Fuzulev sistemi nedir

Fuzulev sistemi nedir

Kurulduğu günden bu yana gayrimenkul sektöründe gerçekleştirdiği projelerle adından sıklıkla söz ettiren FuzulEv, sürdürülebilir büyüme hedefi doğrultusunda Türkiye’nin her bölgesinde şubeleşmek adına çalışıyor. 

FuzulEv 47’inci şubesini Ankara'da açtı!

Fuzul Grup bünyesinde faaliyetini devam ettiren FuzulEv, 47’inci şubesini Ankara Keçiören’de bölge halkının hizmetine sundu.

Eyüp Akbal, FuzulEv sistemini anlattı!

FuzulEv sistemini anlatan Fuzul Gurup Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Eyüp Akbal, "FuzulEv markamız ile açtığımız yeni şubelerimizle ülke ve bölge ekonomisine katma değer sağlamaya devam ediyoruz." dedi.

FuzulEv herkesi ev sahibi yapacak!

Çeşitli ödeme seçenekleri sayesinde ev sahibi olmayı kolaylaştıran FuzulEv'in Yönetim Kurulu Başkanı Eyüp Akbal, çeşitli ödeme şekilleriyle herkesi hayallerine kavuşturmak istediklerini söyledi

FuzulEv sistemi ile ayda 500 liraya ev sahibi olma fırsatı!

Fuzul Grup'un yeni markası FuzulEv'in Yönetim Kurulu Başkanı Eyüp Akbal, Türkiye'nin en kolay konut edindirme sistemini geliştirdiklerini belirtti. Akbal, "Bugüne kadar FuzulEv sistemi ile onbinlerce kişiyi konut sahibi yaptık" dedi.

FuzulEv ayda 500 TL taksitle ev sahibi yapıyor!

Faiz ve vade farksız ev sahibi olma imkanı sunan FuzulEv sistemine büyük bir talep var. Fuzul Grup, talebe cevap verebilmek için bu sene Anadolu’da ve büyük şehirlerde bayileşme sürecini hızlandıracak.

FuzulEv ile 5 yılda 60 bin kişi ev sahibi olacak!

Ev sahibi olmak isteyenler için ödeme güçlerine göre gruplar oluşturup, esnek bir konut edindirme sistemi uygulayan FuzulEv, gelecek 5 yılda 60 bin kişiyi ev sahibi yapmayı planlıyor.

Fuzul Grup imece usulüyle konut satışı yapıyor!

Fuzul Grup Yönetim Kurulu Başkanı Eyüp Akbal, konut satışında yeni bir model ortaya attıklarını belirterek, "İmece mantığıyla işleyen sistemde her ay toplanan ev parasıyla bir kişinin konutu oluyor" dedi.

Fuzul Grubu'ndan yeni Fuzulev sistemi!

Fuzul Şirketler Grubu, konut sahibi olmak isteyenler için 'Fuzulev' sistemini geliştirdi. Sisteme göre, isteyen kendi bütçesine göre, Türkiye'nin dilediği yerinden, faizsiz, vade farksız ev sahibi olabiliyor.

Bina Kimlik Sistemi nedir 2021?

Binada yaşayanların nüfus bilgilerinden binanın teknik özelliklerine kadar pek çok bilgiyi bir arada toplayacak bina kimlik belgesi uygulamaya alınıyor? Bina Kimlik Sistemi nedir 2021? İşte tüm merak edilenler...

TAKBİS sistemi nedir?

Posta yazarı Tamer Heper 'Babamdan kalan yerler için mirasçılık belgesi alarak miras ihtimalinin gerçekleşmesi için veraset vergi dairesinden döküm talep ettiğimde, 3 yere ait tapu kaydı çıktı. İkilemde kaldım, doğrusu nedir?' sorusunu yanıtladı.

Japonlar depremi erken uyarı sistemi ile önceden biliyor!

Japonlar güçlü bir depremin geldiğini ne kadar süre önce biliyor? Erken uyarı sistemi nedir, nasıl devreye girer? İşte Japonların deprem sırları...

Yapı Tasarruf Sistemi ile herkes ev sahibi olacak!

Devlet konut almak isteyen vatandaşlar için yapı tasarruf sandığı sistemini oluşturacak. Bu sistemde konut almak isteyen kişiler için konut hesabı benzeri bir hesap açılacak. Peki Yapı Tasarruf Sandığı Sistemi nedir?

FuzulEv Bingöl Şubesi açıldı!

Türkiye’de FPK Sistemi’yle on binlerce kişiyi konut sahibi yapan FuzulEv, Bingöl Uydukent’te yeni şubesini hizmete açtı.

Konut alacaklar dikkat! Bu haberi okumadan ev almayın!

Konut alacak milyonlarca vatandaşa müjde geldi. "Yapı Tasarruf Sandığı Sistemi"ne yönelik çalışma Çevre ve Şehircilik Bakanlığı koordinasyonunda sürdürülüyor. Peki Yapı Tasarruf Sandığı Sistemi nedir? Yapı Tasarruf Sandığı Sistemi ile nasıl ev sahibi olunur?

Faizsiz konut sistemi nedir?

2007'de çıkarılan 5582 sayılı yasayla sağlanan ipotekli konut finansman imkânı ve ekonomik stabilizasyonun etkisiyle konut talepleri artınca, otomobil finansmanı için grup organizasyonu yapan şirketler konutu da faaliyet alanlarına kattı.

FuzulEv FPK sistemi ev sahibi yapıyor!

Faizsiz, peşinatsız, kredisiz sistemiyle bugüne kadar on binlerce aileyi ev sahibi yapan FuzulEv, şimdi de Olguner ailesinin ev hayalini gerçeğe dönüştürdü.

Faizsiz konut sistemi devlet tarafından güvence altına alınacak!

Fuzulev FPK (Faizsiz, peşinatsız, kredisiz) sistemi ile ev ve araba sahibi yapmaya devam ediyor. Şirket tarafından Konya’da düzenlenen ev ve araba çekilişleri ile 1.200 kişi ev, 700 kişi araba sahibi oldu. 

Fuzul Ev fiyatları! FuzulEv FPK sistemi nedir?

Fuzul Ev fiyatları ve FuzulEv FPK sistemi nedir sorusunun yanıtı haberimizde yer alıyor. İşte herkesin merak ettiği o sistem...

FuzulEv FPK sistemi detayları!

FuzulEv FPK sistemi detayları haberimizde yer alıyor. İşte FPK sistemi ile ilgili tüm merak edilenler.

FPK sistemi nedir? FPK sistemi nasıl işler?

FPK sistemi nedir? FPK sistemi nasıl işler sorularının cevabı haberimizde yer alıyor. İşte FPK sistemi ile ilgili tüm detaylar...

FuzulEv FPK sistemi nedir?

FuzulEv FPK sistemi nedir? sorusunun cevabını haberimizde bulabilirsiniz. FuzulEv FPK sistemi ile Türkiye'de herhangi bir il ve mahalleden ev sahibi olabilirsiniz.

Fuzulev sistemi nedir Haberi

Fuzulev sistemi nedir

Çeyrek asırlık tecrübesi ile gayrimenkul sektöründe faaliyet gösteren FuzulEv, sürdürülebilir büyüme stratejisiyle çalışmalarını devam ettiriyor.  ‘’Türkiye’de ev sahibi olmayan kimse kalmasın’’ hedefiyle yola çıkan FuzulEv; faizsiz, kredisiz, vade farksız, kadınların altın gününe benzeyen modeliyle müşterilerinin yüzünü güldürüyor.

Türkiye’nin her bölgesinde şubelerini artırma yolunda ilerleyen FuzulEv bugün, 48 farklı noktada müşterileriyle buluşarak sektördeki gücünü ortaya koyuyor. FuzulEv, sabit ve dar gelirliye yönelik geliştirilen kolay konut edindirme sistemi ile faiz ya da vade farkı ödemeden ihtiyaç duyulan büyüklükte ve istenilen yerde ev sahibi olma imkanı sağlıyor.

Peşinatsız sisteme kayıt yaptıran kişiler sadece organizasyon ücretini ve ilk taksitini ödeyerek kampanyaya dahil olmuş olurlar. İsterlerse peşinatlı sisteme dahil olabilir, dilerlerse peşinat miktarını artırarak teslim süresini öne çekebildiği gibi ‘Çekilişli Konut Edindirme Sistemi’nde teslimattan sonra taksitlerin...