flatofis romantik komedi

flatofis romantik komedi

Lüks örnek daireler yapımcıların ilgisini çekince projeler film setlerine döndü

Ekrem İmamoğlu'ndan Cahit Turhan'a Kanal İstanbul tepkisi!

İstanbul Büyükşehir Belediyesi Başkanı Ekrem İmamoğlu, Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Cahit Turhan’ın Kanal İstanbul ile ilgili yaptığı açıklama için “Komedi filmi gibi” dedi. 

Servet GYO Kağıthane Flatofis'in yüzde 50'sini aldı!

Servet GYO Kağıthane Flatofis Projesi'nde inşa edilecek yapıların yüzde 50'sini satın almak üzere Sinpaş Yapı Endüstrisi ve Ticaret A.Ş. ile gayrimenkul satış vaadi sözleşmesi imzaladı...

Woop Point: Sinpaş'tan yeni nesil çalışma alanı!

Türkiye'nin ilk ve tek A+ yatay iş ve yaşam merkezi olan Flatofis Haliç'te, kurulan Woop Point; keyifli ve ekonomik bir ofiste çalışmanın ayrıcalıklarını deneyimletiyor.

Tasarımıyla dikkat çeken köprüler!

Dünyadaki sıra dışı köprüler benzersiz özellikleri ve sıradışı görüntüleriyle dikkat çekiyor. Bazı köprüler dönüştürülebilir ve olağandışı biçimler alırken, bazıları da dekoru ile romantik duyguların ilham kaynağı oluyor. 

Rafet El Roman Kıbrıs'ta otel açacak!

Türk Pop Müziği'nin romantik seslerinden biri olan Rafet El Roman  ticarete adım atmaya hazırlanıyor.

Ali Ağaoğlu'ndan romantik Sevgililer Günü kutlaması!

Ali Ağaoğlu 14 Şubat Sevgililer Günü'nü sevgilisi Duygu Su Gülpınar ile kutladı. Ağaoğlu, Gülpınar'a kocaman kırmızı gül buketi aldı.

Edilcuoghi, Palazzi koleksiyonunu hayata geçirdi!

Kale Italia’nın prestijli seramik markası Edilcuoghi, ‘Palazzi’ koleksiyonunu hayata geçirdi. Nostaljik dokunuş ve zarif detaylara sahip koleksiyon ile romantik mekanlar yaratıyor.

Çanakkale Seramik, Vera serisi ile sıcak bir atmosfer yaratıyor!

Çanakkale Seramik, tekstil ve çimento dokusunu taşıyan Vera serisi ile modern renkler ve yumuşak romantik tonların mükemmel uyumunu mekanlara yansıtıyor.

ByPallette Sevgililer Günü’nü romantik tasarımlarla karşılıyor!

40 yıl boyunca her türlü hava ve doğa koşullarını yaşamış; olgunlaşması tamamlanmış ahşap paletlerin ‘yeni dönüşümünden’ tasarlanan ve tamamı el işçiliği olan tasarım mobilyalar üreten ByPallette; Sevgililer Günü’nü romantik tasarımlarla karşılıyor.

Flatofis A Blok'un SPK kararı!

Servet Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı, Flastofis A Blok'un kısmi bölünme suretiyle Sinpaş Yapı'dan devralınması işlemine ilişkin SPK açıklamasını yayınladı.

Flatofis A Blok'un devralınması bildirisi yayınlandı!

Servet Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı Flatofis A Blok'un kısmi bölünme suretiyle Sinpaş Yapı Endüstrisi ve Ticaret A.Ş.'den devralınması hakkında Kamu Aydınlatma Platformu'nda açıklama yaptı.

Flatofis A Blok'un devralınması kararına revize!

Servet Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı Flatofis A Blok'un kısmi bölünme suretiyle Sinpaş Yapı Endüstrisi ve Ticaret A.Ş.'den devralınması hakkında Kamu Aydınlatma Platformu'nda açıklama yaptı.

VitrA Provence romantik mekanlar yaratıyor!

VitrA’nın, mimar ve iç mimarların hayal ettiklerini tasarlamasına katkıda bulunmak için geliştirdiği VitrA PRO Nature karo koleksiyonunda yer alan Provence serisi, romantik mekanlar yaratıyor.

flatofis romantik komedi

flatofis romantik komedi flatofis romantik komedi

Birçok diziye ev sahipliği yapan Sinpaş'a `Peyker'in evi ve Romantik Komedi'nin ofisinden istiyoruz' talepleri geliyor.

Televizyon dizileri ve sinema filmleri yarattıkları hayran kitlesiyle yaşam tarzları ve tüketim alışkanlıklarını etkiliyor. Son dönemde ise filmlerin geçtiği evlerden spor salonlarına ofislere kadar farklı alanlar inşaat şirketlerine talep olarak geri dönüyor. Birçok televizyon dizisi ve sinema filmine ev sahipliği yapan inşaat şirketlerinden Sinpaş ise bu talepten oldukça memnun. İstanbul Palace projesinde yıllar önce Aliye dizisine ev sahipliği ile başlayan süreçte Sinpaş, Dudaktan Kalbe dizisinin bazı bölümlerinde Mare Negro, Aşk-ı Memnu dizisinde ise Lagün ve Avangarden projeleri ile ev sahipliği yaptı. Son olarak ise Romantik Komedi filmi ile Flat Ofis projesinde filmin geçtiği reklam ajansını film yapımcılarına açtı.

Peyker'in küvetinden istiyorlar
Sinpaş GYO Satış ve...