gaziantep arsa satışları

gaziantep arsa satışları

Gaziantep Şahinbey Belediyesi'nden, Şahinbey Bülbülzade'de bulunan 14 arsayı satışa çıkardı. Gayrimenkullerin toplam bedeli 15 milyon 216 bin 977 TL olarak belirlendi.

Gaziantep Büyükşehir'in konut alanları büyük ilgi görüyor!

Kentte özellikle konut alanındaki arsaları gözönünde bulunduran Büyükşehir Belediyesi, konut olabilecek alanları satışa sunuyor. Büyükşehir Belediyesinin özellikle Güvenevler ve Kızılhisar bölgelerindeki konut alanları büyük ilgi görüyor.

Cahit Nakıboğlu: Yatırımcı çok arsa yok!

Gaziantep, son yıllarda yatırımcılara yer tahsis etmek için yeni sanayi-bölgesi arayışına girdi. 5’inci Organize Sanayi Bölgesi’nin yetersiz kaldığı kentte sanayicilerin yatırım taleplerinin karşılanması için Gaziantep-Kilis Polateli Organize Sanayi Bölge

Gaziantep'te bir arsa ayda 6 kez el değiştirdi!

Güneydoğu’nun gözbebeği Gaziantep’e, son dönemde Suriyelilerin de göç etmesi konut ve arsa fiyatlarını artırdı. Talebi gören sanayici, kredi çekerek yatırım yerine arsa toplamaya başladı..

Gaziantep Şehitkamil'de 1 milyon 221 bin liraya arsa!

Gaziantep 1. Satış Memurluğu Gaziantep Şehitkamil'de 4 bin 440 metrekare alanlı arsa satıyor. Değerinin 1 milyon 221 bin lira olarak belirlendiği arsanın satışı 11 Mart'ta yapılacak...

Ordu'da arsa satışları hareketlendi!

Konut satışlarının son günlerde düşüşe geçtiği Ordu'da arsa satışları artışa geçti. 

İhlas Gazetecilik, Avcılar'dan 105.1 milyon TL'ye 3 arsa satın aldı!

İhlas Gazetecilik, İstanbul'un Avcılar ilçesi Firuzköy Mahallesi'nden yatırım amaçlı 3 arsa satın aldı. İhlas Gazetecilik, arsalar için toplam 105 milyon 78 bin 266 TL ödedi.

Kocaeli Körfez'de arsa ve arazi satışları arttı! 

Kocaeli'nin Körfez ilçesinde Sevindikli Mahallesi’nde, Kuzey Marmara Otoyolu'nun açılmasıyl birlikte arsa satışlarında patlama yaşandı.

Müge Boz, Kaz Dağları'ndan arsa satın aldı!

Önceki gün Nişantaşı'nda görüntülenen oyuncu Müge Boz, Kaz Dağları'ndan arsa satın aldığını, buraya ev yaptırmayı düşündüğünü dile getirdi. 

Koronavirüs arsa satışlarını artırdı! 

Geçmişte arsa satışlarından uzak duran beyaz yakalı gençler pandemi döneminde arsa yatırımlarına yöneldi.  

Ataşehir Modern'de satışlar başlıyor!

TMSF, Ataşehir Modern Konut Projesi ile ilgili olarak, daha önce TMSF (Fon) ile inşaatı ilk üstlenen yüklenici firma arasında imzalanan "Arsa Satış Karşılığı Gelir Paylaşımı İşi Sözleşmesi”nin feshine ilişkin bazı medya kuruluşlarında yer alan haberlerin gerçeği yansıtmadığını duyurdu.

Taşınmaz satışlarından 9,9 milyar lira gelir bekleniyor!

Devlet; gelecek 3 yıl içerisinde arsa, lojman, sosyal tesis gibi gayrimenkul satışlarından 9 milyar 925 milyon 841 bin lira elde etmeyi amaçlıyor.

Konut ve arsa satışlarında patlama!

Konut, arsa ve arazilere talep oldukça yükseldi. Konut kredisi faizlerindeki düşüş sebebiyle Haziran ayında rekor satışların yaşanması öngörülüyor...  

Gürsel Tekin'den arsa satışı açıklaması!

TOKİ’nin arsa satışı için yeni müzayede açmasına tepki gösteren CHP İstanbul Milletvekili Gürsel Tekin, satışları, “Neredeyse hiç deprem toplanma alanı olmamasına rağmen halen arsaların satılması İstanbul’a karşı büyük bir sorumsuzluktur” diyerek değerlendirdi. 

Son üç yılda yabancılara yapılan gayrimenkul satışları TBMM'de!

Son üç yılda yabancılara yapılan konut ve arsa satışları meclis gündemine taşındı. CHP'li Arı, konuyla ilgili soru önergesi hazırladı...

Antalya'da mesleki yeterlilik belgesi eğitim alanı için arsa satışı!

Korkuteli İnşaatçılar Elektrikçiler Sıhhi Tesisatçılar ve Doğramacılar Esnaf ve Sanatkârlar Odası, seçim döneminde verdiği sözü tuttu ve mesleki yeterlilik belgesi eğitimi alanı için 370 metrekare arsa satın aldı.

Dilovası OSB’de 24 milyon liralık 4 arsa satılacak!

Kocaeli’nin en önemli sanayi kuruluşlarından olan Dilovası OSB’de milyonluk arsa satılacak. 4 parsel üzerinde bulunan arsanın satış bedeli 24 milyon 206 bin 394 TL olarak belirlendi.

Zer Mecidiyeköy'de ön satışlar sürüyor!

Kentsel dönüşüm projeleri kapsamında Ceylan İnşaat’ın Mecidiyeköy’de inşa ettiği ve 4 bin 500 metrekarelik arsa üzerinde yükselen Zer Mecidiyeköy projesi için ön satışlar tüm hızıyla devam ediyor. 

gaziantep arsa satışları Haberi

gaziantep arsa satışları


Gaziantep Şahinbey Belediyesi'nden, Şahinbey Bülbülzade'de bulunan 14 arsayı satışa çıkardı. Gayrimenkullerin toplam bedeli 15 milyon 216 bin 977 TL olarak belirlendi.


ŞAHİNBEY BELEDİYE BAŞKANLIĞIN’DAN

GAZİANTEP


1. İHALENİN KONUSU:


Belediyemize ait aşağıda bilgileri verilen 14 adet arsanın satış ihalesidir.2. İHALENİN TARİHİ, SAATİ, YERİ ve EVRAKLARIN TESLİM SÜRESİ:


Söz konusu arsaların satış ihalesi 26/10/2016 ÇARŞAMBA günü Saat 14:30’da Gaziantep Şahinbey Belediyesi Encümen Toplantı Salonunda İhale Komisyonunca (Encümenince) yapılacaktır. İhaleye İştirak edeceklerin aşağıda istenilen belgelerle birlikte Emlak İstimlak Müdürlüğüne en geç 26/10/2016 ÇARŞAMBA günü saat:12:00’a kadar başvuruda bulunmaları gerekmektedir. Belirtilen gün ve saatten sonra yapılan başvurular kesinlikle kabul edilmeyecektir.


3. İHALENİN YAPILIŞ ŞEKLİ:


İhale, 2886 Sayılı Devlet İhale Kanununun 35/c maddesine göre Açık Teklif Usulü ile yapılacaktır.


4. İHALE ŞARTNAMESİNİN TEMİNİ ve BEDELİ:


İhale şartnamesi Emlak İstimlak Müdürlüğünde mesai saatleri...