27 / 01 / 2023

Four Points by Sheraton

Four Points by Sheraton

Marriott International Avrupa Başkan Yardımcısı John Licence Türkiye'de 3 yıl içinde 11 otel daha açacaklarını söyledi. Licence 13 marka altında 26 otel ve 5 bin 600'ün üzerinde oda seçeneği ile Türkiye'de varlıklarını sürdürdüklerini ifade etti.

Four Points by Sheraton İstanbul Dudullu açıldı!

Starwood Hotels&Resorts Worldwide, Ever Grup işbirliği ile hayata geçirilen Four Points by Sheraton İstanbul Dudullu açıldı.

Er Yatırım 4 yeni otel inşa edecek!

Er Yatırım, 100 milyon dolarlık yatırımla turizm sektörüne adım atıyor. Four Points By Sheraton ile anlaşan grup, 4 otel yapacak..

Er Yatırım Four Points By Sheraton ile anlaştı!

Önümüzdeki 10 yılda 20 otel yapma hedefi belirleyen Er Yatırım'ın, Sheraton'un Four Points By Sheraton markasıyla anlaştığı belirtildi..

Sheraton yeni markasıyla Dudullu'da otel açacak!

Starwood Hotels & Resorts, Ever Grubu’yla Four Points by Sheraton İstanbul Dudullu için bir anlaşma imzalandığını açıkladı. Açılacak otel, İstanbul’un Asya Kıtası’nda açılacak ilk Starwood oteli olacak.

Four Points by Sheraton İstanbul Dudullu'da açılıyor!

2014’ün sonuna doğru açılması planlanan otel, hem Türkiye’deki ilk Four Points by Sheraton markalı otel, hem de İstanbul’un Asya Kıtası’nda açılacak ilk Starwood oteli olacak.

Starwood Hotels & Resorts, Four Points by Sheraton markası ile Türkiye'de!

Starwood Hotels & Resorts, Ever Grubu’yla Four Points by Sheraton Istanbul Dudullu için bir anlaşma imzalandığını açıkladı.“Four Points by Sheraton İstanbul Dudullu” İstanbul’un Asya Kıtası’ndaki ilk Starwood Oteli olacak...

Emlak GYO'nun otelini Starwood Grubu işletecek!

Ege Yapı'nın Emlak GYO ile birlikte hasılat paylaşım modeliyle Bağcılarda inşa ettiği Batışehir Projesi' ndeki otel, Starwood Grubu'na bağlı Four Points by Sheraton tarafından işletilecek...

Four Points by Sheraton Türkiye'deki ilk otelini Batışehir projesinde açmaya hazırlanıyor!

Batışehir'de ilk otelini açıyor ULUSLARARASI otel zincirlerinden Four Points by Sheraton Türkiye'deki ilk otelini Ever Group yönetiminde Ege Yapı Group'un İstanbul Bağcılar'daki Batışehir projesinde açmaya hazırlanıyor...

Four Points by Sheraton imza töreni 18 Aralık'ta düzenlenecek!

Dünyanın en hızlı büyüyen otel zincirlerinden birisi olan Four Points by Sheraton Türkiye’deki ilk otelini Ever Group yönetiminde EgeYapı Group’un İstanbul Bağcılar’da yükselen Batışehir Projesi’nde açmaya hazırlanıyor...

İzmir'de gayrimenkul son 3 yılda yüzde 38 kazandırdı!

Gayrimenkul için Strateji Platformu İzmir şubesinin ilk yuvarlak masa toplantısı “İzmir’de Gayrimenkul Yatırım Alternatifleri” konu başlığı altında İzmir Four Points By Sheraton’da gerçekleşti. 

Four Points by Sheraton, İstanbul'da 4 yeni otel açacak!

Er Yatırım'ın turizmde başlattığı yeni yatırım atağı hakkında konuşan Er Yatırım Genel Müdürü Ferzan Çelikkanat," 2018 yılında Kağıthane ve Gebze'de, 2019'da da İstanbul Kartal ve Ataşehir’de otel projelerimiz olacak. Toplam 300 milyon TL'ye mal olacak " dedi.

5 yeni Four Points by Sheraton açılacak!

2016 yılı değerlendiren ve 2017 yılına projeksiyon tutan Er Yatırım Genel Müdürü Ferzan Çelikkanat, Türkiye ve Türkiye’nin potansiyelinden yabancı yatırımcı dahil kimsenin vazgeçemeyeceğini söyledi.

Ferko İnşaat Ferko Line fiyat bilgisi!

Ferko Line projesi 192 ofis ve 38 dükkan ve 173 odalı Four Points by Sheraton Hotel'den meydana geliyor. Projede teslimlerin 2018 yılının son çeyreğinde yapılması planlanıyor...

Kağıthane Ferko Line Ofisleri fiyatları!

12 katlı 4 blok şeklinde yükselen Kağıthane Ferko Line projesi 192 ofis, 38 dükkan ve 173 odalı Four Points by Sheraton Hotel yer alıyor. Peki Kağıthane Ferko Line Ofisleri fiyatları ne kadar?

Ferko Line Kağıthane dükkan fiyatları!

92 ofis, 38 dükkan ve 173 odalı Four Points by Sheraton Hotel'den meydana gelen Ferko Line Kağıthane'de satışlar sürüyor. İşte, Ferko Line Kağıthane dükkan fiyatları...

Ferko Kağıthane'de ofis fiyatları!

192 ofis, 38 dükkan ve 173 oda kapasiteli Four Points by Sheraton Hotel'den meydana gelen Ferko Kağıthane'de resmi satışlar başladı. İşte, Ferko Kağıthane'de ofis fiyatları...

Ferko Line fiyat!

4 blok şeklinde yükselen Ferko Line projesi 192 ofis, 38 adet ticari alan ve 173 oda kapasiteli Four Points by Sheraton Otel'den meydana geliyor. Ferko Line fiyat listesi haberimizde yer alıyor.

Four Points by Sheraton, Türkiye'de 5 yeni otel açacak!

Turizm sektöründe geçtiğimiz yıl yapılan 12.2 milyar dolarlık satın alma ile dünyanın en büyük otel zincir haline gelen Marriot International& Starwood Grubu, Türkiye’de Er Yatırım’la birlikte 5 yeni Four Points by Sheraton açmaya hazırlanıyor.

ABD Küba'da Four Points by Sheraton Hotel'i işletecek!

ABD'nin Starwood şirketi, Küba'nın başkenti Havana'da bulunan Quinta Avenida Otelini, "Four Points by Sheraton" logosuyla işletmeye başlattı. Küba'da 1959'dan bu yana ilk kez bir otel, ABD şirketi tarafından işletilecek.

Four Points by Sheraton Hotel açıldı!

Türkiye'de Four Points by Sheraton İstanbul Dudullu, İstanbul'un önemli sanayi bölgesinde açıldı. Four Points by Sheraton İstanbul Dudullu'nun açılışı yapıldı.

Four Points by Sheraton İstanbul Dudullu açıldı!

Starwood Hotels&Resorts Worldwide, Ever Grup işbirliği ile hayata geçirilen Four Points by Sheraton İstanbul Dudullu açıldı.

Four Points by Sheraton İstanbul açıldı!

Four Points by Sheraton İstanbul Dudullu’nun açılışı yapıldı. İstanbul’un önemli sanayi bölgesi olan İMES’in merkezinde açılan otel, Anadolu yakasının ilk Starwood oteli olma özelliği taşıdığı belirtildi.

Four Points by Sheraton Haberi

Four Points by Sheraton

Marriott International ve Er Yatırım iş birliğiyle hayata geçirilen Four Points by Sheraton otellerine ilişkin düzenlenen toplantıda konuşan Marriott International Avrupa Başkan Yardımcısı John Licence, 3 yıl içinde 11 otel daha açacakları bilgisini verdi. 

AA'da yer alan habere göre Avrupa'nın en büyük 5'inci pazarı olduğunu vurgulayan Licence,  "Önümüzdeki 3 yıl içinde Türkiye'de 11 otel daha açacağız. Bu, Türkiye'deki hızlı büyüme ve yayılma hedeflerimizin bir diğer göstergesi." ifadelerini kullandı.

11 otelden 6'sının İstanbul'da olacağını aktaran Licence, "Four Points By Sheraton markamız da Türkiye'de muazzam bir büyüme kaydediyor. Yakın süreçte portföyümüze kattığımız Four Points İzmir ve önümüzdeki 3 yıl içerisinde açmayı planladığımız 3 diğer Four Points oteli ile de markanın Türkiye'deki değeri ikiye katlanacak." şeklinde konuştu.

- "125 ülkede 6 bin 200'den fazla otel...