Fazlı Kılıç kağıthane kentsel dönüşüm

Fazlı Kılıç kağıthane kentsel dönüşüm

Kağıthane Belediye Başkanı Fazlı Kılıç, '4.Ulusal Her Yönüyle Kentsel Dönüşüm Kongresi'nde kentsel dönüşüm çalışmalarından bahsetti.

Kağıthane'deki dönüşümde temel atma töreni düzenlendi!

Kağıthane Belediye Başkanı Fazlı Kılıç, kentsel dönüşüm çalışmaları kapsamında Hamidiye Mahallesi’nde yıkılan gecekondunun yerine yapılacak depreme dayanıklı bir binanın temel atma törenini de gerçekleştirdi.

Kağıthane'de kentsel dönüşümle istihdam olanakları arttı!

Dönüşümün en hızlı yaşandığı ilçeler arasında yer alan Kağıthane, son 10 yılda hızla sanayi kimliğinden sıyrılarak 7/24 yaşayan kent kimliğine kavuştu.

Kağıthane'de 80 bin konut yenilendi!

Kağıthane'de sürdürülen çalışmalar kapsamında yapı stoğunun yüzde 40'ı dönüştürülürken, dönüşümü sağlanan yaklaşık 80 bin bağımsız konutta 240 bin kişi oturuyor.

Fazlı Kılıç Kağıthane kentsel dönüşüm çalışmalarını değerlendirdi!

Kağıthane Belediye Başkanı Fazlı Kılıç TRT Haber ekranlarında canlı olarak yayınlanan "Özel Gündem" programında Kağıthane'nin kentsel dönüşüm ve yatırımlarla değişimini değerlendirdi..

Kağıthane 15 yılda yeniden imar edildi!

İmar ve Şehircilik Müdürlüğünü ziyaret eden Kağıthane Belediye Başkanı Fazlı Kılıç, 2018 yılının müdürlük faaliyet raporlarını personellerle birlikte inceleyerek istişarelerde bulundu...

Mecidiyeköy Mahmutbey Metro Hattı ne zaman açılacak?

İstanbul’un konum olarak tam ortasında bulunan Kağıthane yeni metro hatlarıyla ulaşımda merkezi ilçe olurken, Kağıthane Belediye Başkanı Fazlı Kılıç hatların inşaatındaki son çalışmaları yerinde denetledi.

Kağıthane'ye İstanbul Havalimanı Metrosu dopingi!

AK Parti 2. Bölge Belediye Başkanları Toplantısı'nda konuşan Kağıthane Belediye Başkanı Fazlı Kılıç, Mahmutbey- Nurtepe-Kağıthane-Çağlayan -Mecidiyeköy ve Gayrettepe- Kağıthane -İstanbul Havalimanı metro hatlarıyla Kağıthane’nin, merkezi konumunu güçlendireceğini söyledi.

Kağıthane sıfır borçla baştan sona yenilendi!

Hiç borcu olmadığı halde ilçeye mega yatırımlar kazandıran Kağıthane Belediyesi’nin bu başarısını Belediye Başkanı Fazlı Kılıç, ‘’ Gereksiz harcamaları kısarak yüz milyonlarca lirayı devlete kazandırdık.’’ sözleriyle açıkladı.

Kağıthane'nin yüzde 60'ı dönüşümle yenilendi!

Kentsel dönüşümün önemine dikkat çeken Kağıthane Belediye Başkanı Fazlı Kılıç yaptığı açıklamada Kağıthane'nin yüzde 60'ının dönüşümle yenilendiğini belirtti.

Kağıthane'de yüzde 30 imar bonusu fırsatı!

Kağıthane Belediye Başkanı Fazlı Kılıç, düzenlediği halk meclisi toplantısında Kağıthane’deki vatandaşların isteklerini dinledi. Kılıç, Kağıthane'deki kentsel dönüşüm çalışmalarını anlattı.

Fazlı Kılıç Kağıthane'deki kentsel dönüşümü anlattı!

Kağıthane Belediye Başkanı Fazlı Kılıç, '4.Ulusal Her Yönüyle Kentsel Dönüşüm Kongresi'nde kentsel dönüşüm çalışmalarından bahsetti.

Kağıthane'nin çehresi değişti!

Göreve geldikleri ilk günlerde Kağıthane'nin imajını değiştirmek istediklerini belirten Başkan Kılıç, "İnsanlara Kağıthane'nin İstanbul'un ortasında yer alan bir merkez ilçe olduğunu anlatmaya çalıştık." dedi.

Kağıthane'nin çehresi dönüşümle değişti!

Kağıthane Belediye Başkanı Fazlı Kılıç, konuşmacı olarak katıldığı ''4.Ulusal Her Yönüyle Kentsel Dönüşüm Kongresi'nde önemli açıklamalar yaptı.

Kağıthane'de kentsel dönüşüm hız kesmiyor!

Kağıthane Belediyesi İmar ve Şehircilik Müdürlüğü 2016 yılı faaliyet raporunu açıkladı. Belediye Başkanı Fazlı Kılıç’a sunulan rapora göre imar ve şehircilik alanında bir önceki yıllara oranla daha çok çalışma yapıldığı gözlendi.

Fazlı Kılıç: Kağıthane'nin yüzde 60'ını yeniledik!

Kağıthane Belediye Başkanı Fazlı Kılıç, Kağıthane'deki yatırım, değişim ve dönüşümü anlattı. Başkan Kılıç Kağıthane'nin yüzde 60'ını yenilediklerini belirtti...

Kağıthane Hasbahçe Stadı yenileniyor!

Kağıthane Belediye Başkanı Fazlı Kılıç, tesis konusunda da bir çok proje geliştirdiklerini ve hayata geçirdiklerini söyledi. Başkan Kılıç, yeni yapılacak olan meydan çalışması ile birlikte Hasbahçe Stadını da yenileyeceklerini belirtti.

Kağıthane'deki deprem parkları maliyetini karşıladı!

17 Ağustos depreminin yıl dönümünde Başkan Fazlı Kılıç, Kağıthane’de bulunan deprem parklarının denetimini yaptı. Parkların içerisine yapılan ilk yardım depolarının güneş ve rüzgar enerjisi kullanımından elde edilen elektrik ile maliyetlerini 2 yıl içerisinde karşıladığı belirtildi.

Fazlı Kılıç kağıthane kentsel dönüşüm

Fazlı Kılıç kağıthane kentsel dönüşüm Fazlı Kılıç kağıthane kentsel dönüşüm

Kağıthane Belediye Başkanı Fazlı Kılıç, Çevre ve Şehircilik Bakanlığı tarafından organize edilen '4.Ulusal Her Yönüyle Kentsel Dönüşüm Kongresi'nde ilçede yürütülen kentsel dönüşüm çalışmalarını anlattı. 


İlçenin imajı değişti 

Göreve geldikleri ilk günlerde öncelikli olarak Kağıthane'nin imajını değiştirmek istediklerini belirten Başkan Fazlı Kılıç; "Öncelikle biz ilçemizin konum avantajını kullanarak insanlara Kağıthane'nin şehir dışında değil aksine İstanbul'un ortasında yer alan bir merkez ilçe olduğunu anlatmaya çalıştık. İnsanların Kağıthane ile ilgili olarak algısı daha çok bu yöndeydi. Ama hayata geçirilen dev projeler ve kentsel dönüşüm çalışmaları ile oluşmuş bu yanlış algıyı değiştirmeyi başardık. İstanbul Büyüksehir Belediyesi ile de ortaklaşa bir çok önemli projeye imza attık. Özellikle hayata geçirilen Beşiktaş- Kağıthane tüneli, Kağıthane'nin şehre uzak imajını değiştirdi. İnsanlar Kağıthane'nin aslında ne kadarda merkezi bir konumda yer...