30 / 06 / 2022

Gayrimenkul\'ün Oscarları

Gayrimenkul\'ün Oscarları

Geleceğin evlerinin mimarı Varyap, Batı Ataşehir'de inşa ettiği Varyap Meridian ile dünyanın en prestijli gayrimenkul yarışmasında iki kategoride ödül almaya hak kazandı

Gayrimenkulün geleceğini PropTech belirleyecek!

Gayrimenkul sektöründe ortaya çıkan yeni tanım Proptech. Gayrimenkulün geleceğini belirleyeceği düşünülen PropTech 3.0 günümüzde geçilmekte olan üçüncü aşamada yer alıyor. 

Ata GYO Talas'taki gayrimenkulünü 1.5 milyona kiraladı!

Ata Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı, Kayseri Talas'taki gayrimenkulünü 10 yıllığına TAB Gıda'ya kiraya verdi. 

Avasya GYO Samsun'daki 4 gayrimenkulün değerleme raporunu yayınladı!

Avrasya Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı, Samsun'daki 4 gayrimenkulün 2017 yıl sonu değerleme raporunu yayınladı.

Servet GYO 6 gayrimenkulün değerleme raporunu yayınladı!

Servet Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı portföyünde bulunan 6 gayrimenkulün 2017 yıl sonu güncel değerleme raporlarını yayınladı.

Reysaş GYO 9 gayrimenkulün 2017 değerleme raporunu yayınladı!

Reysaş Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı İstanbul ve Kocaeli'de yer alan toplam 9 adet gayrimenkulün 2017 yıl sonu değerlemelerini yayınladı. 

Reysaş GYO 8 gayrimenkulünün 2017 değerleme raporunu yayınladı!

Reysaş Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı çeşitli illerde yer alan 8 gayrimenkulün 2017 yıl sonu ekspertiz raporlarını yayınladı. 

Timur Gayrimenkul'ün kupon faizi yüzde 4,29!

Timur Gayrimenkul'ün 50 milyon TL nominal değerli, 3 ayda bir değişken kupon ödemeli tahvilin 4 Nisan 2018 tarihinde yapılacak ikinci kupon ödemesine ilişkin faiz yüzde 4,29 olarak belirlendi. 

ÖİB Ankara'daki 6 gayrimenkulün ihale tarihini uzattı!

Başbakanlık Özelleştirme İdaresi Başkanlığı, son teklif verme tarihi 29 Kasım 2017 Cuma günü olan Ankara'daki 6 gayrimenkulün tarihini uzattı..

Yatırım amaçlı gayrimenkulün transferine ilişkin tebliğ!

Yatırım amaçlı gayrimenkulün transferine ilişkin esasların yer aldığı tebliğ Resmi Gazete'de yayımlanarak yürürlüğe girdi..

Kiler GYO Esenyurt'taki gayrimenkulünü Setman Lojistik'e kiraladı!

Kiler Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı tarafından bugün Kamuoyu Aydınlatma Platformu'nda yapılan yazılı açıklamaya göre Kiler GYO Esenyurt'taki gayrimenkulünü Setman Lojistik'e kiraladı.

Metal Gayrimenkul'ün olağanüstü genel kurul toplantısı bugün!

Metal Gayrimenkul'ün 2017 yılı olağanüstü genel kurul toplantısı bugün  Arcadium Life'ta yapılıyor. 

Özak GYO'nun Demre'deki gayrimenkulünün ön izin süresi uzatıldı!

Özak GYO'nun Antalya Demre Taşdibi'nde yer alan günübirlik turizm tahsisli gayrimenkulünün ön izin süresi 4 ay uzatıldı.

Gayrimenkulün Büyük Buluşması RE360'ta neler konuşuldu?

Sektörü sürdürülebilir bir geleceğe taşımak kadar bu geleceğe yeni ufuklar kazandırma kararlılığıyla yola çıkan ve gördüğü büyük ilgi üzerine iki gün olarak organize edilen“Gayrimenkulün Büyük Buluşması-RE360'ta neler konuşuldu? İşte dev buluşmadan satır başları...

Gayrimenkul\'ün Oscarları Haberi

Gayrimenkul\'ün Oscarları

"Gayrimenkul'ün Oscarları" olarak bilinen Uluslararası Gayrimenkul Ödülleri (International Property Awards) yarışmasında Varyap Meridian Avrupa'nın en iyi Gayrimenkul Projesi ve en iyi Yüksek Bina kategorilerinde ödüle layık görüldü.

Varyap, TOKİ ve Emlak GYO ortaklığıyla hayata geçirilen Türkiye'nin ilk ve tek yüksek standartlı yeşil gayrimenkul projesi Varyap Meridian, inşasına yeni başlanmasına rağmen adını uluslararası arenada duyurmayı başardı. Merkezi Londra'da bulunan ve "gayrimenkulün oscarları" olarak literatüre geçen Uluslararası Gayrimenkul Ödülleri'nde iki dalda ödül almaya hak kazandı. CNBC işbirliği ile gerçekleştirilen 2009 Uluslararası Gayrimenkul Ödülleri, 16 Ekim'de Londra'da düzenlenecek ve dünyanın önde gelen inşaat ve gayrimenkul firmalarını bir araya getirecek bir törenle verilecek. Törene Varyap, Türkiye'den geniş bir katılımla iştirak edecek.  

Binlerce proje yarışıyor

Dünyanın en iyi gayrimenkul profesyonellerini ve projelerini belirlemek amacıyla...