Freedom Cove yüzen ev

Freedom Cove yüzen ev

Wayne Adams (66) ve Catherine King (59) ‘’Freedom Cove’’ adını verdikleri bu evi 1992 yılında yapmaya başlamışlar. Bu devasa yüzen ev sanat galerisi, stüdyo, dans alanı ve 5 adet sera barındırıyor.

Yüzen evler mi yüzen hayaller mi?

Yüzen evlerin bulunduğu, insanların timsahları evlreinde beslediği, dünyanın en büyük taşkın su yatağı olan Kamboçya Tonle Sap Gölü'nün hayran bırakan hikayesini biliyor musunuz?

Mayist İnşaat Elektrik Taahhüt Sanayi Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Mayist İnşaat Elektrik Taahhüt Sanayi Ticaret Limited Şirketi Şişli’de 500 bin TL sermaye bedeli ile Murat Yüzen tarafından kuruldu.

Riva'daki yüzen evler ilgi odağı oldu!

Beykoz'daki Riva deresi üzerinde bulunan yüzey evler ilgi odağı oldu. Fotoğrafçı ve gezginlerin uğrak yerleri arasına girdi.

İstanbul Boğazı'na yüzen sahneler geliyor!

AK Parti İBB Başkan Adayı Yıldırım'ın kültür-sanat projeleri kapsamında İstanbul Boğazı'nda iki adet yüzen platform yapılacağı belirtildi...

Freedom Emlak İthalat İhracat Limited Şirketi kuruldu!

Freedom Emlak İthalat İhracat Limited Şirketi bugün Esenyurt'ta 200 bin TL sermaye bedeli ile Mamdouh G.Aly Attıa  ve Naglaa E.M.A. Samar ortaklığında kuruldu. 

Dünyanın en büyük yüzen gecekondusu Nijerya Lagos'ta!

Nijerya'nın 18 milyon nüfusluk Lagos kentinin kıyısında yüzen şehir kuruldu. Yaşayacak alan bulamayan insanlar suyun üzerine şehir inşa etti...

Yüzen ülkeler geliyor!

Dünya liderlerinin çevre felaketlerini durdurmada başarısız kalmasından sonra bir grup bilim insanı hayatta kalmanın yeni yöntemini tasarladı. Bilim insanları 2020 yılında insanların yaşayabileceği bir yüzen ülke geliştirdiğini duyurdu.

Yüzen daireler 200 bin dolara satılıyor!

Ürettiği mini yatlarla gündeme gelen İtalyan şirket Jet Capsule, şimdi de yüzen daireler için harekete geçti.

Dubai'deki yüzen evler 12 milyon TL'ye satılıyor!

Dubai dünyanın ilk yüzen evini suya indirdi. Satışa çıkan 60 villadan 40 tanesi şimdiden satıldı. Villalar 12 milyon TL'den alıcı bulunuyor.

İşte kimsenin bilmediği sıra dışı yüzen evler!

Bataklık Arapları ve kamıştan yapılmış yüzen evler tekniği yok olmanın eşiğinde. Peki, bu kadar harika yapılar nasıl yok olmanın eşiğine geldi? İşte kimsenin bilmediği, ilgi çekici yüzen evler...

Fenerbahçe Kalamış Yat Limanı'nın yapılaşmasına itiraz!

Fenerbahçe Kalamış Yat Limanı yapılaşmaya açıldı. Kadıköy Belediyesi, plana itiraz etti. Projede 'yüzen iskele' kısmına yürütmeyi durdurma kararı verildi.

Fırat Nehri'ne yüzen otel projesi!

Şanlıurfa'nın Halfeti ilçesine bir girişimci tarafından ''Yüzen otel'' projesi inşa edilmek isteniyor. Fırat Nehri için proje hazırlandı.

Fırat Nehri'ne yüzen oteller planlanıyor!

Şanlıurfa'nın Halfeti ilçesine yeni turizm planları hazırlanıyor. Fırat Nehri'ne yüzen oteller planlanıyor.

Freedom Cove yüzen ev

Freedom Cove yüzen ev Freedom Cove yüzen ev

Wayne Adams (66) ve Catherine King  (59) ‘’Freedom Cove’’ adını verdikleri bu evi 1992 yılında yapmaya başlamışlar. Bu devasa yüzen ev sanat galerisi, stüdyo, dans alanı ve 5 adet sera barındırıyor.Kendi kendini idare edebilen karadan bağımsız, yüzen bir ev...