Finansbank konut kredisi

Finansbank konut kredisi

QNB Finansbank Evini Değiştiren Konut Kredisi ürünü dahilinde eski konutun satılmasını beklemeden yeni konut için ekspertiz değerinin tamamına konut kredisi kullandırıyor...

Finansbank'tan peşinatsız yüzde 100 konut kredisi!

Konut kredisi kullanarak ev sahibi olmak isteyenler ancak peşinatı olmayanlar QNB Finansbank ile ev sahibi olabilecek. QNB Finansbank ev sahibi olmak isteyenlere "peşinatsız yüzde 100 konut kredisi" fırsatı sunuyor.

Finansbank konut kredisi faiz oranını yüzde 0.99’a çekti!

Finansbank konut kredisi faizlerinde indirime gitti. Banka, 10 yıla kadar tüm vadelerde konut kredisi faiz oranını aylık yüzde 0.99’a kadar düşürdü.

Finansbank konut kredisi aylık taksitleri 42 TL arttı!

KrediPazari.com'un edindiği bilgilere göre, Finansbank'ın 3­120 ay vadeli konut kredisi faiz oranlarında yaptığı 0.06 puan artışla 100 bin TL 120 ay vadeli konut kredisinin taksiti 1.470 TL'den 1.512 TL'ye çıktı.

Finansbank peşinatı olmayanları ev sahibi yapıyor!

Nakiti olmayanlara özel 'Peşinatsız % 100 Konut Kredisi' ile isteyen hem sahip olduğunu evi hem de satın alacağı evi teminat göstererek yeni evin ekspertiz değerinin %100'ü değerinde kredi kullanabiliyor.

Finansbank'ta konut kredisi faiz oranları 0,21 puan arttı!

Faiz oranlarındaki düşüşün devam etmesi beklenirken Finansbank, 2014 Ekim ayına konut kredisi faiz oranlarını yükselterek girdi. Finansbank'ta konut kredisi faiz oranları 0,21 puan arttı.

Finansbank'tan yüzde 100 konut kredisi!

Finansbank, yeni bir ev satın almak isteyen ancak bunun için önce mevcut evini satması gereken tüketicilere, "Evinizi Değiştiren Mortgage" ürünü ile hayallerindeki eve sahip olma fırsatı sunuyor.

Konut kredisi oranlarında indirim yapan bankalara Finansbank da eklendi!

Haziran ayında başlayan ve Eylül ayında devam eden konut kredisi faiz oranlarındaki artış, Ekim ayı son haftasında yeniden düşüşe geçti. Konut kredisi oranlarında indirim yapan bankalara Finansbank da eklendi...

Finansbank kamu çalışanlarını ev sahibi yapıyor!

Finansbank kamu çalışanlarına, emekli olmadan ev sahibi yapan uygun faiz ve komisyonların olduğu kredi sunuyor

Finansbank'tan konut kredisinde yeniden indirim!

1-12 ay vade ile alınacak indirimli konut kredisi faiz oranını 0.66'ya indiren Finansbank, diğer vadelerde uygulanacak faiz oranlarında indirim gerçekleştirdi

Konut kredisi faizlerinde son durum!

Konut kredisi faizlerinde bu hafta hangi bankalar indirim yaptı?

Konut kredisi faizlerinde indirim yarışı tam gaz!

Bu hafta hangi bankalar konut kredisi faizlerinde indirim yaptı?

Finansbank konut faizi oranını 120 ayda 0.99'a düşürdü!

Finansbank, konut kredisi faiz oranlarında indirim uyguladı

Konut kredisi faizlerinde son durum!

Bu hafta iki banka daha konut kredisi faizlerinde indirim yaptı

QNB Finansbank konut kredisi fırsatı!

QNB Finansbank ihtiyaç kredisi için en uygun faiz oranı olan yüzde 0.89 oranın yanında krediye üç ay boyunca faizsiz erteleme fırsatı sunuyor.

QNB Finansbank'tan bir konut kredi faiz indirimi daha!

QNB Finansbank konut kredisi faiz oranlarında br indirim daha uyguladı. Banka konut kredisi faizlerini 7 puan daha düşürdü...

QNB Finansbank konut kredisi faizlerinde indirim!

QNB Finansbank konut kredisi faiz oranlarında indirim uyguladı. Bankanın konut kredisi faiz oranları %1.35’e kadar düştü...

QNB Finansbank peşinatsız konut kredisi kampanyası!

QNB Finansbank peşinatı olmayan tüketiciler için uygun faiz oranları ile konut değerinin tamamına kadar konut kredisi kullandırıyor. QNB Finansbank Peşinatsız Konut Kredisi faizleri ne kadar?

QNB Finansbank konut kredisi faiz indirimi 2019!

QNB Finansbank konut kredisi faiz oranlarında bir indirim daha gerçekleştirdi. Bankanın konut kredisine uyguladığı faiz yüzde 1.39’a kadar düştü...

QNB Finansbank’tan konut kredisi faiz indirimi!

QNB Finansbank yeni aya konut kredisi faiz oranlarında indirim uygulayarak girdi. Banka konut kredisi faizlerini 13 puan daha düşürdü.

QNB Finansbank konut kredisi faiz oranlarını 10 puan düşürdü!

QNB Finansbank konut kredisi faiz oranlarında indirim uyguladı. Banka son faiz indirimi ile beraber konut kredisi oranlarını 10 puan daha düşürdü.

QNB Finansbank konut kredisi faizleri Ağustos 2019!

QNB Finansbank ihtiyaç kredisi içinde konut kredisi içinde cazip faiz oranları ile finansman sağlıyor. QNB Finansbank ihtiyaç ve konut kredisi faizleri ne kadar?

QNB Finansbank konut kredisi faiz oranları düştü!

QNB Finansbank konut kredisi faiz oranlarında indirim uyguladı. Banka konut kredisi faizleri için bugün itibariyle 6 puan daha indirim gerçekleştirdi...

QNB Finansbank konut kredisi faizlerinde indirim!

QNB Finansbank konut kredisi faiz oranlarında indirim uyguladı. Banka konut kredisi faiz oranlarını 9 puan aşağıya çekti...

QNB Finansbank konut kredisi faizlerini indirdi!

QNB Finansbank konut kredisi faiz oranlarında indirim uyguladı. Banka konut kredisi faizlerini 15 puan düşürdü.

QNB Finansbank konut kredisi oranlarında indirim!

QNB Finansbank konut kredisi faiz oranlarında indirim uyguladı. Finansbankta konut kredisi faiz indirimi uygulayan bankalar arasına dahil oldu.

QNB Finansbank konut değerinin tamamına konut kredisi kullandırıyor!

QNB Finansbank peşinatı olmayan müşterileri için konut değerinin tamamına konut kredisi kullandırıyor. Yüzde 100 konut kredisi detayları nelerdir?

Finansbank konut kredisi

Finansbank konut kredisi Finansbank konut kredisi

QNB Finansbank ipotek yaparak eski konutun satışı gerçekleşmeden önce yeni konutun ekspertiz değerinin yüzde 100’üne kadar konut kredisi kullanma fırsatı sunuyor. Böylece beğenilen yeni konutu almak için eski konutu satmayı beklemeye gerek kalmıyor. Ayrıca Finansbank konut satışından sonra yapılan ara ödeme kapsamında erken ödeme cezası uygulamıyor.

Kredi Pazarı’nda yer alan habere göre; Evini Değiştirene Konut Kredisi kapsamında Finansbank 180 aya kadar vade seçeneği uyguluyor. Ayrıca yeni konutun ekspertiz değerinin tamamına kadar konut kredisi kullandıran QNB Finansbank ödeme planı doğrultusunda mevcut konutu istenilen zaman ve koşulda satılabilmesi fırsatını sunuyor.

Finansbank Konut Kredisi Faizleri

QNB Finansbank Evini Değiştirene Konut Kredisi ürünü için 120 aya kadar olan vade seçeneklerinde yüzde 2.42 faiz oranı sunuyor. 120-180 ay arası vadelerde ise yüzde 2,6 konut kredisi faiz oranı...