gayrimenkul yatırımları türkiye

gayrimenkul yatırımları türkiye

Konut ve ofis binası yatırımları devam ederken gayrimenkul şirketleri şimdi de öğrenci yurdu, yaşlı bakımevi ve sağlık rezidansları ile hazır arazi konseptleri üzerine yoğunlaştı...

Türkiye gayrimenkul pazarında yükseliyor!

"Yabancılar İçin En İyi 25 Emlak Pazarı" başlıklı araştırmaya göre Türkiye, dünya genelinde belirlenen en iyi 25 emlak pazarı sıralamasında 14. sırada oldu...

Hisar Gayrimenkul Yatırımları Turizm İnşaat Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi kuruldu!

Hisar Gayrimenkul Yatırımları Turizm İnşaat Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi bugün Beyoğlu'nda 50 bin TL sermaye bedeli ile Metin Deniz tarafından kuruldu...    

Nazari Gayrimenkul Yatırımları Limited Şirketi kuruldu!

Nazari Gayrimenkul Yatırımları Limited Şirketi Ataşehir'de 500 bin TL sermaye bedeli ile Ahmad Nazarıshırehjını tarafından kuruldu. 

Kuyumcukent Gayrimenkul Yatırımları elde edilen fonun kullanım raporu!

Kuyumcukent Gayrimenkul Yatırımları tarafından sermayesinin 27 milyon 218 bin 798,16 TL'den 54 milyon 437 bin 596,32 TL'ye artırılması ile elde edilen fonun kullanımına ilişkin denetimden sorumlu komitenin raporu yayınlandı...

Resta Gayrimenkul Yatırımları Anonim Şirketi kuruldu!

Resta Gayrimenkul Yatırımları Anonim Şirketi bugün Gaziosmanpaşa'da 2 milyon 863 bin 30 TL sermaye bedeli ile Eyüp Kalkan tarafından kuruldu. 

Repa Gayrimenkul Yatırımları Anonim Şirketi kuruldu!

Repa Gayrimenkul Yatırımları Anonim Şirketi bugün Gaziosmanpaşa'da 12 milyon 883 bin 639,37 TL sermaye bedeli ile Nihat Güran tarafından kuruldu. 

Ferno Gayrimenkul Yatırımları Anonim Şirketi kuruldu!

Ferno Gayrimenkul Yatırımları Anonim Şirketi bugün Güngören'de 12 milyon 883 bin 639, 37 TL sermaye bedeli ile Hüseyin Şahin tarafından kuruldu. 

Q Investments Gayrimenkul Yatırımları Ve Dış Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Q Investments Gayrimenkul Yatırımları Ve Dış Ticaret Limited Şirketi bugün Fatih'te 1 milyon TL sermaye bedeli ile Mohamed A.J.M.  Alattar tarafından kuruldu.

Odabaşı İnşaat Ve Gayrimenkul Yatırımları Sanayi Ticaret Anonim Şirketi İstanbul Şubesi açıldı!

Odabaşı İnşaat Ve Gayrimenkul Yatırımları Sanayi Ticaret Anonim Şirketi İstanbul Şubesi bugün Ataşehir'de 20 milyon TL sermaye bedeli ile açıldı. 

Kullar Gayrimenkul Yatırımları Anonim Şirketi kuruldu!

Kullar Gayrimenkul Yatırımları Anonim Şirketi bugün 100 bin TL sermaye bedeli ile İbrahim Kul, İlkan Kul ve Ali Kul ortaklığında kuruldu.

DSA Gayrimenkul Yatırımları ve İnşaat Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

DSA Gayrimenkul Yatırımları ve İnşaat Ticaret Limited Şirketi bugün Beylikdüzü'de 30 bin TL sermaye bedeli ile Gökhan Doğan tarafından kuruldu.

Meg Turizm İşletmeciliği Ve Gayrimenkul Yatırımları Ticaret Limited Şirketi İstanbul Şubesi açıldı!

Meg Turizm İşletmeciliği Ve Gayrimenkul Yatırımları Ticaret Limited Şirketi İstanbul Şubesi bugün Fatih'te 500 bin TL sermaye bedeli ile açıldı. 

Cb Atlas Gayrimenkul Yatırımları İnşaat Sanayi Ve Ticaret Anonim Şirketi kuruldu!

Cb Atlas Gayrimenkul Yatırımları İnşaat Sanayi Ve Ticaret Anonim Şirketi bugün Arnavutköy'de 240 bin TL sermaye bedeli ile Umut Bingöl, Muhammed Karakaya ve Mert Göral ortaklığında kuruldu.

Mansıon Gayrimenkul Yatırımları Limited Şirketi kuruldu!

Mansıon Gayrimenkul Yatırımları Limited Şirketi bugün Sarıyer'de 10 bin TL sermaye bedeli ile Shaıda Lalanı Mohamed ve Hüseyin Aslanoğlu ortaklığında kuruldu. 

gayrimenkul yatırımları türkiye

gayrimenkul yatırımları türkiye gayrimenkul yatırımları türkiye

Gayrimenkul sektörü, kamu bankaları ve Emlak Konut GYO kampanyalarıyla canlanırken, yeni projelerin de daha hızlı gündeme gelmesi planlanıyor. Koronavirüs salgını ile beraber, şehirleşmede ve konutta yeni kodlar oluşturulurken, müteahhitlerin geliştirdikleri projeler de hızla çeşitlenecek.

Sektörün gündeminde özellikle öğrenci yurtları ve yaşlı bakım merkezleri/evleri bulunuyor. Milliyet'ten Duygu Erdoğan'ın haberine göre; konut ve ofis binası yatırımları devam ederken gayrimenkul şirketleri şimdi de öğrenci yurdu, yaşlı bakımevi ve sağlık rezidansları ile hazır arazi konseptleri üzerine yoğunlaştı.

Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum, geçtiğimiz günlerde İstanbul’da gayrimenkul sektörünün temsilcileriyle de bir görüşme düzenlemişti. Bakan Kurum, sektöre; konut dışında üretimde de çalışmaları konusunda fikir verdiklerine dikkat çekmişti. Kurum, “Birçok il ve ilçede otopark ihtiyacı var. İlçelerimizin ihtiyaç duyduğu otoparkları belediyelerimizle birlikte gidip orada katlı otopark şekliyle belli...