fikirtepe Concord İstanbul

fikirtepe Concord İstanbul

Toplam 1.175 adet daireden meydana gelen proje Teknik Yapı imzası ile inşa ediliyor. Fikirtepe Concord İstanbul satılık daire tipleri 1+0'dan 3+1'e kadar değişiklik gösteriyor.

Fikirtepe Concord İstanbul satış ofisi iletişim!

Teknik Yapı imzası ile inşa edilen proje İstanbul'un Kadıköy ilçesine bağlı Fikirtepe'de hayata geçiriliyor. Fikirtepe Concord İstanbul satış ofisi iletişim bilgileri kapsamında telefon numarası 444 10 08 olarak belirlendi.

Fikirtepe Concord İstanbul teslimleri ne zaman?

Toplam 11 bin 504 metrekarelik arsa alanında yükselen proje 1.175 adet daireden meydana geliyor. Projede peşinde yüzde 12 indirim yapılıyor. Peki Fikirtepe Concord İstanbul teslimleri ne zaman?

Fikirtepe Concord İstanbul ne zaman teslim edilecek?

Peşin alımlarda yüzde 10 indirim uygulanan Concord İstanbul projesi Teknik Yapı imzasıyla hayata geçiliyor. Peki Fikirtepe Concord İstanbul ne zaman teslim edilecek?

Concord İstanbul’un ikinci etabında bahar kampanyasına başladı!

TEKNİK Yapı ruhsatını aldığı ve kat irtifakını kurduğu Fikirtepe’deki dönüşüm projesi Concord İstanbul’un ikinci etabında bahar kampanyasına başladı. Concord İstanbul’un toplam 553 daire ve 10 ticari üniteden oluşan rezidans daireleri satışa çıktı.

Concord İstanbul'da 2'nci etabın inşaatı Mart'ta başlayacak!

Teknik Yapı, Fikirtepe'de hayata geçirdiği Concord İstanbul projesinde 2. etap 2015 başında satışa çıkmıştı. Projenin 2. etabında 553 daire ve 10 ticari ünite bulunuyor.

Fikirtepe Concord İstanbul 2. etap satışa sunuldu!

KENTSEL dönüşümün en çok konuşulan bölgesi olan Kadıköy ilçesine bağlı Fikirtepe'de inşa edilen Concord İstanbul konut projesinde 2. etap satışa çıktı. Projede daire fiyatları 338 bin 900 liradan başlıyor.

Concord İstanbul Fikirtepe satış ofisi nerede?

2 etap halinde İstanbul Fikirtepe 'de yükselen Concord İstanbul, 11 bin 504 metrekare alan üzerinde inşa ediliyor. Peki Concord İstanbul Fikirtepe satış ofisi nerede?

Fikirtepe Concord İstanbul ne zaman teslim?

Stüdyo, 1 oda 1 salon, 2 oda 1 salon ve 3 oda 1 salon daire tiplerinde tasarlanan Concord İstanbul, Teknik Yapı tarafından İstanbul Fikirtepe'de hayata geçiriliyor. Peki Fikirtepe Concord İstanbul ne zaman teslim?

Fikirtepe Concord İstanbul 2.etabı 2018'de teslim edilecek!

Teknik Yapı, Kadıköy'de yaptığı Concord İstanbul projesinin 2'nci etabını satışa sundu. Fiyatlar 338.900 liradan başlıyor. İnşaatı Mart 2015'de başlayacak olan proje 36 ay sonra teslim edilecek..

Concord İstanbul'da 617 dairenin yüzde 76'sı satıldı!

Kentsel dönüşüm kapsamına alınan Fikirtepe'de ilk inşaat ruhsatı alan Teknik Yapı, kat irtifakı kurulmuş Concord İstanbul'un temelini attı. Teknik Yapı, Kadıköy'deki 40 yıllık birikimini Fikirtepe'de temel olarak attı.

Fikirtepe Concord İstanbul ilk etabı başladı!

İstanbul'un en büyük kentsel dönüşüm alanı Fikirtepe'de 5 yıl sonra kentsel dönüşüm başladı. Bölgede temel atan ilk firma Teknik Yapı oldu. Şirket, Concord İstanbul adlı projesinin ilk etabını başlattı.

Teknik Yapı Concord İstanbul Evleri!

2 etap halinde inşa edilen Teknik Yapı Concord İstanbul Evleri stüdyo, 1 oda 1 salon, 2 oda 1 salon ve 3 oda 1 salon daire tiplerinde dizayn edildi...

Fikirtepe Concord İstanbul

Fikirtepe Concord İstanbul 1,175 adet daireden meydana geliyor. Projede stüdyo, 1 oda 1 salon, 2 oda 1 salon ve 3 oda 1 salon daire tipleri bulunuyor...

Concord İstanbul Fikirtepe ulaşım!

Teknik Yapı imzası ile İstanbul Anadolu Yakası Kadıköy Fikirtepe'de inşa edilen ve de kentsel dönüşüm projesi olarak hayata geçirilen Kadıköy Concord İstanbul Fikirtepe ulaşım bilgileri...

Fikirtepe Concord İstanbul ödeme kampanyası!

Fikirtepe Concord İstanbul ödeme kampanyası kapsamında 100 ay vade farkı olmadan taksitli ödemeler yapılıyor...

Concord İstanbul Rezidans Fikirtepe fiyat!

Concord İstanbul Rezidans Fikirtepe fiyat listesi 541 bin TL'den başlayarak değişiyor. Concord İstanbul'da teslimler önümüzdeki ay sonunda başlıyor...

Concord İstanbul Evleri Fikirtepe fiyat!

Concord İstanbul Evleri Fikirtepe fiyat listesi 541 bin TL'den başlayarak değişiyor. Concord İstanbul projesi önümüzdeki ay teslim edilecek...

Concord İstanbul Fikirtepe ödeme planı!

1.173 daire ve ticari ünitelerden meydana gelen Concord İstanbul Fikirtepe projesinde fiyatlar 541 bin TL'den başlıyor. İşte Concord İstanbul Fikirtepe ödeme planı...

Fikirtepe Concord İstanbul'da 100 ay 0 faiz!

Kentsel dönüşüm kapsamında inşa edilen ve Teknik Yapı imzası taşıyan Concord İstanbul projesinde 100 ay 0 faiz kampanyası bulunuyor...

Concord İstanbul Teknik Yapı teslim tarihi!

Toplam 1.175 adet daireden meydana gelen proje İstanbul'un Kadıköy ilçesine bağlı Fikirtepe'de yükseliyor. Concord İstanbul Teknik Yapı teslim tarihi 2016 yılı Aralık ayı olarak belirlendi.

Concord İstanbul ev fiyatları!

Concord İstanbul ev fiyatları 501 bin liradan başlangıç gösteriliyor. Fikirtepe'de inşa ediliyor olan Concord İstanbul Evleri projesinde ödemeler 36 aya kadar sıfır faizle yapılabiliyor...

Concord İstanbul Fikirtepe kampanyalı ödeme planı!

Concord İstanbul Fikirtepe kampanyalı ödeme planı kapsamında peşinde yüzde 12 indirim uygulanıyor. Toplam arsa alanı 11 bin 504 metrekare olarak belirlenen proje Teknik Yapı imzası ile yükseliyor.

Teknik Yapı Concord İstanbul adres bilgileri!

Teknik Yapı Concord İstanbul adres bilgileri kapsamında proje Kadıköy, Fikirtepe Dumlupınar Mahallesi'nde yer alıyor. Projede 1+0'dan 4+1'e kadar farklı daire tipleri sunuluyor.

Concord İstanbul Teknik Yapı ödemeleri!

İstanbul'un Kadıköy ilçesine bağlı Fikirtepe'de yükselen projede 1.175 adet daire yer alıyor. Concord İstanbul Teknik Yapı ödemeleri kapsamında 60 aya kadar vade sağlanıyor.

Fikirtepe Concord İstanbul ödemeleri!

1.175 adet daireden meydana gelen Concord İstanbul Evleri Teknik Yapı imzası taşıyor. Fikirtepe Concord İstanbul ödemeleri kapsamlı bir şekilde haberimizin içinde yer alıyor.

Fikirtepe Concord İstanbul Evleri ne zaman teslim?

Toplam 1.175 adet daireden meydana gelen projede daireler 1+1, 2+1 ve 3+1 olarak yer alıyor. Peki Fikirtepe Concord İstanbul Evleri ne zaman teslim?

Concord İstanbul Fikirtepe teslimleri!

Teknik Yapı imzası ile inşa edilen projede 1.175 adet daire yer alıyor. Projede 60 aya kadar vade sağlanıyor. Concord İstanbul Fikirtepe teslimleri 2016 yılı Aralık ayından itibaren yapılacak.

fikirtepe Concord İstanbul Haberi

fikirtepe Concord İstanbul

Ödeme planı kapsamında projede yüzde 25 peşinatın yüzde 10'u sözleşme sırasında, kalanı 1 yıl sonra ödenen projede 36 ay 0 faiz, 48 ay yüzde 0,25 faiz ve 60 ay yüzde 0,39 faiz oranı uygulanıyor. 


İstanbul'un Kadıköy ilçesine bağlı Fikirtepe'de hayata geçirilen proje toplam 11 bin 504 metrekare arsa alanı üzerinde yükseliyor. Proje Teknik Yapı imzası ile inşa ediliyor.


Concord İstanbul satılık daire seçenekleri stüdyo, 1 oda 1 salon, 2 oda 1 salon ve 3 oda 1 salon şeklinde dizayn edildi. Proje toplam 1.175 adet daireden meydana geliyor.


Ortak alanları içerisinde Concord İstanbul projesinde yüzme havuzu, kapalı otopark, fitness merkezi, sauna, buhar odası, çocuk oyun alanları, spor alanları yer alıyor.


Fikirtepe Concord İstanbul satılık daire ilk etap teslimleri 2016 yılı Aralık ayında yapılması planlanırken,...