30 / 06 / 2022

Gayrimenkulde Kişiye Özel Franchise Buluşmaları i1A Plus franchise buluşmaları

Gayrimenkulde Kişiye Özel Franchise Buluşmaları i1A Plus franchise buluşmaları

ABD Atlanta’da kurulmuş bir Türk girişimi olan ‘Gayrimenkulün Yatırımcılar Kulübü’ 1A Plus, yeni kampanyasıyla franchise adaylarını Antalya’daki Merkezine davet ediyor.

Eston Şehir Koru’da kişiye özel ödeme seçenekleriyle villa fırsatı!

Değeri her geçen gün artmaya devam eden Bahçeşehir’in en beğenilen projeleri arasında yer alan Eston Şehir Koru’da kişiye özel ödeme seçenekleriyle villa fırsatı sunuluyor...

Kartepe’de 'kişiye özel rant' iddiaları gündemde!

Kartepe’de kişiye özel kıyak ve rant iddiaları gündeme geldi. Kartepe Arslanbey Mahallesi Muhtarı Sedat Topal, İstanbullu Recep Çiftçi adlı bir yatırımcıya inanılmaz bir rant sağlandığını söylüyor.

Caresse The Residences Bodrum ile Bodrum'u kişiye özel yaşayın!

Marriott grubunun The Luxury Collection markası ve Büyükhanlı Kardeşler grubunun inşaat kalitesiyle buluşan Caresse, a Luxury Collection Resort & Spa, Bodrum Residences ile Bodrum’u kişiye özel yaşama imkanı sunuyor.

Şua İnşaat'tan kişiye özel ödeme planı!

Şua İnşaat tarafından Kadıköy Fikirtepe’de hayata geçirilen Elite Concept projesinde hemen teslim imkanıyla kişiye özel ödeme planıyla 36 ay sıfır faiz fırsatı sunuluyor.

Nouvel Maltepe'de kişiye özel ödeme fırsatı!

Ağaoğlu Omak İnşaat güvencesi ile hayata geçirilen Nouvel Maltepe projesinde kişiye özel ödeme avantaj sunuluyor...

Nouvel Maltepe'de kişiye özel ödeme avantajı!

Ağaoğlu Omak İnşaat imzası ile Maltepe'de hayata geçirilen Nouvel Maltepe projesinde kişiye özel ödeme planları ile 60 ay 0 faiz fırsatı sunuluyor...

Northland Ankara'da kişiye özel taksit fırsatı!

İntegra Yapı ve Öz Gaziantep ortaklığı tarafından Ankara'da inşa edilen Northland Ankara projesinde bankasız, faizsiz, kişiye özel taksit fırsatı sunuluyor. Projeden ev sahibi olmak isteyenlere ödeme kolaylığı sağlanıyor.

Loca Mahal'de kişiye özel ödeme planı!

Loca Mahal'de kişiye özel ödeme planı yapılıyor. Kiptaş güvencesiyle yükselen Loca Mahal projesi 1.262 konuttan meydana geliyor. 

Gelecek Relax Tuzla'da kişiye özel ödeme planı!

Daire fiyatlarının 189 bin TL'den başladığı Gelecek Relax Tuzla'da kişiye özel ödeme planı imkanı sunuluyor.

Ondörtüç Pendik'te kişiye özel ödeme fırsatı!

Kira öder gibi ev sahibi olunabilen Ondörtüç Pendik'te kişiye özel ödeme fırsatı sunuluyor. Projede fiyatlar 258 bin TL'den başlıyor..

Bakırköy City'de kişiye özel ödeme planı!

Bakırköy City'de kişiye özel ödeme planı hazırlanıyor. Tapuların hemen verildiği proje 20 bin metrekare arsa alanı üzerinde hayata geçiriliyor. 

Bakırköy City'de kişiye özel ödeme planları!

Teslime sayılı günler kalan Bakırköy City'de kişiye özel ödeme planları hazırlanıyor. Projede 24 ay vade farksız taksit imkanı ile ev sahibi olunabiliyor...

Mars 19'da kişiye özel ödeme fırsatı!

148 ailenin yaşayacağı Mars 19'da dairelerin bu senenin son çeyreğinde teslim edilmesi planlanıyor. Projede kişiye özel ödeme fırsatı ile ev sahibi olunabiliyor...

Gayrimenkulde Kişiye Özel Franchise Buluşmaları i1A Plus franchise buluşmaları Haberi

Gayrimenkulde Kişiye Özel Franchise Buluşmaları i1A Plus franchise buluşmaları

ABD Atlanta’da kurulmuş bir Türk girişimi olan ‘Gayrimenkulün Yatırımcılar Kulübü’ 1A Plus, yeni kampanyasıyla franchise adaylarını Antalya’daki Merkezine davet ediyor. Kişiye özel franchise görüşmelerine başvuran girişimcilerin gidiş-dönüş uçak bileti, konaklama ve yemek masrafları 1A Plus tarafından karşılanacak. 


Başvurularda aranan özelliklerin başında ise franchise adayı girişimcilerin kendi işini kurma isteğinin yanı sıra gayrimenkulü iyi bir yatırım aracı olarak önemsemeleri geliyor. 

Antalya’ya tek tek davet edilecek olan franchise adayları, 1A Plus uzmanları tarafından karşılanarak, 1A Plus markasının sunduğu ayrıcalıkları, sistemin işleyişi ve sunulan faydaları içeren sunumları birebir tanıtımla 1A Plus Genel Merkezi'nde dinleyecekler. Sosyal medyada da #benimmarkam1APlus hastagıyla yer alacak kampanya sayesinde iş kurma sürecinde diledikleri her soruyu rahatlıkla sormanın rahatlığını yaşayacak girişimcileri bir fırsat daha bekliyor. 

Gayrimenkulde 1A Plus Farkı

Kampanya dahilinde1A Plus’a katılan...