gayrimenkul danışmanları

gayrimenkul danışmanları

Türkiye Gayrimenkul Sektörü Güven Endeksi son iki yılın en düşük değerine ulaştı. Ancak orta vadeli program ve enflasyonla topyekûn mücadele gibi önemli ekonomik reformlarla birlikte önümüzdeki çeyrek dönemde sektördeki güvenin olumluya dönmesi bekleniyor.

Gayrimenkul danışmanları seminerde buluştu!

ANTALYA Termessos Bulvarı üzerinde hizmet veren ERA Gayrimenkul Koza tarafından 'Gayrimenkul Danışmanlık Günleri' konulu tanıtım semineri düzenledi.

Gayrimenkul danışmanları için Beylikdüzü'nde kapsamlı seminer!

Beylikdüzü Rotary Kulübü, Birleşmiş Emlakçılar Beylikdüzü Cumhuriyet Acentesi kurusucu Arzu Aytaç’ın organizatörlüğünde Meslekte Farkındalık adına kapsamlı bir seminer düzenliyor.

Guy MEDD Golfkent'i görmek için Ankara'ya geliyor!

Üst düzey yöneticilerine, kraliyet ailelerine gayrimenkul danışmanlığı yapan Guy MEDD, “çok heyecan verici bir proje” olarak nitelediği Golfkent’i görmek ve bilgi almak için TURYAP’ın misafiri olarak Ankara’ya gelecek.

Emlak danışmanları ile emlak arayanlar buluşuyor!

Satılık ve kiralık konut arama deneyimine yeni bir soluk getirme amacıyla haziran ayında yayın hayatına başlayan EmlakDevri.com, emlak danışmanları ile emlak arayanları aynı platform üzerinde buluşturuyor....

REMAX yeni frachise ofislerle büyüyecek!

RE/MAX, 2009 yılında 4 bin 33 kiralama ve 2 bin 614 satış işlemi gerçekleştirdi

Krizde kurumsal emlak danışmanının değeri arttı!

Eskiden 'sahibinden' satmak kolaydı, krizde emlakçıya gidip 'Malımı satar mısın' diyenler arttı 

RE/MAX Türkiye WEBTV yayınlarına başladı

RE/MAX Türkiye, sürekli geliştirdiği teknolojik altyapısı sayesinde sektöründe bir ilki gerçekleştirerek WEBTV yayınlarına başladı

Re/Max Sur eleman alacak!

Re/Max Sur gayrimenkul sektörüne ilgil duyan, satış ve pazarlama konusunda tecrübeli, insanlarla iletişim gücüne güvenen, iş deneyimindeki başarılarını yüksek kazanca dönüştürmek isteyen, ekip gü

RE/MAX-MEGA ekibi için Ağva'da eğitim kampı düzenledi!

RE/MAX-MEGA, ekibindeki gayrimenkul danışmanları için 28-29 Ekim tarihlerinde Ağva'da keyifli bir eğitim kampı düzenlendi

Re/max eleman alacak!

Re/max İdeal Gayrimenkul Danışmanlık gayrimenkul danışmanları alacak

Uzmanlar: 3. köprünün güzergâhı değerini 10'a katlar

Gayrimenkul danışmanları 3'üncü Köprü'nün güzergahların emlak cenneti haline gelip fiyatlarını en az 10'a katlayacağını öne sürdü

Turyap, eleman alacak

Turyap, minimum 3 yıl tecrübeli, ehliyeti olan, ingilizce bilen, ofis programlarına hakim, maaÅŸ+prim ile çalışacak ticari gayrimenkul danıÅ

Remax eleman alacak!

Remax, gayrimenkul danışmanları alacak

Mütekabiliyet yabancıların önünü açtı, 2B yatırımcıların yüzünü güldürdü!

Gayrimenkul yatırım ortaklarının bu gelişmelerden olumlu etkileneceğini öngören analistler, 9 hisse için alım öneriyor

Gayrimenkul danışmanları Kovid-19 sürecinde nasıl hareket etmeli?

Koronavirüs salgını sürecinde gayrimenkul danışmanları nasıl hareket etmeli? Gayrimenkul Danışmanı Onur İrtem, "Konfor alanınızın dışına çıkın, fark yaratın" dedi...

Gayrimenkul danışmanları yaz döneminde nasıl hareket etmeli?

Gayrimenkul danışmanları yaz döneminde nasıl hareket etmeli? İşte merak edilen sorunun yanıtı...

Gayrimenkul danışmanları için rakip analizi önerileri!

Emlak sektöründe çalışan kişiler, rakip analizini çok iyi yapabilmeli. Özellikle gayrimenkul danışmanları için uyarılarda bulunan Onur İrtem, fiyat performansının rakiplerle karşılaştırılmasının önemli olduğunu belirtti...

Gayrimenkul danışmanları ve brokerlar için online eğitim!

Korona virüs salgınına karşı alınan önlemlere göre, gayrimenkul danışmanları ve brokerlar için gerçekleşen eğitimler dijital ortamlara taşındı.

Bydoping gayrimenkul sektörüne nasıl bir hizmet sunuyor?

2015 yılında gayrimenkul sektörünün iki temel kolu olan Emlak Danışmanları ve İnşaat geliştiricileri için alternatif bir kanal olarak kurulmuş olan Bydoping, inşaat firmalarının satışlarını arttırabilmek için kritik ve çözüm odaklı bir hizmet sunuyor. 

RE/MAX danışmanları akademik alanda fark yaratıyor!

RE/MAX danışmanlarına verdiği online eğitimlerle akademik alanda da fark yaratıyor. RE/MAX Akademim üzerinden verilen eğitimlerle gayrimenkul danışmanları kendini daha çok geliştiriyor.

Evrim Başaran: Sezona yeni projemizle başlayacağız!

En başarılı gayrimenkul danışmanları arasında dünya birinci seçilen Evrim Kırmızıtaş Başaran, doğum günü partisi düzenledi. Müzik eşliliğinde pastasını üfleyen Başaran, “Sezona yeni projemizle, enerji dolu başlayacağız” dedi.

Gayrimenkul danışmanı olmak isteyenlere tavsiyeler!

İnşaatların artması, kentsel dönüşümler projeleriyle gayrimenkul danışmanına ihtiyaç duyuluyor. Gayrimenkul danışmanları için en iyi fırsatı franchise firmaları sunuyor.

Antalyalı gayrimenkul danışmanları yeni yılı kutladı!

Antalya'da faaliyet gösteren ERA Real Estate City Gayrimenkul yönetimi ve çalışanları, yılbaşı partisinde bir araya geldi. Şirket ofisinde düzenlenen yılbaşı partisinde, çalışanlar sohbet etme ve 2018 yılını değerlendirme imkanı buldu.

Gayrimenkul danışmanları mağduriyet yaşamayacak!

Eskişehir Ticaret Odası’nın gayrimenkul danışmanlığı ve ikinci el araç satışı yapan üyelerine yönelik gerçekleştirilen toplantılarda değişen mevzuat ve yönetmelikler ile ilgili konuşuldu.

Re/max Dora gayrimenkul danışmanları arıyor!

Re/max Dora Gayrimenkul Danışmanlık firması geleceğin gayrimenkul danışmanlarını arıyor. 

Premar yeni gayrimenkul danışmanları arıyor!

Gayrimenkul sektörü kendi işini kurmak isteyen girişimcilere fırsat yaratıyor. Premar Genel Müdürü Hakan Eilkun, açılacak şubeler için yeni gayrimenkul danışmanlarının arandığını söyledi.

Park Residences Cadde’de iftar buluşması yapıldı!

Anadolu Yakası’nda faaliyet gösteren emlak ofisleri ve gayrimenkul danışmanları Park Residences Cadde’de düzenlenen iftar yemeğinde buluştu. 

gayrimenkul danışmanları

gayrimenkul danışmanları gayrimenkul danışmanları

REIDIN Türkiye Gayrimenkul Sektörü Güven Endeksi değeri, 2018 yılının dördüncü çeyreği için, geçen çeyrek döneme göre yüzde 31 oranında azalarak 59,0 puana ulaştı. Böylece güven endeksi yıllık ortalamanın (84,8) altında seyretmeyi sürdürdü ve “kötümser” kategorisinde değerlendirildi. REIDIN Türkiye Gayrimenkul Sektörü Fiyat Beklenti Endeksi değeri ise, üçüncü çeyreğe göre yüzde 23 azalışla 75,0 (kısmen kötümser) olarak ölçüldü. Buna göre, gayrimenkul fiyatlarında geçmiş üç aylık döneme göre, önümüzdeki üç aylık dönemde fiyat artış beklentisi azaldı.

Gayrimenkul danışmanları ve gayrimenkul geliştiricileri kısmen kötümser

REIDIN Türkiye Gayrimenkul Sektörü Güven Endeksi, 2018'in dördüncü çeyreğinde, geçen çeyrek dönemine göre bankalar ve finansal kurumlar için yüzde 39 azalışla 46,7 olarak ölçüldü. Bu artışla bankalar için güven endeksi, “kısmen kötümser” seviyesinden “kötümser” seviyesine düşmüş oldu ve 67,6 puanlık yıllık...