gebze park avm

gebze park avm

Doğuş Gayrimenkul'ün inşaa ettiği Gebze Center AVM'nin 185 milyon dolara mal olacağı ve 1.500 kişiye istihdam sağlayacağı açıklandı

Gebze Center AVM 1 Haziran'da kapılarını yeniden açacak!

10 yıl önce faaliyete başlayan Gebze Center AVM, pandeminin ardından normalleşme dönemiyle ilgili önlemlerini tamamladı. 1 Haziran 2020 tarihinde kapılarını yeniden açacak Gebze Center AVM'de “Kiracılara Özel Covid-19 Sonrası Hazırlık El Kitabı” hazırlandı.

Doğuş GYO'dan Gebze Center AVM kiracılarına müjdeli haber!

Doğuş GYO, Gebze Center AVM'de Haziran ayında mağazaların yeniden açılışına destek olmak adına yüzde 60 oranında kira indirimi uygulanmasına, Temmuz ayında kiracılarından yüzde 40 oranında kira indirimi uygulanmasına karar verildi.

Gebze Center AVM'de normalleşme süreci 1 Haziran'da başlıyor!

Bu sene 10. yaşını kutlayan Gebze Center AVM'de normalleşme süreci 1 Haziran'da başlayacak.

Gebze Center AVM'nin faaliyetlerine ara verildi!

Gebze Center AVM'nin, market ve optik hizmetleri hariç olmak üzere konuyla ilgili yeni bir karar alınana kadar geçici bir süre için faaliyetine ara verilmesine karar verildi. 

İstinye Park AVM inşaatında tartışma büyüyor!

Türkiye’nin en büyük AVM projelerinden olması planlanan İstinye Park AVM, İzmir'de yarattığı rahatsızlık artış göstererek devam ediyor.

Marmara Park AVM'nin piyasa değeri ne kadar?

Esenyurt'ta E-5 hattında konumlanan ve 2012 yılında hizmete açılan Marmara Park AVM'nin piyasa değeri şaşırttı. Peki Marmara Park AVM'nin piyasa değeri ne kadar?

Gebze Center AVM 2019 yıl sonu değerleme raporu!

Doğuş Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı Gebze Center AVM, Otel ve Ek Binalar"a ilişkin olarak hazırlanmış olan değerleme raporunu yayınladı...

Fiba CPM’in ilk projesi Gebze Center AVM oldu!

FİBA Commercial Property Management’in (Fiba CPM) Türkiye’de yönetimini aldığı ilk projesi Gebze Center AVM oldu.....

İzmir İstinye Park AVM için toplantı yapılacak!

İzmir Balçova Mevkiide Bahçelerarası Mahallesi'nde hayata geçirilen İzmir İstinye Park AVM için toplantı yapılacak. İDK Toplantısı 21 Ocak 2019 tarihinde gerçekleştirilecek...

Gebze Center AVM'nin satışı iptal edildi!

Doğuş Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı, Gebze Center AVM, otel ve ek binalar ile arsanın Hüsnü Özyeğin'in sahibi olduğu Seyir Gayrimenkul Yatırım'a satışının iptal edildiğini açıkladı.

Gebze Center AVM 2018 yıl sonu değerleme raporu!

Doğuş Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı Gebze Center AVM, otel ve ek binalara 2018 yılı değerleme raporunu yayınladı...

Marmara Park AVM değerleme raporu 2018!

İş Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı İstanbul İli, Esenyurt İlçesi, Yakuplu Mahallesi'nde yer alan Marmara Park AVM'nin değerleme raporunu yayınladı...

Ceylan Karavil Park AVM’de kira eylemi!

Diyarbakır'da yer alan Ceylan Karavil Park AVM’de 61 esnaf yüksek kira artışları nedeniyle saat 10.00'dan saat 12.00'ye kadar iş yerlerini açmadı.

gebze park avm

gebze park avm gebze park avm

Gebze Center'ın eylül ayında hizmete girmesi bekleniyor. Bu arada elinde ciddi arsa stoku bulunan Doğuş Gayrimenkul'ün halen 14 proje üzerinde çalıştığı da bildirildi.
AVM tarafında bölgeye ‘yeni bir yaşam merkezi' kazandırma hedefi ile yola çıktıklarını söyleyen Doğuş Gayrimenkul Genel Müdürü Tunç Merey, “Yaptığımız yatırım, gece nüfusunun 600 bin, gündüz nüfusunun yaklaşık 1.5-2 milyon kişiye ulaştığı bölgede önemli bir boşluğu dolduracak. Yıllık 7 milyon ziyaretçi hedefliyoruz” dedi.
Bölgedeki kapasite sayesinde ziyaretçi hedefini çok kolay tutturacaklarını belirten Merey, “TÜBİTAK, Gebze Organize Sanayi, Gebze Yüksek Teknoloji Enstitüsü, Sabancı Üniversitesi, İstanbul Deri ve Endüstri Bölgesi var. Buralarda çalışanları çekmeyi hedefliyoruz. Zaten Kurtköy'den Gebze'ye kadar olan bölgedeki tek alışveriş merkezi biz olacağız” diye konuştu. Gebze'de başka yatırımlarının olduğunu da ifade eden Merey, 200 yatak kapasiteli iş...