Gaziantep şahinbey Geneyik sosyal tesis inşaatı

Gaziantep şahinbey Geneyik sosyal tesis inşaatı

Şahinbey Belediyesi Geneyik Mahallesine bir sosyal tesis kazandırılıyor. Şahinbey İlçesi’nin yeni mahallelerinden olan Geneyik Mahallesi’ne 179.00 metrekare alan üzerine 2 kattan oluşacak olan sosyal tesisin yapımına başlandı.

Gaziantep Şahinbey'de 19.2 milyon TL'ye satılık gayrimenkul!

Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanlığı, Gaziantep Şahinbey'de yer alan gayrimenkulü 19 milyon 228 bin 378 TL bedelle satışa çıkardı.

Gaziantep Şahinbey 786 konut ihalesi bugün!

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Toplu Konut İdaresi Başkanlığı, Gaziantep Şahinbey Burçkarakuyu 786 konut ihalesini bugün gerçekleştirecek.

Gaziantep Şahinbey'de 23.1 milyon TL'ye satılık 2 gayrimenkul!

Gaziantep Büyükşehir Belediyesi, Gaziantep ili, Şahinbey ilçesi, K. Kızılhisar Mahallesi'nde yer alan 2 gayrimenkulü 23 milyon 97 bin 633 TL'ye satıyor...

TOKİ Gaziantep Şahinbey 719 konut ihalesi 2 Eylül'de!

Toplu Konut İdaresi Başkanlığı Gaziantep Şahinbey Burçkarakuyu'da 719 yeni konut inşa edecek.

Gaziantep Şahinbey'de 26.1 milyon TL'ye satılık 2 gayrimenkul!

Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanlığı Gaziantep Şahinbey Beştepe'de yer alan 2 adet gayrimenkulü 26 milyon 129 bin 766 TL bedelle satışa çıkardı.

TOKİ Gaziantep Şahinbey projesi için düğmeye bastı!

Dar gelirli aileleri ev sahibi yapmayı sürdüren TOKİ Gaziantep Şahinbey'de 786 adet konut ve 2 adet ticaret merkezi inşa edecek.

Gaziantep Şahinbey'de 11.5 milyon TL'ye icradan satılık arsa!

T.C. Gaziantep 1. Satış Memurluğu, Gaziantep ili, Şahinbey ilçesi, Deniz Mahallesi, 3192 ada 17 parselde yer alan arsayı 11 milyon 550 bin 400 TL'ye satıyor...

Gaziantep Şahinbey'de ticaret merkezi inşa ediliyor!

Gaziantep'in Şahinbey ilçesinde 11 bin 171 metrekare alana ticaret merkezi inşa ediliyor. Merkezin 450 gün içerisinde tamamlanması bekleniyor. 

Gaziantep Şahinbey'de kentsel dönüşüm çalışmaları hızlandı!

Gaziantep Şahinbey Belediyesi, Boğaziçi Bulvarı 2’inci etap çalışmalarına sokağa çıkma yasağında da hızla devam ediyor.

Gaziantep Şahinbey'de 16.1 milyon TL'ye satılık 5 gayrimenkul!

Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanlığı, Gaziantep Şahinbey'de yer alan gayrimenkulü 16 milyon 130 bin 26 TL bedelle satışa çıkardı.

Gaziantep Şahinbey’de okul alanı, ticaret ve konut alanı mı yapılacak?

Gaziantep Şahinbey'de, vakfa ait kolej arazisi, ticaret ve konut alanı yapıldı. Mahkeme kararı iptal etti fakat belediye Danıştay’a gitti. Şencan, "Arazi şu an çok değerli" diye konuştu. 

Gaziantep Şahinbey'de 12 milyon TL'ye satılık gayrimenkul!

Gaziantep İli Şahinbey Belediye Başkanlığı, Gaziantep Şahinbey'de yer alan iki adet gayrimenkulü 12 milyon TL bedelle satışa çıkardı.

Gaziantep Şahinbey'de 10.5 milyon TL'ye icradan satılık tarla!

Gaziantep İcra Dairesi Şahinbey'de yer alan tarlayı 10 milyon 532 bin 394 TL bedelle satışa çıkardı.

Gaziantep şahinbey Geneyik sosyal tesis inşaatı Haberi

Gaziantep şahinbey Geneyik sosyal tesis inşaatı

Şahinbey Belediyesi her mahalleye bir sosyal tesis yapma hedefinde adım adım ilerliyor. Şahinbey ilçe’nin yeni mahallerinden olan Geneyik Mahallesine bir sosyal tesis kazandırılıyor.


Şahinbey Belediyesi, yaptığı 73 sosyal tesisi ile geleceğe umutla bakan gençlerin ve çocukların umudu olmaya devam ediyor. Her Mahalleye bir Sosyal Tesis sloganıyla yola çıkan Şahinbey Belediye Başkanı Mehmet Tahmazoğlu, her geçen gün büyüyen Şahinbey ilçesine hizmetlerini aralıksız sürdürmeye devam ediyor.


Yakın zamanda Şahinbey İlçesi’nin yeni mahallelerinden olan Geneyik Mahallesi’ne 179.00 metrekare alan üzerine 2 kattan oluşacak olan sosyal tesisin yapımına başlandı. Köyün ihtiyaçlarına cevap vermek için planlanan sosyal tesis mahalle sakinlerini mutlu etti. Yapılan sosyal tesiste Erkek-Bayan taziye evi, muhtarlık odası ve 2 adet sınıf bulunacak.


BAŞKAN TAHMAZOĞLU’NA TEŞEKKÜR

Geneyik Mahalle Muhtarı Mustafa Koyuncu yapılan sosyal tesisten dolayı Şahinbey...