fortis ev kredisinde çeşitlilik

fortis ev kredisinde çeşitlilik

Fortis, konut sahibi olmak isteyenler için farklı seçeneklerin yer aldığı 11 farklı mortgage ürününü piyasa sundu. Fortis'in yeni ürünleri ne? Detayları öğrenmek için tıklayın!

Ev alacaklar dikkat! Konut kredisinde şartlar neler?

Ev sahibi olmak isteyen vatandaşların birçoğu konut kredisine başvuruyor. Peki bankalar konut kredisini hangi şartlarda veriyor? Konut kredisi çekmek isteyenlerin sahip olması gereken şartlar neler? İşte detaylar...

Ev alacaklar dikkat! Konut kredisi faizlerinde son durum!

Konut kredisi faizleri yükselişini sürdürüyor. Ev alacak vatandaşlar konut kredisi faiz oranlarındaki son güncellemeleri merak ediyor. Peki konut kredisinde güncel faiz oranları ne oldu? İşte banka banka güncel konut kredisi faiz oranladı...

Düşük faizli konut kredisi kampanyası ev satışlarını nasıl etkiledi?

Konut kredisinde olağanüstü avantaj sunan koşullar sona erince ipotekli satışlar yavaşladı. Peki yaz aylarında hayata geçirilen düşük faizli konut kredisi kampanyası ev satışlarını nasıl etkiledi?

300 bin TL'lik ev için 30 bin TL peşinat yetiyor!

Nakit parası yeterli olmayan ve konut kredisi kullanarak ev almak isteyen binlerce vatandaşa müjdeli haber geldi. Bu kapsamda, konut kredisinde peşinat oranının yüzde 10'a düşürüldüğü açıklandı...

Ev sahibi olmanın önü açıldı! Herkes ev sahibi olabilecek!

Nakit parası olmayan konut kredisi kullanarak ev almak isteyen binlerce kişiye müjdeli haber verildi. Bu kapsamda, kont kredisinde peşinat oranı yüzde 10'a düşürüldü....

Konut kredisiyle ev alacaklar dikkat!

Konut kredisiyle ev almayı düşünenlerin konut kredisi kullanırken yaptırılan başlıca sigortaları bilmesi gerekiyor. İşte konut kredisinde yaptırılan sigortalar...

Konut kredi faizi indi, bir ev parası vatandaşta kaldı!

Konut kredi faizlerinin 0, 79'a kadar düşmesiyle birlikte konut satışları artışa geçti. Yaşanan düşüşle birlikte 200 bin liralık bir konut kredisinde, bir ev parası kadar kar elde edilmiş oldu...

Faizler düştü! Uyanık ev sahipleri harekete geçti!

Kamu bankalarının faiz oranlarını düşürmesiyle sektör temsilcileri 0,99 faiz ile 120 ay vadeli konut kredisinde 45 bin TL'nin cepte kalacağını belirtiyor. Düşen kredi oranlarını ev fiyatlarına yansıtan uyanık ev sahipleri ise deşifre edilecek.

Konut kredisinde dikkat edilmesi gerekenler!

Yüksek faiz oranlarından ev almaya cesaret edemeyenler faiz indirimiyle birlikte ev sahibi olmanın hayalini tekrar kurmaya başladı. Kamu bankaları konut kredisinde faizleri yüzde 0,99'a indirdi. Peki konut kredisi almak isteyenlerin dikkat etmesi gerekenler neler? 

Konut kredisinde peşinat nasıl hesaplanır?

Konut kredisi peşinatı, gayrimenkul değerleme uzmanının daireye biçtiği değerin  en az  yüzde 20'si oluyor. Yani 200 bin TL değer biçilen bir ev için en fazla 160 bin TL konut kredisi kullanılabiliyor. Peki, Konut kredisinde peşinat nasıl hesaplanır?

Konut kredisinde vade 30 yıla çıkıyor!

Ev sahibi olmak isteyenler için çeşitli teşvikleri devreye sokan ekonomi yönetimi, banka kredisiyle ev almak isteyenlere bir müjde daha verdi: Konut kredisinde vade 30 yıla kadar çıkacak.

Kadıköy Fortis Sinanlı'da teslimler 2019'da!

Eylül 2019 tarihinde teslim edilmesi hedeflenen Fortis Sinanlı'da ev alanlara yüzde 14 indirim yapılıyor ve tek taş yüzük hediye ediliyor. Kampanya 18 Şubat'a kadar devam edecek..

Fortis Sinanlı Kadıköy'de Sevgililer Günü kampanyası!

Fortis Sinanlı Kadıköy'de Sevgililer Günü kampanyası başladı. Yiğit Group ve Sinanlı Yapı ortaklığı tarafından hayata geçirilen projede ev alanlara yüzde 14 indirim yapılıyor ve tek taş yüzük hediye ediliyor.

fortis ev kredisinde çeşitlilik Haberi

fortis ev kredisinde çeşitlilik

İster kiradan kurtulmak amacıyla konut almayı planlayanlar, ister yatırım yapmak isteyenler, isterse de kira geliri elde etmeyi düşünenler, Fortis'in avantajlı mortgage ürünleri arasından kendilerine en uygun olanı seçebilme şansına sahip olacaklar.

Yenilikçi, kaliteli ürün ve hizmetleriyle Türk bankacılık sektöründeki konumunu güçlendiren Fortis, yeni mortgage ürünleri ile konut sahibi olmak isteyenlere çok sayıda seçenek sunuyor. Fortis'in, herkesin ev sahibi olma nedenlerinin ve maddi koşullarının birbirinden farklı olduğu gerçeğinden hareket ederek hazırladığı mortgage ürünleri çok çeşitli olanaklara sahip bulunuyor.

Konut almayı planlayanlar, Fortis'in "İndirimli Mortgage", "Al-Kirala Mortgage", "Evini Değiştir Mortgage",...