkezleri Programı kapsamında tesisini taşıyanlar da yeni yatırım teşviklerinden yararlandırılacak. İki yıl içinde taşınarak, asgari 200 kişilik istihdam oluşturana 1 milyona kadar nakdi destek ve fabrika desteği var.

Brisa açacağı fabrika için yatırım fırsatlarını değerlendiriyor!

Brisa, Türkiye sınırları içinde yer alacak ikinci bir fabrika yatırımı için fırsatların değerlendirilmesi hakkında bugün Kamu Aydınlatma Platformu'na açıklama yaptı. Konu ile ilgili yetkili Şirket İcra Kurulu kılındı...

Herkes fabrika kapatırken Betek Boya fabrika temeli attı

Betek Boya Genel Müdürü Tayfun Küçükoğlu, Gebze'de sektörün en büyük tesisleri arasında yer alan fabrikalarının temelini attıklarını anımsatarak bu yıl da Mart ayında ek yatırım yatırım yaptıklarını belirtti

Alcas Aliminyum, 9 milyon dolarlık fabrika yatırımı yaptı

Dünyada yaşanan ekonomik kriz, yerli ve yabancı birçok yatırımcının gelecek planlarını olumsuz etkilerken, bazılarının da büyümesine fırsat verdi

İzmir Bağyurdu OSB'ye 20 yeni fabrika yatırımı!

İzmir Bağyurdu Organize Sanayi Bölgesi (BAYOSB), Başkanı Aydın Telseren, 2020 yılı içinde 20 fabrikanın temelini atacaklarını söyledi ve sanayiciye yatırım çağrısında bulundu.

Balıkesir'e 15 milyon liralık fabrika yatırımı!

Balıkesir'in Havran ilçesinde kadın girişimci Nermin Gelbal Gökduman tarafından 15 milyon lira yatırımla inşa edilen zeytinyağı üretim tesisi açıldı.

Manisa'da Volkswagen heyecanı: Bir daire için 40 kişi arıyor!

Volkswagen’in dev fabrika yatırımı bölgede heyecana yol açtı. İşsize iyi bir iş, çalışana ise daha dolgun bir maaş hayali kurdurmaya başlayan fabrikanın temelleri atılmadan gayrimenkul piyasası da hareket kazandı.

Volkswagen, yeni fabrika yatırımı için Manisa'da arazi bakıyor!

Alman otomobil devi Volkswagen yetkilileri Manisa OSB ve çevresinde arazi işlemleri için sahaya indi.

VW'den Türkiye'ye dev fabrika yatırımı!

Geçtiğimiz hafta Türkiye’ye gelip Cumhurbaşkanı Erdoğan ile görüşmelerde bulunan VW CEO’su Herbert Diess yeni fabrika için kararını verdi. 2 milyar euro yatırımla kurulacak fabrika üretime 2022’de başlayacak.

CinnaGen ikinci fabrikayı da kuracak!

CinnaGen İlaç CEO’su Ferhat Farşi, Türkiye’de yakında yeni fabrika yatırımı daha planladıklarını açıkladı... 

Vefa Grup'tan Afganistan'a fabrika yatırımı!

Afganistan Ülke Günü ve Yatırım Fırsatları Semineri İstanbul Sanayi Odası tarafından düzenlendi.  Seminer'de konuşma yapan Vefa Group İcra Kurulu Başkanı Turan Koçyiğit , Afganistan'a teknoloji ve know-how ihracat açılımı kazandırdıklarını söyledi.

Elazığ'da 45 milyon TL'lik fabrika için yer tahsis edildi!

Derin dondurucu dolap ve ankastre mutfak araçları Elazığ'a 45 milyon TL'lik fabrika yatırımı yapacak. Sözleşmesi imzalanan yatırım için yer tahsisi yapıldı. 

OSB'lerde fabrika yatırımı arttı!

Plastik ambalaj sektöründe faaliyet gösteren bir aile şirketi, Anadolu’nun önde gelen kentlerinden birindeki Organize Sanayi Bölgesi’nde yatırıma odaklandı. 139 dönümlük arsada 65 milyon liralık yatırım hayata geçirilecek.

Sivas'a 240 milyon avroluk yatırım!

Avrupa'da faaliyet çalışmalarını sürdüren bir firma, Sivas'ta zift tankeri üretimi yapacağı ve toplamda 240 milyon avroyu bulacak fabrika yatırımı için çalışmalarına başladı.

Kırıkkale OSB’ye 100 milyon dolarlık fabrika yatırımı!

Kırıkkale’ye Azeri ve Türk iş insanlarının ortaklığında yeni fabrika kuruluyor. 100 milyon dolarlık yatırımla hayata geçirilen fabrikanın inşaatı hızla devam ediyor.

Tosyalı'dan Senegal'e 2 milyar dolarlık fabrika yatırımı!

Tosyalı Holding, Senegal’de inşaat demiri üretimi yapacak. Firma, Senegal'de 2 milyar dolarlık yatırımla fabrika kurmaya hazırlanıyor.

Tezman Holding, Edirne'de 105 milyon TL'lik fabrika yatırımı yapıyor!

Niş alanlarda faaliyet gösteren Tezman Holding, yeni bir sektöre yatırım kararı aldı. Kısa bir süre önce fonksiyonel gıda işine girdiklerini söyleyen Tezman Holding Yönetim Kurulu Üyesi Selim Tezman, "Edirne'de 105 milyon TL bütçeyle fabrika kuruyoruz" diyor.

fabrika yatırımı

fabrika yatırımı fabrika yatırımı

Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Fatih Dönmez, Bilecik Belediyesi ek hizmet binasının açılışında konuştu. Maden sahalarının fabrika kurulması şartıyla ihaleye çıkarılacağını söyleyen Dönmez, "Madenin işlenmesi için gerekli bütün teknolojik altyapı ve yatırımları artık ülkemizde yapmaya karar verdik. Maden sahalarımızı, yarı mamul ve nihai ürün üretecek fabrikaların kurulması şartıyla ihale etmeye başlayacağız" dedi.

Bor üretim fabrikasının bu yıl temelinin atılacağını belirten Dönmez, "Borda bire 200 hatta bire 400 bin değer katacak bir teknoloji için ilk adımı attık. Uluslararası bir firmayla anlaşmamızı yaptık. İnşallah bu yıl içerisinde fabrikanın temelini atacağız ve bir yıl içerisinde de bor üretimini gerçekleştirmiş olacağız" diye konuştu.

Hürriyet Gazetesi'nde yer alan habere göre Dönmez, "Madenin işlenmesi için gerekli bütün teknolojik altyapı ve yatırımları artık ülkemizde yapmaya karar verdik. Maden...