gaziantep belediyesi köy yolları

gaziantep belediyesi köy yolları

Altyapı çalışmalarını şehir merkezinin yanında ilçe ve köylerde de sürdüren Gaziantep Büyükşehir Belediyesi, merkez mahallelerde (köylerde) yol genişletme ve asfaltlama çalışmalarına devam ediyor.

Gaziantep Şehitkamil Belediyesi mülkiyetindeki araziler yer değiştirdi!

Gaziantep Şehitkamil Belediyesi’nde yaşanan sorunlar bitmiyor. Belediye bu kez Gaziantep, Şehitkamil ilçesi Burak Mahallesi’ndeki yol kenarında kalan bir vatandaşın arazisi ile arazinin arkasında kalan belediye mülkiyetindeki araziyi yer değiştirdi...

Gaziantep Büyükşehir Belediyesi 2020 projelerini açıkladı!

Gaziantep Büyükşehir Belediyesi 2020 yatırımlarıyla ilgili bir toplantı gerçekleştirdi. Toplantıda Kuzeyşehir, Güneyşehir, Bayramlı Konut Projesi masaya yatırıldı.

Gaziantep Belediyesi İstasyon Mahallesi Projesi'ne dönüşüm ödülü!

Gaziantep Büyükşehir Belediyesi’ne, İstasyon Mahallesi kentsel dönüşüm uygulamasıyla, "6. Ulusal Her Yönüyle Kentsel Dönüşüm Kongresi"nde, "En İyi Sanayinin Uzaklaştırılması Dönüşüm Projesi Geliştiren ve Uygulayan Belediye" ödülü takdim edildi...

Mersin'e 'Mutlu Yaşam Köyü’ inşa ediliyor!

Mersin'in Mezitli Belediyesi, Köy Enstitüleri ruhunu yaşatmak için yeni bir projeye başladı. Tece Şahintepe Mahallesi’nde yapımı tamamlanma aşamasında olan ‘Mutlu Yaşam Köyü’ projesi 7’den 70’e her yaştan insanı bir araya getirecek.

Gaziantep Belediyesi'nden 3.4 milyon TL'ye satılık gayrimenkul!

Mülkiyeti Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanlığına ait olan gayrimenkul 3 milyon 414 bin 684 TL bedel ile satışa çıkarıldı. 

Gaziantep Büyükşehir Belediyesi İmar Yönetmeliği tam metni 2018!

Gaziantep Büyükşehir Belediyesi İmar Yönetmeliği, bugünkü Resmi Gazete'de yayımlanarak yürürlüğe girdi. İşte Gaziantep Büyükşehir Belediyesi İmar Yönetmeliği tam metni 2018...

Gaziantep Nurdağı Hükümet Konağı hizmete açıldı!

Gaziantep Belediyesi tarafından Nurdağı İlçesi'nde inşa edilen yeni Hükümet Konağı hizmete açıldı. 

Gaziantep Büyükşehir Belediyesi'nden tenis kompleksi!

Gaziantep Büyükşehir Belediyesi tarafından yapımına başlanan tenis kompleksinin inşaat çalışmaları hızla devam ediyor. 

Gaziantep Belediyesi'nden 5.9 milyon TL'ye satılık 2 gayrimenkul!

Mülkiyeti Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanlığı'na ait olan 2 adet gayrimenkul düğün salonu yapımı amacıyla toplamda 5 milyon 983 bin TL bedel ile satışa çıkarıldı. 

Gaziantep Belediyesi'nden mermercilere yeni site!

Gaziantep Büyükşehir Belediyesi tarafından mermercilere yeni bir site inşa edildi. Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin, konu ile ilgili açıklamalarda bulundu.

Gebze'de beton yol uygulamaları başladı!

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi köy yollarını yenileme çalışmalarına devam ediyor. Büyükşehir, köy yollarını beton yol haline getiriyor.

Kocaeli Büyükşehir'den 4 bin 800 metre yol!

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi köy yollarını yenileme çalışmalarını sürdürüyor. Grup köy yollarında çalışma yapan Ulaşım Daire Başkanlığı ekipleri, beton yol uygulamaları gerçekleştiriyor.

Gaziantep Belediyesi dönüşüm için TOKİ ile anlaştı!

Gaziantep Şehitkamil Belediyesi İpekyolu'ndaki kentsel dönüşüm projesi için TOKİ ile işbirliği yaptı. Belediye adına geçen tapular ise TOKİ'ye devredilecek.

gaziantep belediyesi köy yolları

gaziantep belediyesi köy yolları gaziantep belediyesi köy yolları

Bu doğrultuda çalışmalarını Göksuncuk-Yalangöz Mahallesi arasında yol genişletme ile sürdüren Fen İşleri Daire Başkanlığı yetkilileri, yaklaşık 4 kilometre uzunluğundaki yolun tamamını asfaltlarken; yolu 8 metre genişliğe çıkardı.


Diğer yandan Fen İşleri Daire Başkanlığı yetkilileri, Nizip ve İslahiye’nin yeni açılan yollarının yanında birçok mahallede de imarlı yol açma çalışmalarını sürdürüyor.


Bedirköy-Suboğazı, Büyükkarakuyu-Beyreli, Bilek-Tosunlar-Kamışlı, Tokdemir-Adaklı, Belenköy-Sarıkaya, Güngürge-Karasakal arasında yol genişletme çalışması ve asfaltlama yapan Fen İşleri Daire Başkanlığı yetkilileri, Araban Fıstıklıdağ arasında 32 kilometrelik yolu yaptı.

Çaybaşı Organize Besi Bölgesi yolu açma çalışmalarının yanı sıra, merkezde Güneş Mahallesi 390 nolu caddede imarlı yol, Mavikent 40 nolu cadde imarlı yol, Akkent şehir hastanesi imarlı yol çalışmalarını da...