gayrimenkul 2014

gayrimenkul 2014

Soyak Holding CEO'su ve GYODER Yönetim Kurulu Üyesi Dr. M. Emre Çamlıbel "Avrupa ve ABD ekonomilerinin toparlanması, petrol fiyatlarını düşmesi gibi sebeplerle 2015,2014'ten daha iyi geçecek" dedi.

Metal Gayrimenkul 2014 Genel Kurul Toplantı Tutanağı'nı yayınladı!

Metal Gayrimenkul Kamu Aydınlatma Platformu'nda açıklama yaptı. Metal Gayrimenkul Genel Kurul Toplantı Tutanağı ve hazır bulunanlar listesini yayınladı.

Metal Gayrimenkul 2014 genel kurul toplantı kararını yayınladı!

Metal Gayrimenkul, Kamu Aydınlatma Platformu'nda olağan genel kurul toplantısıyla ilgili açıklama yaptı. Metal Gayrimenkul 2014 genel kurul toplantı kararını yayınladı.

Torunlar GYO 2014 kar dağıtım tablosunu yayınladı!

Torunlar Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı Kamu Aydınlatma Platformu'nda açıklama yaptı. Torunlar Gayrimenkul 2014 yılı kar dağıtım tablosunu yayınladı.

Eva'nın İstanbul markalı konut piyasası raporu açıklandı!

Eva Gayrimenkul 2014 Markalı Konut Piyasası Araştırma ve öngörüler raporu açıklandı. İstanbul'un markalı konut projelerini ne kadar biliyoruz? İşte Eva Gayrimenkul'ün yeni sektör raporu açıklandı.

Eva Gayrimenkul 2014-2015 İstanbul yurt sektör raporu çıktı!

Eva Gayrimenkul Değerleme Danışmanlık, 2014 - 2015 öğrenim dönemine ait İstanbul yurt sektör raporunu yayınladı. Eva Gayrimenkul raporu 3 ayrı başlıkta inceleyerek ele aldı.

Yurtdışı müteahhitlik gelirlerinde düşüş yaşandı!

Yapı-Endüstri Merkezi’nin Türk Yapı Sektörü Raporu 2014’e göre yabancılara satılan gayrimenkul 2014’te yüzde 41.6 gibi yüksek bir oranda artarak 4 milyar 320 milyon dolara ulaştı

Gayrimenkul Haberleri 2014 yılı 4. çeyrek raporu açıklandı!

DTZ Pamir & Soyuer firması tarafından Türkiye Gayrimenkul Pazarı hakkında hazırlanan “Gayrimenkul Haberleri 2014 4. Çeyrek” başlıklı araştırma raporu yayınlandı.

Eskidji Gayrimenkul Ödülleri dağıtıldı!

ESKİDJİ Gayrimenkul 2014 ödülleri sahiplerini buldu. Ödül töreninde 4 ödül ve 2 plaket ile en çok ödül Ankara'ya geldi. Eskidji Gayrimenkul Ankara Bölge Ortağı Koksal Ünal, 2014 Yılı "Kiralamada Ciro Birincisi" ödülünü aldı..

Rönesans Gayrimenkul 2014 faaliyet raporunu yayınladı!

Rönesans Gayrimenkul Yatırım A.Ş tarafından Kamu Aydınlatma Platformu 'nda 2014 faaliyet raporu hakkında bildirim yayınladı.

Edip Gayrimenkul Yatırım 2014 yılının finansal tablolarını yayınladı!

Edip Gayrimenkul Yatırım Sanayi ve Ticaret AŞ., 31 Aralık 2014 tarihi itibarıyla hazırlanan finansal tablolar ve dipnotları ile bağımsız denetim raporunu Kamuyu Aydınlatma Platformu'na bildirdi.

Eskdji Gayrimenkul en başarılı ofislerini ödüllendirdi!

Eskidji Gayrimenkul 2014 yılının en başarılı ofislerini ödüllendirdi. Geçmiş yıllarda 8 gayrimenkul ödülüne layık görülen Ankara Bölge Ortağı Köksal Ünal, bu yıl da ödülleri topladı.

Panorama GYO 2014 kar payını yayınladı!

Panorama Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş tarafından bugün KAP'ta yapılan yazılı açıklamaya göre Panorama Gayrimenkul 2014 kar payını yayınladı.

İşte Türkiye'nin 2014 yılı gayrimenkul karnesi!

Türkiye gayrimenkul sektöründe 2014 yılında yüzde 30 artan A sınıfı ofis arzı, Avrupa pazarları arasında en yüksek artışı kaydederken; AVM pazarındaki yeni arzlar ise yavaşladı.

gayrimenkul 2014

gayrimenkul 2014 gayrimenkul 2014

SOYAK'ın "Recycled Art' sponsoru olarak katıldığı 14. Gayrimenkul Zirvesinde Soyak Holding CEO'su ve GYODER Yönetim Kurulu Üyesi Dr. M. Emre Çamlıbel gayrimenkul sektörü hakkında değerlendirmelerde bulundu. 


Dr. Çamlıbel, artık sınırların kalktığını ve ürünlerin global ekonomiye entegre olduğunu vurgulayarak "Avrupa ve ABD ekonomilerinin toparlanması, petrol fiyatlannı düşmesi gibi sebeplerle 2015.2014'ten daha iyi geçecek" dedi. Çamlıbel, gayrimenkul gibi rakamların konuşulduğu gündeminin çok yoğun olduğu bir zirveye sanatla katkıda bulunduklan için de mutlu olduğunu belirtti. 2014'te ilk 6 ayda yaşanan olumsuz durumun ikinci 6 ayda düzeldiğine dikkat çeken Çamlıbel, Ukrayna ve Suriye'deki olumsuzluklar ve risklerin azaldığım, ABD ve Avrupa ekonomisi toparlanması ve petrol fiyatlannın düşmesi gibi nedenlerle iç talebin canlandığını dile getirdi, ikinci 6 ayda gayrimenkul sektöründe satışların programlananın da ötesine geçtiğini belirten...