Forum Diyarbakır

Forum Diyarbakır

MULTİ Turkey 'in 15 'inci alışveriş merkezi olan Forum Diyarbakır açıldı. Doğu ve Güneydoğu'da ise dördüncü mağazası da açıldı.

Forum 15. şubesini Diyarbakır'da açıyor!

Diyarbakır'da, Multi Türkiye ile Altındağ Gayrimenkul Yatırım şirketi ortaklığıyla 1500 kişinin istihdam edileceği, 120 milyon euroya mal olan "Forum Diyarbakır" adlı alışveriş merkezinin 27 Mayıs'ta açılacağı belirtildi.

Forum Diyarbakır 27 Mayıs'ta açılıyor!

Multi Turkey, Türkiye’deki 15’inci alışveriş merkezini Diyarbakır’da açıyor. Altındağ Gayrimenkul Yatırım Geliştirme İnşaat şirketinin yüzde 50 ortaklığıyla hayata geçen Forum Diyarbakır için toplam 100 milyon euro yatırım yapıldı

Forum Diyarbakır için REC Proje denetimi!

REC Real Estate Consultancy, İstanbul' da bulunan şubesi üzerinden Multi Turkey için yeni yapılan Forum Diyarbakır Alışveriş Merkezi için proje denetimi görevini üstlendiğini bildirdi.

Forum Diyarbakır, Diyarbakır’ın ve bölgenin yeni çekim merkezi olacak!

Diyarbakır Forum Alışveriş Merkezi ’nin inşaatı hız kesmeden devam ediyor. Forum Diyarbakır, 53.000 m2’lik kiralanabilir alanıyla Diyarbakır’ın ve bölgenin yeni çekim merkezi olacak.

Forum Diyarbakır yükselmeye devam ediyor!

Türkiye’de 2004’ten bu yana 3,4 milyar Euro’luk yatırım gerçekleştiren Multi Development Türkiye’nin ülke genelindeki 12’inci, Güneydoğu Anadolu Bölgesi’ndeki ikinci Forum Alışveriş Merkezi’nin inşaatı hız kesmeden devam ediyor...

Türkiye genelinde 83 yeni alışveriş merkezi açılacak!

Alışveriş merkezi; en karlı iş alanı. Alışveriş merkezleri son dönemde en cazip yatırım alanlarının başını çekiyor. Hangi kentte? Kaç alışveriş merkezi açılacak? Açılışı ne zaman? Kaç metrekare? Alışveriş merkezleri ile ilgili merak ettiğiniz herşey için

Forum Diyarbakır 2014 Eylül'de açılıyor!

Diyarbakır'ın en büyük alışveriş merkezi olacak olan Forum Diyarbakır 2014 yılının Eylül ayında tamamlanacak...

Media Markt Doğu ve Güneydoğu'da 4.mağazasını açtı!

Media Markt, büyüme stratejisi doğrultusunda Diyarbakır'da ilk. Doğu ve Güneydoğu Anadolu Bölgesinde ise dördüncü mağazasını Forum Diyarbakır'da hizmete açtı. Ziyaretçilere binlerce çeşit son teknoloji ürününü düşük fiyatlarla satın alma imkanı sunuyor.

Media Markt Diyarbakır'da ilk mağazasını açtı!

Media Markt, büyüme stratejisi doğrultusunda Diyarbakır'da ilk, Doğu ve Güneydoğu Anadolu Bölgesi'nde ise dördüncü mağazasını Forum Diyarbakır'da hizmete açtı.

Multi Turkey'in 15. AVM'si Forum Diyarbakır açıldı!

MULTİ Turkey 'in 15 'inci alışveriş merkezi olan Forum Diyarbakır açıldı. Doğu ve Güneydoğu'da ise dördüncü mağazası da açıldı.

Forum Diyarbakır AVM açıldı!

Multi Turkey’in 15’inci alışveriş merkezi olan Forum Diyarbakır açıldı. Forum Diyarbakır, 54 bin metrekare kiralanabilir alan üzerinde 135 yerli ve yabancı kuruluştan oluşan seçkin bir marka karmasıyla hizmet verecek.

Forum Diyarbakır AVM kapılarını açtı!

Türkiye’nin en büyük alışveriş platformu Multi Turkey’nin yeni alışveriş merkezi Forum Diyarbakır, ziyaretçilerini ağırlamaya başladı. Altındağ: “Projelerimize Forum Diyarbakır’ı eklemiş olmaktan dolayı gururluyuz” dedi.

Baydöner, Diyarbakır'daki 2. şubesini açtı!

Baydöner, Forum Diyarbakır AVM'de Açtığı Yeni Restoranı Baydöner İskender İle 91 Restorana Ulaştı. Marka, 5 Yıl İçinde 300 Restorana Ulaşmayı Hedefliyor.

Forum Diyarbakır AVM'ye nasıl gidilir?

Açılışı bugün yapılan Forum Diyarbakır AVM Multi Türkiye ile Altındağ GMY tarafından hayata geçiriliyor. Projenin 54 bin metrekare kiralanabilir alanı bulunuyor. Peki Forum Diyarbakır AVM'ye nasıl gidilir?

Diyarbakır Forum AVM nerede?

Bugün hizmete açılan Diyarbakır Forum AVM'de 135 adet mağaza bulunuyor. İçerisinde dünyaca ünlü markaların da yer aldığı AVM 1.500 - 2000 bin kişiye istihdam sağlayacak. Peki Diyarbakır Forum AVM nerede?

Diyarbakır Forum AVM adres!

Diyarbakır Forum AVM'de dünyaca ünlü ve yerli olmak üzere toplam 135 tane mağaza yer alıyor. AVM'nin 54 bin metrekaresi kiralanabilir alan olarak tasarlandı. İşte Diyarbakır Forum AVM adres bilgileri...

Diyarbakır Forum AVM'de hangi markalar var?

Diyarbakır Forum Alışveriş Merkezi'nin açılışı bugün gerçekleşti. Forum AVM 100 milyon Euro yatırım bedeline sahip. 1.500 - 2000 bin kişiye istihdam sağlayacak olan Diyarbakır Forum AVM'de hangi markalar var?

Forum Diyarbakır AVM'de hangi mağazalar var?

Forum Diyarbakır AVM'de 135 adet yerli ve yabancı mağaza bulunuyor. AVM'nin 54 bin metrekaresi kiralanailir alan olarak tasarlandı. Peki Forum Diyarbakır AVM'de hangi mağazalar var?

Diyarbakır Forum AVM bugün açılıyor!

Toplam 35 yerli ve yabancı seçkin markayla hizmet verecek olan Diyarbakır Forum AVM bugün açılıyor. 100 milyon euro yatırım yapılan AVM 1.500 kişilik istihdam yaratacak.

Forum Diyarbakır 27 Mayıs'ta halka açılıyor!

Diyarbakır'da bölgenin en büyük alışveriş merkezlerinden olan Forum Diyarbakır 27 Mayıs 2015'te kapılarını halka açıyor.

Forum Diyarbakır

Forum Diyarbakır Forum Diyarbakır

Bölgede bugüne kadar önemli yatırımlara imza atan Altındağ Gayrimenkul Şirketi'nin yüzde 50 ortaklığıyla hayata geçen ve toplam 120 milyon Euro yatırım yapılan Forum Diyarbakır, 54 bin metrekare kiralanabilir alan üzerinde 135 yerli ve yabancı kuruluştan oluşan seçkin bir marka karmasıyla hizmet verecek. Multi Turkey Yönetim Kurulu Üyesi Hulusi Belgü "Forum Diyarbakır ile 1.500 kişiye istihdam olanağı sağladık" dedi. 


Media Marktda açıldı 

Bu arada Forum Diyarbakır'ın açılışıyla eş zamanlı Media Markt'ın Diyarbakır'da ilk, Doğu ve Güneydoğu'da ise dördüncü mağazası da...