fikret inan fi yapı

fikret inan fi yapı

Fi Yapı İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Fikret İnan kimdir? Fikret İnan'ın Yönetim Kurulu Başkanı olduğu Fi Yapı'da iflas erteleme kararı nedir? İşte Fi Yapı İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Fikret İnan ve Fi Yapı...

Metin Şentürk, Fikret İnan'ın ferrarisi ile yarışacak!

400 bin euro'luk Ferrari ile rekor denemesi 2 Nisan'da

Fikret İnan: FiYapı sezona çok hızlı giriyor!

Malzemeyle arsayı peşin alıyor ucuz ve kaliteli konut yapıyor

Metin Şentürk, Fikret İnan'ın Ferrari'si ile rekor deniyor

Metin Şentürk, rekor öncesi Urfa GAP Havaalanı'nda dokuz gün boyunca deneme sürüşü yapacak

Fikret İnan: Samsun Towers'la hiçbir ilişkimiz yok

Fi-Yapı'nın patronu Fikret İnan, Fi-Yapı'nın Samsun Towers projesi ile hiçbir ilişkisinin olmadığını açıkladı

Fikret İnan Garip Ada'ya ay yıldız şeklinde villalar inşa edecek

Dikili´deki Garip Ada´yı satın alan Fi Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Fikret İnan, Türkiye´de benzeri olmayan bir turizm tesisi yapmayı hedefliyor

Fi Yapı'da paralar reklam şirketlerine gitti!

Fi Yapı'nın patronu Fikret İnan'ın konut sahiplerinden abonelik için istediği paraların mücevher, akaryakıt ve reklam şirketlerine gittiği iddia ediliyor...

Fi Tower projesinin inşaatı yeniden başladı!

Fiyapı'nın internet sitesinde yaptığı açıklamaya göre Fi Tower projesinin inşaatını başlattı, projenin Mart 2013'te teslim edilmesi planlanıyor

Fi Yapı'nın icra takiplerinin sayısı 90’ı buldu!

Piyasaya göre daha ucuz lansman fiyatları ile dikkat çeken ve bu sayede binlerce konut satan şirketin projelendirdiği konut sayısı 10 bin dolayında olan Fi Yapı, ciddi bir darboğazda.

Fi Yapı'dan daire alanlar dikkat!

Fi Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Fikret İnan, Fi Yapı'dan daire alanlarla ilgili açıklamalar yaptı. İşte Fi Yapı müşterilerini yakından ilgilendiren o açıklamalar...

Fi Yapı mağdurlarına müjde!

Sıcak bir yuva hayali kurarak aldıkları evlerine kavuşamayan Fi Yapı Kırıkkale mağdurları Fi Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Fikret İnan'la görüştü. Peki dev buluşmada neler konuşuldu?

Fi Concept Mimarlık Limited Şirketi kuruldu!

Fi Concept Mimarlık Limited Şirketi bugün Maltepe'de 10 bin TL sermaye bedeli ile Fikret Bingöl ve Sabri Filorinalı ortaklığında kuruldu. 

Fikret İnan için tahliye kararı!

FETÖ/PDY'nin finansal destek sağladıkları iddiasıyla gerçekleştirilen operasyon kapsamında tutuklanan Fi Yapı Yönetim Kurulu Başkanı İnan'ın da aralarında bulunduğu 11 şüphelinin tahliyesine karar verildi.

Fi Yapı projesi TMSF'ye mi devredilecek?

Fi Yapı'dan ev alarak mağdur olan birçok kişi, avukatları aracılığıyla Fetullahçı Terör Örgütü'ne (FETÖ) maddi destek sağladığı iddasıyla şirket sahibi Fikret İnan'ın tutuklanmasından sonra Anadolu Cumhuriyet Başsavcılığı'na başvurarak şirketin Tasarruf Mevduatı Sigorta Fonu'na (TMSF) devredilmesini

41 kişinin mal varlıklarına el konuldu!

Akfa Holding ve 44 alt şirketine yönelik yürütülen soruşturma kapsamında, aralarında Akfa Holding Yönetim Kurulu Başkanı Fatih Aktaş, Cahit Paksoy ile Fikret İnan'ın da bulunduğu 41 şüphelinin mal varlıklarına el konuldu.

Cahit Paksoy ve Fikret İnan'ın mal varlıklarına en konuldu!

İhlas Holding eski Üst Yöneticisi Cahit Paksoy ile Fi Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Fikret İnan'ın da bulunduğu 41 şüphelinin mal varlıklarına el konuldu.

İşte Fikret İnan bu yüzden tutuklandı!

Fi Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Fikret İnan ile Akfa Holding Yönetim Kurulu Başkanı Fatih Aktaş'ında aralarında bulunduğu 4 şüphelinin tutuklanma gerekçeleri ortaya çıktı.

Fikret İnan FETÖ'den tutuklandı!

Fetullahçı Terör Örgütü/Paralel Devlet Yapılanması'na finansal destek sağladıkları iddiasıyla gözaltına alınan Fi Yapı Yönetim Kurulu Başkanı İnan ile Akfa Holding Yönetim Kurulu Başkanı Aktaş'ın da aralarında bulunduğu 4 kişi tutuklandı.

Fikret İnan teslim oldu!

FETÖ soruşturması kapsamında daha önce adliyeden firar ettiği iddia edilen Fİ YAPI'nın sahibi ünlü işadamı Fikret İnan, teslim oldu.

Fikret İnan adliyeden firar etti mi?

FETÖ operasyonu kapsamında hakkında gözaltı kararı verilen Fi-Yapı İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Fikret İnan'ın adliyeden kaçtığı iddia edildi. İnan’ın avukatı Halil Canbolat Fikret İnan’ın firar ettiği iddiasının doğru olmadığını belirtti.

Fikret İnan adliyeden firar etti!

Fetullahçı Terör Örgütü'ne (FETÖ) maddi destek sağladığı gerekçesiyle Akfa Holding ve bağlı bulunan şirketlere yönelik yapılan operasyon kapsamında hakkında gözaltı kararı bulunan Fi-Yapı'nın sahibi Fikret İnan'ın teslim olmak için geldiği adliyeden kaçtı.

Fi Yapı'nın sahibi Fikret İnan gözaltına alındı!

Dün yapılan Akfa Holding merkezli operasyon kapsamında önemli bir isim daha gözaltına alındı. Gözaltı listesinde adı bulunan Fi Yapı'nın sahibi Fikret İnan da gözaltına alındı.

fikret inan fi yapı

fikret inan fi yapı fikret inan fi yapı

Fikret İnan kimdir?

Fi Yapı İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Fikret İnan, 14 Mart 1968’de İstanbul’da doğdu. Faik Reşit Unat İlköğretim Okulu ve Göztepe Ortaokulu’ndan mezun olan Fikret İnan, kurduğu aile şirketinde inşaat malzemeleri ticareti ile uğraştıktan sonra 2007’de Fi Yapı İnşaat A.Ş.’yi kurdu. 


Fikret İnan evli ve iki çocuk babası. 


Cumhurbaşkanı Abdullah Gül’ün eşi Hayrünisa Gül'den Beyaz Ay Derneği Sosyal Sorumluluk Proje Ödülü alan Fikret İnan, M.E.B. Sosyal Sorumluluk Proje Ödülü ve Gentleman İnnovative Proje Ödülü’nün de sahibidir. 


Fikret İnan Eğitim Vakfı, Fikret İnan Engelliler Koleji, İnan Üniversitesi, Dünya Engelliler Vakfı, Bahçeşehir Emniyet Müdürlüğü İnşası, Kadriye İnan İlköğretim Okulu ve Cevdet İnan Camii.


Fi Yapı projeleri:

1.Fi Yaka Kırklareli

2.Fi Yaka Sakarya

3.Filife

4.Fiside

5.Fi Tower

6.Fi Yaka Gebze

7.Fi Yaka Tuz 1,2 ve 3

8.Fi Yaka Esenşehir

9.Fi Yaka Sancaktepe


Fi Yapı İflas...