03 / 06 / 2023

Faruk Fatih Özer yakalandı mı

Faruk Fatih Özer yakalandı mı

Thodex kripto para vurgununa ilişkin soruşturma sürerken, olayda bir son dakika gelişmesi meydana geldi. Aktarılan iddialarda, Thodex'in CEO'su Faruk Fatih Özer tarafından 8 mağdur isme toplam 2 milyon TL yolladığı belirtildi. 

Thodex vurgununda son durum!

CHP Genel Başkan Yardımcısı Onursal Adıgüzel, Haziran'da İçişleri Bakanı Süleyman Soylu'nun cevaplaması talebiyle Thodex soruşturmasıyla ilgili soru önergesi vermiş, Thodex'in sahibi Özer'in yurt dışına kaçmadan önce bakanlığa çağrıldığına ilişkin iddiaları sormuştu. 

Thodex vurgununda son durum ne?

Türkiye tarihindeki en büyük vurgunlardan biri olan Thodex’in akıbeti, henüz aydınlatılmadı. Mağdurların avukatı Oğuz Evren Kılıç, “Artık bundan sonra çok zorlu ve uzun bir süreç başlıyor. Allah herkese sabır versin” dedi.

Faruk Fatih Özer Marsilya'ya mı kaçacak?

400 bin kişiyi dolandıran Thodex kurucusu Faruk Fatih Özer'in İtalya üzerinden Fransa'nın Marsilya şehrine kaçacağı iddia edildi.

Firari Faruk Fatih Özer'in yengesi Zuhal Özer yakalandı!

Son zamanlarda yaşanılan mağduriyetlerle sık sık gündeme gelen Thodex soruşturmasında firari olarak ararnan Faruk Fatih Özer'in yengesi yakalandı.

Thodex soruşturmasında yeni gelişme!

400 bin kişinin mağduriyetine neden olan Thodex kurucusu Faruk Fatih Özer soruşturmasında yeni gelişmeler yaşanıyor. Kripto Faruk'a ulaşmak için firari olan şüpheli 3 kişinin araması devam ediyor.

Thodex soruşturmasında yeni gelişme! Çember daralıyor!

400 bin kişinin mağduriyetine neden olan Thodex soruşturmasında yeni gelişmeler  yaşanıyor. İddialara göre Thodex kurucusu Faruk Fatih Özer'in yakalanması an meselesi. 

Thodex'in firari patronu Faruk Fatih Özer'i mafya saklıyor iddiası!

Thodex isimli kripto para borsasında yaşanan vurgun günlerdir gündemde. Vurguna ilişkin her gün yeni bir gelişme ortaya çıkıyor. Şimdi de Thodex'in firari patronu Faruk Fatih Özer'i mafyanın sakladığı ileri sürülüyor...

Faruk Fatih Özer'in son görüntüsü ortaya çıktı! 

400 bin kişinin mağduriyetine neden olan kripto para borsası Thodex kurucusu Faruk Fatih Özer'in son görüntüsü ortaya çıktı. 

Thodex'in yöneticisi Faruk Fatih Özer'in yakalanmasına yönelik çalışmalar sürüyor!

Thodex'in kurucusu ve yöneticisi Faruk Fatih Özer'in yakalanması için başlayan çalışmalar, Arnavutluk, Karadağ, Kosova ve Kuzey Makedonya üzerinde yoğunlaştı.

Faruk Fatih Özer firari mi, rehin mi? 

Türkiye'de 400 bin kişinin mağduriyetine neden olan Thodex'in kurucusu Faruk Fatih Özer'in mafya ile bağlantılı olması akıllara Özer'in rehine olup olamayacağı sorusunu getirdi. Thodex soruşturmasında son durum ne? İşte detaylar...

Thodex vurgununda mafya şüphesi!

400 bin kişinin mağduriyetine neden Thodex vurgununda yeni bir gelişme yaşandı. İddiaya göre; Thodex kurucusu  Faruk Fatih Özer'in 91 bin kişiden topladığı 108 milyon dolarlık kripto varlığı nakde çevirmek için mafya ile iş birliği yaptığı belirtildi. 

Thodex soruşturmasında yeni gelişme: Çember daralıyor!

Kripto para borsası Thodex'in kurucusu firari Faruk Fatih Özer'e yönelik operasyonda son dakika gelişmeleri yaşanıyor. İşte soruşturmada son durum...

Interpol’den Faruk Fatih Özer açıklaması! 

Thodex’in kurucusu Faruk Fatih Özer hakkında çıkartılan Kırmızı Bülten kararının Interpol’ün sitesinde yer almadığı ortaya çıktı. İnterpol kontuyla ilgili açıklama yaptı. 

Thodex soruşturmasında 16 kişi adliyeye sevk edildi!

Kripto para borsası Thodex'e yönelik yapılan soruşturmada gözaltında olan 16 kişi işlemler için adliyeye sevk edildi.

Faruk Fatih Özer yakalandı mı Haberi

Faruk Fatih Özer yakalandı mı

Thodex kripto para vurgununa ilişkin soruşturma sürerken, olayda bir son dakika gelişmesi meydana geldi. Aktarılan iddialarda, Thodex'in CEO'su Faruk Fatih Özer tarafından 8 mağdur isme toplam 2 milyon TL yolladığı belirtildi. 

Thodex'in CEO'su Faruk Fatih Özer'in avukatı konuya ilişkin dikkat çeken açıklamalarda bulundu ve "373 mağdurun zararını giderdik. Zamanımız çok kısıtlı. Bütün müştekilerin paralarını yatıracağız" ifadelerini kullanarak mağdur isimlere çağrıda bulundu. 

Peki Thodex vurgunundaki son gelişme ne? Thodex'in CEO'su Faruk Fatih Özer'in avukatı hangi açıklamalarda bulundu? İşte ayrıntılar...

Firari CEO Faruk Fatih Özer'in babasının avukatı olan Sevgi Erarslan, konuya ilişkin gerçekleştirdiği dikkat çeken açıklamalarda soruşturma çerçevesinde müvekkillerinin şüpheli sıfatıyla yargılandığının altını çizerek şöyle konuştu: 

"Bu konuda bir basın bildirisi yapmak durumunda kaldık. MASAK raporlarını bekliyorduk. MASAK raporları geldi. Bu kapsamda zararları gidermeye...