Galatasaray kemerburgaz projesi

Galatasaray kemerburgaz projesi

Üç banka ile imzalanan 1 milyar TL'lik yapılandırma anlaşmasının tüm detayları masaya yatırıldı. Faizlerle beraber yaklaşık 2 milyar TL'yi bulacak borcun 5 senede ödenmesinin tek yolunun Florya ve Riva projelerinin tamamlanması olduğu konusunda fikir birliğine varıldı...

Galatasaray Kemerburgaz Tesisleri için izinler alındı!

Galatasaray’ın Aralık Ayı Olağan Divan Toplantısı, Ali Sami Yen Spor Kompleksi Türk Telekom Stadyumu Özhan Canaydın Toplantı Salonu’nda gerçekleştirildi. 

Galatasaray'ın Kemerburgaz tesisi bugün tanıtılacak!

Haftalardır konuşulan Galatasaray Olağan Mali Kongresi bugün yapılacak. Başkan Dursun Özbek ve yönetiminin mali ve idari ibrası üyelerin oyuna sunulacak. Son yaşana istifaların ardından muhalefet Özbek'e iyice yüklenirken, kongrenin gergin geçmesi bekleniyor.

Kiler GYO Kemerburgaz projesi geliyor! Yeni proje! 

Kiler GYO Kemerburgaz projesi için düğmeye bastı. Şirket bu parsellerde hayata geçirilecek olan proje için Biskon Yapı ile Müteahhitlik sözleşmesi imzalanmasına karar verdi. 

Galatasaray Kulübü Başkan Adayı Eşref Hamamcıoğlu'ndan Florya ve Kemerburgaz açıklaması!

Galatasaray Kulübü Başkan Adayı Eşref Hamamcıoğlu, Florya ve Kemerburgaz projeleri ile ilgili açıklamalar yaptı. İşte o açıklamalar...

Ali Sami Yen Otel projesi iptal mi edildi?

Ali Sami Yen Stadyumu'nun yer aldığı alanda bugün; 5 yıldızlı otel, ofis ve rezidansların yer aldığı bir proje bulunuyor. Eskiden stadyum burada bulunurken; yan tarafında da bir Galatasaray Store mağazası mevcuttu. Buraya da Ali Sami Yen Oteli projesi yapılmıştı. Peki projede son durum ne?

Burak Elmas'tan Kemerburgaz projesi açıklaması!

Galatasaray Kulübü Başkanı Burak Elmas yaptığı açıklamada Kemerburgaz projesi hakkında bilgi verdi. İşte Burak Elmas'ın o açıklamaları...

Eşref Hamamcıoğlu, Galatasaray için yeni bir gayrimenkul projesi mi planlıyor?

Sarı kırmızılı kulüp Galatasaray'da başkanlık seçimi heyecanı ve açıklamaları devam ediyor. Başkan adaylarının seçimle ilgili konuşmaları da sürüyor. Başkan adayı Eşref Hamamcıoğlu, Galatasaray için yeni bir gayrimenkul projesi mi planlıyor?

Galatasaray Başkan Adayı Eşref Hamamcıoğlu'ndan Kemerburgaz açıklaması!

Galatasaray Spor Kulübü başkan adaylarından Eşref Hamamcıoğlu Kemerburgaz tesislerine yönelik açıklamalarda bulundu. 

Galatasaray Başkan Adayı Burak Elmas'tan Kemerburgaz açıklaması!

Galatasaray Spor Kulübü Başkan Adaylarından Burak Elmas sarı-kırmızılı kulüp için hayata geçireceği seçim vaatlerini anlattı. Elmas, Kemerburgaz arazi için de açıklamalarda bulundu.

Galatasaray'ın Kemerburgaz'daki arazisine baskın!

Galatasaray Mart ayında hukuk mücadelesini kazandığı Kemerburgaz'daki arazi madencilik firması tarafından tahliye edilmişti. Sarı-kırmızıların yeni arazisine baskın düzenlendi.

Galatasaray'ın Kemerburgaz tesislerinde çalışmalar başlıyor!

Galatasaray Spor Kulübü'ne Kemerburgaz'da tahsis edilen arazide yeni tesis için inşaat çalışmaları kısa zaman içerisinde başlıyor. 

Galatasaray'a Kemerburgaz'da yeni tesis!

Enerji Bakanlığı’nın ruhsatını iptal ettiği Kemerburgaz'daki madencilik firması, Galatasaray'ın arazisinden tahliye edildi. Araziye sarı-kırmızılı bayrak asıldı. Bu gelişmeyle; Galatasaray’ın bazı tesislerinin Kemerburgaz’a taşınacağı görüldü. 

Galatasaray'a Kemerburgaz müjdesi!

Galatasaray yönetiminin yoğun mesai harcadığı Kemerburgaz’daki arazi ile alakalı dün iyi haber geldi. Galatasaray'ın yeni kamp tesislerini kurmasının önündeki en önemli engel ortadan kalktı...

Mustafa Cengiz: Kemerburgaz arazisinde sona yaklaştık!

Galatasaray Kulübü Başkanı Mustafa Cengiz, Kemerburgaz arazisinde sona yaklaştıklarını ve yakın zamanda sonuçlanacağını ifade etti... 

Galatasaray Florya ve Riva arsalarının akıbeti belli oldu!

Galatasaray Florya ve Riva arsalarının akıbeti belli oldu. 4 Aralık'ta imzalanan protokole göre, Florya Galatasaray'da kaldı, Düşler Vadisi Riva projesi ise devam edecek...

Galatasaray kemerburgaz projesi Haberi

Galatasaray kemerburgaz projesi

Galatasaray’da önceki gün yapılan olağanüstü pan toplantısının detaylarına Sözcü gazetesi ulaştı. Sözcü gazetesinden Mesut Yıldırım'ın haberine göre, Sarı-kırmızılı yönetim, Florya'daki tesislerin Kemerburgaz'a taşınmasını kapsayan proje ile ilgili ihalenin Emlak Konut tarafından iptal edilmesi kararından sonra üyelere bilgi verdi. Yapılan toplantıda, Türkiye Bankalar Birliği (TBB) ile imzalanan 1 milyar TL'lik borç yapılandırması anlaşmasının da içeriği anlatıldı. Buna göre Galatasaray'ı ekonomik anlamda zorlu bir süreç bekliyor. Yapılandırmanın 5 senede ödenebilmesi için, Florya ve Riva projelerinin eksiksiz şekilde tamamlanması gerekiyor.

5. YILDA 972 MİLYON LİRA

Kurtuluşun Kemerburgaz'a taşınmakta olduğu konusunda görüş birliğine varan Galatasaray camiası projelerin sonuçlandırılması için yönetime tam destek verecek. Gelir-gider dengesi konusunda sıkıntı yaşayan sarı-kırmızılıların 5 senede ekstra kaynak bulup kulübün yeni borcunu ödemesi gerekiyor.

İŞTE BORÇ YAPILANDIRMASI

1- Anaparanın 3. yıl faiz...