fikret turizm

fikret turizm

Fikret İnan, Ahmet Nusret İnan, Kerim İnan, Mehmet Behçet İnan ve Taha İnan tarafından kurulan Fi Turizm Otelcilik Hizmetleri Anonim Şirketi, 3 milyon TL sermaye değerine sahip durumda...

Fodabaş Turizm Ve Seyahat Acenteliği Ticaret Anonim Şirketi kuruldu!

Fodabaş Turizm Ve Seyahat Acenteliği Ticaret Anonim Şirketi bugün Üsküdar'da 50 bin TL sermaye bedeli ile Fikret Odabaş tarafından kuruldu.

Kanaltim İnşaat Taahhüt Turizm Ticaret İthalat İhracat Limited Şirketi kuruldu!

Kanaltim İnşaat Taahhüt Turizm Ticaret İthalat İhracat Limited Şirketi bugün Küçükçekmece'de 200 bin TL sermaye bedeli ile Fikret Erdem tarafından kuruldu.

World Hee Danışmanlık Turizm İnşaat Sanayi Ticaret Anonim Şirketi kuruldu!

World Hee Danışmanlık Turizm İnşaat Sanayi Ticaret Anonim Şirketi bugün Kartal'da 50 bin TL sermaye bedeli ile Abdurrahim Bekin, Fikret Başaran ve Mehmet Hakan Doğan tarafından kuruldu.

Ator İnşaat Tekstil Turizm Otomotiv Gıda Danışmanlık Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Ator İnşaat Tekstil Turizm Otomotiv Gıda Danışmanlık Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi bugün Bahçelievler'de 200 bin TL sermaye bedeli ile Fikret Demir tarafından kuruldu.

Ring Seyehat ve Vize İşlemleri Turizm İnşaat Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Ring Seyehat ve Vize İşlemleri Turizm İnşaat Ticaret Limited Şirketi bugün Şişli'de 50 bin TL sermaye bedeli ile Fırat Emen ve Fikret Emen ortaklığında kuruldu.

Dark İn White Turizm İnşaat Tekstil Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Dark İn White Turizm İnşaat Tekstil Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi bugün Beyoğlu'nda 300 bin TL sermaye bedeli ile Ömer Fikret  Bükçüoğlu tarafından kuruldu.

Dark İn Blue Turizm İnşaat Gıda Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Dark İn Blue Turizm İnşaat Gıda Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi bugün Beyoğlu'nda 300 bin TL sermaye bedeli ile Ömer Fikret Bükçüoğlu tarafından kuruldu.

Ard Organizasyon Turizm Limited Şirketi kuruldu!

Ard Organizasyon Turizm Limited Şirketi bugün Kadıköyi'de 10 bin TL sermaye bedeli ile Kadıköy'de Abdulkadir    Beykoz  ve Fikret Acar ortaklığında kuruldu.

Patika Gayrimenkul Turizm ve İnşaat Anonim Şirketi kuruldu!

Patika Gayrimenkul Turizm ve İnşaat Anonim Şirketi Fikret Yakar tarafından 50 bin TL sermaye ile bugün kuruldu.

Visa Grup Turizm Reklam İnşaat Gıda Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Visa Grup Turizm Reklam İnşaat Gıda Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi 10 bin TL sermaye ile bugün Fikret Tüfekçi imzasıyla kuruldu.

Fikret Öztürk: Turizm yatırımlarına ara verdik!

Akaryakıt sektöründe faaliyet gösteren Opet'in yüzde 50'sini Koç Holding'e sattıktan sonra turizm yatırımlarına odaklanan Fikret Öztürk, bu alandaki yeni yatırımlara 3-5 yıl ara verdiklerini açıkladı.

Stracon İnşaat Turizm Sanayi İç ve Dış Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Stracon İnşaat Turizm Sanayi İç ve Dış Ticaret Limited Şirketi, Uğraş Sakyatan ve Fikret Kaya ortaklığıyla 50 bin TL sermaye ile 19 Ağustos'ta Şişli'de kuruldu.

Figgo Turizm Tekstil İnşaat Gıda Sanayi ve Dış Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Figgo Turizm Tekstil İnşaat Gıda Sanayi ve Dış Ticaret Limited Şirketi, Fikret Çakmak tarafından 50 bin TL sermaye ile 2 Mart'ta Bakırköy, Cevizlik Mahallesi, Hüsreviye Sokak'ta kuruldu.

fikret turizm

fikret turizm fikret turizm

Fikret İnan, Ahmet Nusret İnan, Kerim İnan, Mehmet Behçet İnan ve Taha İnan tarafından kurulan Fi Turizm Otelcilik Hizmetleri Anonim Şirketi, 3 milyon TL sermaye değerine sahip durumda.

Fi Turizm Otelcilik Hizmetleri Anonim Şirketinin sermaye dağılımına göre;

2 milyon 880 bin TLsi Fikret İnana,
30 bin TLsi Ahmet Nusret İnana,
30 bin TLsi Kerim İnana,
30 bin TLsi Mehmet Behçet İnana,
30 bin TLsi ise Taha İnana ait durumda.

Şirketin iş konusu; Turistik oteller, moteller, kamp yerleri, tatil köyleri tesis ve inşa ettirmek satın almak üçüncü kişilere kiralamak yada bunlardan kiralamak turistik işletme ile ilgili ayni yada şahsi haklar kabul ve tesis etmek turizm işletmeciliği yapmak ve ana sözleşmesinde yazılı olan diğer işleri yapmak.

Fi Turizm Otelcilik Hizmetleri Anonim Şirketinin Yönetim Kurulu Üyeleri...