24 / 03 / 2023

gayrimenkul fuarı mıpım

gayrimenkul fuarı mıpım

Fransa’nın Cannes şehrinde düzenlenecek gayrimenkul fuarı MIPIM’e Balıkesir Büyükşehir Belediyesi de katılacak. Yatırımcıların buluşma noktası olan fuarda, Balıkesir’in enerji ve turizm projeleri tanıtılacak.

MIPIM'e kayıtlar başladı, ilk kayıt yaptıranlar Viatrans, Yorum inşaat ve Nef oldu!

11-14 Mart 2014 'te Fransa Cannes 'da düzenlenecek olan gayrimenkul fuarı MIPIM 'e katılım için kayıtlar başladı. İlk kayıt yaptıranlar; Viatrans, Yorum inşaat, Nef oldu.

MIPIM'de giriş ücretlerinden 340 milyon euro gelir elde edildi!

Fransa'nın Cannes kentinde gerçekleştirilen dünyanın en büyük emlak fuarlarından MIPIM'de, giriş ücretlernden toplam 340 milyon euro kazanç sağlandı...

gayrimenkul fuarı mıpım Haberi

gayrimenkul fuarı mıpım

FRANSA’nın Cannes kentinde gerçekleşecek MIPIM Gayrimenkul Fuarı 10-13 Mart tarihleri arasında ziyaretçilerine kapılarını açacak. Gayrimenkul sektöründe faaliyet gösteren yatırımcıların buluştuğu fuarda bu yıl şehirler de tanıtılacak. Fuarda Türkiye’den, İstanbul , Ankara, Antalya ve Balıkesir olmak üzere pek çok şehir, vitrinlerindeki en son projelerini tanıtacak. Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Edip Uğur, Balıkesir’ i MIPIM’ de, lojistik, yenilenebilir enerji ve turizm projeleri ile ön plana çıkartacağını dile getirdi.


LOJİSTİK KÖY KURULACAK

Balıkesir’in, İstanbul, Bursa ve İzmir illerinin köşelerini oluşturduğu var sayılan üçgenin tam ortasında bulunduğunu belirten Başkan Uğur, geliştirilen projeler ile önümüzdeki yıllarda şehrin sanayi ve lojistik merkez haline gelmesi beklediklerini söyledi. Balıkesir’ in Marmara Denizi’ ne kıyısı olan ilçelerinden olan Bandırma ilçesinin bu konuda umut vaat ettiğini dile getiren Uğur, “...